Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

    Тя е дъщерята на Мехата, от Кубрат.
    Доста хора дадохме по някой лев, за да имат децата подаръци за Коледа.

    Аз си ползвах остъпката, ама ако се приеме-ще дам още 12 лева в касичката.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • #77
      От: Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

      Първоначално публикуван от evgeniml Преглед на мнение
      Сподели колега ако имаш желание за тази кауза от къде черпиш информация и тази жена член на форума ли е?
      Може и други да се включим и да се откажем от отстъпката си.
      https://www.facebook.com/%D0%91%D0%B...7/?pnref=story

      Събират се средства за деца в неравностойно положение, както и подаръци за Коледа. Кампанията е организирана от Мерлин и сестра й.

      Това е събитието. Ако имаш фейсбук можеш да го видиш. Мерлин Мехмедова е дъщеря на Мехата от Кубрат.

      Коментар


      • #78
        От: Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

        Първоначално публикуван от evgeniml Преглед на мнение
        Сподели колега ако имаш желание за тази кауза от къде черпиш информация и тази жена член на форума ли е?
        Може и други да се включим и да се откажем от отстъпката си.
        Това е дъщерята на Мехата от Кубрат. Събира средства за едни дечица в неравностойно положение.
        https://www.facebook.com/%D0%91%D0%B...nf&pnref=story
        Съжалявам, че пускам линк към фейсбук, но става въпрос за благотворителност.
        Писали сме заедно, някой да го изтрие.
        На сърбела майката му е чесането.
        Борислав Борисов Русе О885 О37815

        Коментар


        • #79
          От: Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
          Тя е дъщерята на Мехата, от Кубрат.
          Доста хора дадохме по някой лев, за да имат децата подаръци за Коледа.

          Аз си ползвах остъпката, ама ако се приеме-ще дам още 12 лева в касичката.
          Ок
          Не съм запознат със случващото се начинание.
          И аз се отказвам само наско да каже той ли ще я превежда или дайте сметка да я преведа аз.
          Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
          Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

          Sofrace Offroad Team

          Коментар


          • #80
            От: Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

            Насе ,ще пратя сума като такса за участие на състезател .Сумата ще отиде за ДЕЦАТА,ще помоля МЕРИ ИЛИ МЕХАТА да минат да си ги вземат .Благодаря МЕРИ че си се нагърбила с таз нелека задача БРАВО и УСПЕХ.

            Коментар


            • #81
              От: Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

              При мен вече има няколко такси, на хора, които се отказаха от отстъпката си в полза на тази кауза. Отделил съм средствата и и ще ги предам лично на Мехата или на Мери. Така, че не е проблем да преведете целите такси и само да ме уведомите за желанието си, че желаете отстъпката да отиде в полза на децата.

              Ето още една алтернатива за хотел:
              http://www.hotelcosmos.bg/ 082 871 871

              Единична стая - 42лв. без закуска, 45лв. със закуска

              Двойна стая - 52лв. без закуска, 58лв. със закуска.
              Последно редактирано от atanas_93; 08-11-16, 07:50. Причина: Допълнение
              Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
              SSang Yong Kyron 2.0xdi
              Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

              Коментар


              • #82
                От: Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

                Здравейте колеги!
                Съжалявам, че нямам възможност да пиша много, но просто тук е малко като ... на война.
                Относно темите с хотелите - Русе е едно от малкото състезания, в които хотелите не са задължителни, нито препоръчителни. Просто щабът ще е в Рига. Наско обясни защо. Ето офертите за хотели, от които получихме отговор и интерес (другите или са ангажирани или са "тежки гемии" или не успяхме да се свържем с тях):
                Сити хаус - http://na-hotel.com/hotel-name-26508
                55лв - двойна + закуска
                50лв. - единична + закускаю
                няма опция без закуска.

                http://www.hotelcosmos.bg/
                082 871 871
                Единична стая - 42лв. без закуска, 45лв. със закуска
                Двойна стая - 52лв. без закуска, 58лв. със закуска.

                Коментар


                • #83
                  От: Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

                  А, на това ще се наслаждават всички класове на трофито, ако си намерят азимутите:
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4827.jpg
Прегледи:1
Размер:192.2 КБ
ID:5733203
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4829.jpg
Прегледи:1
Размер:177.2 КБ
ID:5733204
                  Утре още.[/QUOTE]
                  Тука Таргата ще помага - той е И водолаз.
                  GSM 0888 611 289; 0877 611 289

                  Коментар


                  • #84
                    От: Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

                    Ехоо... Здравейте! Аз съм Мерлин Мехмедова. Не успях да си намеря паролата за профила и си направих друг.
                    Първо искам да кажа едно голямо БЛАГОДАРЯ на всички, които даряват отстъпките си от таксите за участие в полза на децата и сбъдването, на малки за нас и огромни, за тях мечти! Няма да постна линк към страницата във фейсбук, понеже видях, че Дидка и Борко са го направили. Благодаря и на тях!
                    Малко за благотворителното събитие: Ние Айлин и Мерлин Мехмедови, решихме да организираме Благотворително събитие 'СНЕЖИНКА' за деца в неравностойно положение от ПУИ "Д-р Петър Берон" град Кубрат.
                    Желаем поне за миг те да се почувстват щастливи, да им дарим усмивка и надежда. Нека покажем, че добрите хора съществуват и въпреки студеното време, в сърцата ни е топло. Нека докажем, че доброто няма религия,пол и възраст.63 деца с нетърпение очакват Дядо Коледа. Децата са от 7 до 17 годишна възраст.
                    При връзка с директора на училището-господин Халилов, бяхме уведомени, че подобно събитие не се е осъществявало до сега. Ще бъдем щастливи, ако осъществим мечтите на децата заедно.
                    На 04.11.2016г. взехме написаните от децата писма до Дядо Коледа и разбрахме за техните желания. Признавам си на три от тях се разплаках. Ще споделя едното с вас. " Казвам се........ и съм 8-ми клас,бях много послушен и искам да ми донесеш вафла и кола. Обещавам да слушам пак." Просто нямам думи... Дете в 8-ми клас иска подарък вафла и Кока Кола... Колко деца познавате, които са негови набори и искат нещо толкова дребно и елементарно за нас, а мечта за тях...
                    Списъкът с имената на децата и подаръците им бе публикуван в групата ни. За по-малко от 3 часа повечето деца бяха "заети". За един ден не остана "свободно" дете. С парите дарени от Вас ще можем да им осигурим незабравима трапеза. Като се разберем с директора на ПУИ "Д-р Петър Берон" град Кубрат за дата ще Ви пиша. Който има възможност и желание може да присъства, за да види щастието в очите на децата.
                    Надявам се админа да не изтрие поста.
                    Минавам към следващата тема Състезанието! Бройте ни и нас. Успях да се взема отпуск.
                    Мерлин Мехмедова и Мехмед Мехмедов с Daihatsu F20 или каквото е останало от него.
                    Отново Благодаря за доброто в сърцата ВИ!

                    Коментар


                    • #85
                      От: Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

                      Браво !!!!!!!Просто нямам думи,какво друго да напиша!!!!!

                      Коментар


                      • #86
                        От: Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

                        Има все още и истински ХОРА в България-такива,които безкористно да отделят време и средства,за да ощастливят други.Радвам се,че съм приятел с Мери и Айлин и още повече,че голяма част от офроудърите също не са безучастни към сбъдването на мечтите на тези дечица.
                        От мое име една платена такса за участие/нищо че няма да карам/ в полза на каузата.Паричките ще бъдат предадени на Мери в деня на състезанието.
                        Приканвам всички с големи сърца да покажат,че всички сме истински!
                        Чавдар Владимиров
                        0887/912075
                        Ленд Ровър Диско 1
                        Самуад в проект

                        Коментар


                        • #87
                          От: Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

                          На място и аз ще се включа, да даря някой лев за тези деца.
                          0887 526 564/ 0897 933 755 /

                          Коментар


                          • #88
                            От: Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

                            Записваме се и ние -Боян Попов,Владимир Христов -клас стандарт.Таксата е платена в пълен размер,моля отстъпката да се ползва за дарението.
                            Заявката за участие ще изпратя по- късно.

                            Коментар


                            • #89
                              От: Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

                              Нека отстъпката от таксата на нашият екипаж също бъде дарена за каузата!
                              TT-Tuning Team
                              АСК Добрич

                              Коментар


                              • #90
                                От: Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

                                50лв от мен + отстъпката от таксата ,ще бъдат оставени при наско

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X