Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

    Първоначално публикуван от autoextreme Преглед на мнение
    Не разбрах ще има ли клас в който може да се кара с джип без клетка.
    Направи си арка, която е захваната на болтовете на коланите с планки и нищо няма да заваряваш по колата. Това е най лесно и бързо, за да участваш в състезанието. Няма да съжаляваш, направи го. Успех!
    0887 526 564/ 0897 933 755 /

    Коментар


    • От: Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

      Ето и малка част от ралиджийското трасе:https://youtu.be/kz3nx3CmVoY

      Коментар


      • От: Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

        Аа, от ралиджииското трасе, а къде са снимките от нощеска, като щяха да ни изядат вълците?
        Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
        SSang Yong Kyron 2.0xdi
        Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

        Коментар


        • От: Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

          Само да припомня:

          Такси за участие:
          При плащане до 13.11.2016
          - Рали рейд T1, T2, T3 и Отворен- 250 лв
          - АТВ- 80лв
          - Трофи- 120 лв


          При плащане след 13.11.2016:
          - Рали - 300 лв
          - АТВ- 100 лв
          - трофи - 150 лв


          При плащане на място:
          - Рали- 350 лв
          - АТВ- 120 лв
          - Трофи- 200 лв

          Времето за ниските такси изтече вчера. Това, че имате заявка, не значи че сте платили.
          За редовна заявка се приема само прилежно попълнени и получени регистрационни бланки, и платена такса за участие.
          Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
          SSang Yong Kyron 2.0xdi
          Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

          Коментар


          • От: Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

            Николай Ненов/Георги Георгиев - Витара, Русе Модифициран.

            Коментар


            • От: Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

              Валентин Великов/Ангел Клинков-Патрол,Варна Модифициран,платена такса

              Коментар


              • От: Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

                Леко нямам навигатор.Някой мераклия да се вози в стандарт и долу горе да чете книгата?Ако има мераклия да звъни за подробности
                0898678ЗЗЗ
                Terrano 1 CRV ski doo formula 500
                И ЛУАЗ за един ден.О898678333

                Коментар


                • От: Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

                  Еи в модерно време живеем благодарение на Милен Дечев имам навигатор.Благодаря Миленски.Ако сметнете за нужно истриите последните ми два поста.
                  Terrano 1 CRV ski doo formula 500
                  И ЛУАЗ за един ден.О898678333

                  Коментар


                  • От: Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

                    Първоначално публикуван от kodjak Преглед на мнение
                    Леко нямам навигатор.Някой мераклия да се вози в стандарт и долу горе да чете книгата?Ако има мераклия да звъни за подробности
                    0898678ЗЗЗ
                    Къде е идолът на офроуда бащицата на екстремните ситуации -Бай-Илия.....
                    ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                    Коментар


                    • От: Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

                      Първоначално публикуван от kodjak Преглед на мнение
                      Еи в модерно време живеем благодарение на Милен Дечев имам навигатор.Благодаря Миленски.Ако сметнете за нужно истриите последните ми два поста.
                      Ма как ще се отплатиш не знам. Дали имаш толко огнена вода?

                      Коментар


                      • От: Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

                        Въпрос едно (на Мехата),Въпросният Илия Колев наричан от мен ДЪРТВЕЙДЪР ще навигира един човек които ще кара за първи път на състезание,те ще бъдат с джипа на Пиер.Наско ще трябва да осигури спедиторска фирма с изключителни умения за намирането и прибирането на тези два индивида.
                        Въпрос 2(Дидка)Очертава се да сме три или четири каравани на средна кула.Едва ли ще ни уплашат още 3-4 човека ако трябва аз няма да пия,ще им я приготвя за вкъщи (ракията)че те по състезания като пият трябва да стоят затворени на едно място.
                        Нямам търпение мамка му.
                        Terrano 1 CRV ski doo formula 500
                        И ЛУАЗ за един ден.О898678333

                        Коментар


                        • От: Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

                          Коджака има от мен 2 литра кубратска ракия, щото се съгласи да съм му навигатор /ще е голям майтап, особено на азимутите/. Колкото и да искам, нямам кола, която да пилотирам на това състезание/пък и той доказано кара по-добре от мене/.

                          Другото: "Сортови семена - Разград" са с основна база в Кубрат. Управителят Мариела Йорданова подпомага дома за деца. Радваме се на Мери за това, което прави за тях. "Сортови семена" ще направят още дарения. И ако можем да помогнем на порастналите да си намерят работа, ще е най-добре.
                          Георги Донев, 0889 437 687
                          Nissan Patrol Y60

                          Коментар


                          • От: Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

                            Първоначално публикуван от Георги Донев Преглед на мнение
                            . "Сортови семена - Разград" са с основна база в Кубрат. Управителят Мариела Йорданова подпомага дома за деца. "Сортови семена" ще направят още дарения. И ако можем да помогнем на порастналите да си намерят работа, ще е най-добре.
                            Адмирации.
                            Нищо не мога,и нищо не знам...

                            Коментар


                            • От: Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

                              Донев с тези два литра маи искаш да караш ми се струва.....
                              Terrano 1 CRV ski doo formula 500
                              И ЛУАЗ за един ден.О898678333

                              Коментар


                              • От: Networx Offroad 2016- Официална информация

                                Първоначално публикуван от atanas_93 Преглед на мнение
                                Записани до момента:

                                1.Стоян Францов/ ...............................- Змота- АСК Зверино 4х4 Екстриим- Прото
                                2.Любен Динев/ Милен Дечев- Тойота- АСК Загора 4х4 - Прото
                                3.Мерилин Мехмедова/ Мехмед Мехмедов- Дайхатцу Ф20- Кубрат- Прото
                                Хайде де,няма ли кой да се престраши да кара в Прото,че да станем 5 джипа и оформим отделен клас?!
                                "АСК ЗАГОРА 4х4"
                                0897937797....по всяко време!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X