Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Networx Offroad 2016- Официална информация

    Което си е вярно, си е вярно. А всички знаем, че Кольо не е лигльо. От всички хотели в които съм бил, само в Шабла беше по голяма кочина, но това беше отдавна.
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

    Коментар


    • #47
      От: Networx Offroad 2016- Официална информация

      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
      Миленски, именно желанието се изпари, желанието...
      Кольо, има и други хотели в РусИ бре. Кажи, че искаш и ще ти запазя.

      Че лежи на стари лаври "Рига" всички знаем, ама за пръв път чувам състезател да се откаже да кара заради хотела...., това между другото.
      Последно редактирано от Даниела Борисова; 02-11-16, 07:34.

      Коментар


      • #48
        От: Networx Offroad 2016- Официална информация

        Първоначално публикуван от Даниела Борисова Преглед на мнение
        Кольо, има и други хотели в РусИ бре. Кажи, че искаш и ще ти запазя.
        И на мен, ама не в една стая с Кольо. Да не е и съседна ако може. Сериозно, има ли наблизо друг хотел с човешки цени?
        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

        Коментар


        • #49
          От: Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

          Това е НЕсериозно да се откаже някой заради цената на хотелската стая!!
          Както каза Дидка има много хотели в Русе и който не му отърва може да си резервира другаде!Аз примерно всяка година така процедирам!
          Та не се лигавете,ами бъдете по-креативни и намерете решение!
          Поздрави!
          "АСК ЗАГОРА 4х4"
          0897937797....по всяко време!

          Коментар


          • #50
            От: Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

            ХОТЕЛ,Рига' хубав или лош,така са решили организаторите защото са имали напредвид много неща с организациата на състезанието.Участията са. доброволни..И платени
            "Има ли желание-има и начин"!!Е Милене тук състезателите са измислили Правелник оффроад към БФАС за да се прекратят много начини.Маи е дошло,,Време разделно;
            По горе чета глупости написани ОТ колеги с заслуги във форума,но саита е посещаван от много симпатизанти,ОФРОАДА НЕ Е ШОУ А СПОРТ.И НИЕ МОЖЕЩИТЕ КАРАМЕ
            а желаещите винаги добре дошли.Поздрави



            Коментар


            • #51
              От: Networx Offroad 2016- Официална информация

              Първоначално публикуван от Даниела Борисова Преглед на мнение
              Кольо, има и други хотели в РусИ бре. Кажи, че искаш и ще ти запазя.
              Дидке, нека да видя дали ще мога да се освободя за петък, и ще ти обадя да запазиш стая за двама човека.

              Другите коментари не искам да ги обсъждам.
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • #52
                От: Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

                Понеже Кольо започна темата да се изкажа и аз по този въпрос.
                Насе това което ще напиша по никакъв начин не променя насторенията ми към вас нито приятелските ми чувства.Да знам какво говорихме преди повече от месец за локацията на хотела както и за друг с подобни възможности в региона както и ,че аз не съм капацитет да кажа има ли друг хотел с подобни възможности.
                Разбирам,че като организатори искате всичко да е наред и на всички да им е топло и удобно но чуй една друга гледна точка която витае из състезателното пространство.


                Аз лично съм подразнен от господстващото полужение на хотела което организаторите допускат той да упражнява върху мен като участник.
                Хотел Рига-зад еталбондовия ГРАНД хотел и стъклени витрини се крие една продънена всъщност от втората половина на миналия век.
                Обикновените стай да не ги коментирам там ако въобще нещо работи то най вероятно е лампата за кенефа и душа да не говорим а леглата са по зле и от тези в казармата ама там беше по задължение а тук се плаща една сериозна цена за да ги ползваш.
                А цената е като тази на стая по южното черноморие в началото на сезона.
                Паркинга ПАРКИНГА е къде и кой е тоя паркинг охраняем да не доказваме само колко точно е охраняем и колко външни хора и таксита минават през него на нощ и с такъв поток от коли ще изкарам полувината джипове на части нощес въпрос на желание.
                Но срещу скормната сума от 120лв хотел рига ще ми позволи да си паркирам техниката и да учасвам в масовото бутане и маневриране по паркинга за 3 денонощия на това му се викаше АТМОСФЕРА май ама ставаше въпрос за дискотека.
                Ресторанта или по точно механата са под всякаква критика яденето що годе става ама цената и тя е гранд както е гранд и лоби бара на рецепцията.
                Крайно време е ВИЕ организаторите да разберете,че парите свършиха и в место някой да си купи нови гуми за джипката и да дойде да кара с тях той ще ги остави на рецепцията на рига за да може да става още по гранд.
                Поне аз искам като отида на състезание да има къде да ям къде да спя и къде да се изкъпя.Не ме интересува нито морския изглед нито нивото на река дунав нито от къде изгрява сленцето.
                Искам да има участници с който заедно на паркинга да ремонтираме и заедно да се смеем.Нали за това идваме аз не работя състезател идвам заради приятелите.
                В последно време доста от старите състезатели ми се обадиха да ми кажат,че продават всичко. С подобни действия не помагате на оффроуда.
                Да знам сега някой ще ми каже,че офроуда и като цяло моторните спортове не са евтини да така е.
                А сега може да го кажете и на Фолксваген моторспорт от 2017 спират поло Р за врц. Ние не сме повече от тях.
                Не е въпроса в 100-те лева тях ще ги изгоря за 100км ако трасето е по дълго въпроса е принципен ,че състезателите отиват на състезание и хотела е важен но има и по важни
                неща.

                Пускам част от комуникцията с ГРАНД хотел Рига да е ясно какво ме дразни.

                Забравих да напиша ,че в знак на протест към хотел Рига съм склонен да палтя повече да спя на по лошо място но да си разкарам задника и техниката от там.
                Ако вие русенци измислите алтернативно място за тази цел.

                цаната не е лоша лошото е,че и за тези пари пак се спи на разтегателен диван
                Някой от вас спал ли е на разтегателен диван?

                комуникацията:
                аз:
                Здравейте,
                На мое име Евгени Младенов има направена резервация на две двойни стай категория комфорт.
                Тъй като сме три човека бихме желали настаняване в общ апартамент в същата категория ако това е възможно.
                Ако това не е възможно може да се настаним в апартамент от по-виска категория със съответната корекция в цената или да заменим едната двойна стая комфорт за единична от по- нисък стандарт.
                Бих желал да използваме за състезателния автомобил подземния паркинг като конкретно се интересувам от първото място в дясно след вратата което всъщност е циментов канал. Ако това вече е заето може и без канал.
                Със следните автомобили ще пристигнем:
                СА9.....-състезателен автомобил
                СА9...- малък бус
                СА4...- ремърке
                Моля да ръзгледате нашите нужди и да ме информирате за възможностите за настаняване както за нас така и за съпровождащите ни превозни средства.

                Хотел Рига:
                Здравейте г-н Маладенов,


                За посочения период можем да предложим:
                164.70 лв мини апартамент Комфорт (със спалня2/2 м и разтегателен диван) - цената е за трима госта със закуска
                263.70 лв апартамент Екзекютив състоящ се от две преходни помещения (спалня 2/2 метра, холова част с разтегателен диван и два санитарни възела) - цената е за трима госта със закуска
                186 лв една двойна стая Комфорт и една единична стая Комфорт - трима госта със закуска
                Горепосочените преференциални цени са на вечер, освен закуска включват туристически данък и ДДС.
                Подземния паркинг на хотела е със 100% зает от абонати. Можем да Ви направим резервация за открития паркинг. Цената за едно денонощие спрямо посочените превозни средства е 40 лв.


                Ще очаквам Вашият скорошен отговор за да направим нужните резервации, след което ще изпратим и детайли за авансово плащане.
                Моля, имайте предвид, че всички горепосочени наличности са към този момент!


                С уважение,
                Деляна Маринова
                След потвърждение от ваша страна може да преминем към заплащане на аванс за престоя.
                Поздрави
                Последно редактирано от evgeniml; 03-11-16, 22:13.
                Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
                Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

                Sofrace Offroad Team

                Коментар


                • #53
                  От: Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

                  Относно хотела, всички сте прави. Знам, че цените са високи и по никакъв начин не отговарят на качеството на продукта, който предлагат. Засега Свилен няма интереси в хотелския бизнес, иначе знаете, че би направил, такъв продукт, който да удовлетвори всички изисквания. От друга страна, изискванията на БФАС са състезанието да има щаб, където всичко да е на едно място- секретариат, зала за брифинг, зала за спортните комисари, паркинг и т.н. В нашия провинциален град, който не е туристическа дестинация, избора на хотел не е много голям. А, повечето ни хотели са наблъскани в централната част на града и не смогват да съберат колите на половината си гости, а за платформи и бусове е немислимо. Конферентните им зали са за 20- тина човека.
                  За ваше удобство сме осигурили денонощна охрана на бивака на писта Средна кула от 16.00 на 17.11.2016 до 16.00 на 20.11.2016г. Така, всеки който желае може да си паркира платформата и състезателния автомобил там безплатно.
                  А, за компенсация на причиненото неудобство от условията в хотела банкета в събота вечер ще е за сметка на Организатора. За ваша е само алкохола.
                  Погледнах цените на хотели в Русе. Има с цени наполовина по ниски от тези в Рига и с по добри условия.
                  Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                  SSang Yong Kyron 2.0xdi
                  Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                  Коментар


                  • #54
                    От: Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

                    Хотелът не е задължителен за никой! Такива са изискванията на БФАС.

                    Аз ще се възползвам от охраната на Средна кула.

                    Наско, може да помогнеш на състезателите и да предложиш няколко алтернативи за настаяване.

                    Коментар


                    • #55
                      От: Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

                      Ето, един хотел с добри цени и условия, но само с десет стаи, почти без паркинг. Говорено е с тях, очакват ви. Двойна стая 40 лв., може със спалня или с две единични легла. Тройна стая 50 лв. Утре ще имаме още оферти от други хотели. Хотел Милениа:
                      https://www.google.bg/maps/place/%D0...9!4d25.9763997
                      Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                      SSang Yong Kyron 2.0xdi
                      Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                      Коментар


                      • #56
                        От: Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

                        И да не забравяме за какво сме събрали в тази тема. Една новопостроена магистрала за ралито. Не е специално за нас, ама ...:

                        А, на това ще се наслаждават всички класове на трофито, ако си намерят азимутите:
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4827.jpg
Прегледи:1
Размер:192.2 КБ
ID:5733203
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4829.jpg
Прегледи:1
Размер:177.2 КБ
ID:5733204
                        Утре още.
                        Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                        SSang Yong Kyron 2.0xdi
                        Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                        Коментар


                        • #57
                          От: Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

                          Първоначално публикуван от atanas_93 Преглед на мнение
                          Ето, един хотел с добри цени и условия, но само с десет стаи,
                          https://www.google.bg/maps/place/%D0...9!4d25.9763997
                          , от които 3 съм резервирала за старозагорци. Тъй че брой ги 7 стаи

                          Коментар


                          • #58
                            От: Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

                            И аз си запазих, та вече са 6.

                            Коментар


                            • #59
                              От: Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

                              Такса платена.Наско предлагам или поне аз се отказвам от десетте процента отстъпка да се дадът на Мерлин Мехмедова която събираше дарения за дом за деца с увреждания.
                              Terrano 1 CRV ski doo formula 500
                              И ЛУАЗ за един ден.О898678333

                              Коментар


                              • #60
                                От: Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

                                Здравейте на всички с леглови проблеми! Не предлагам хотел, на все пак погледнете на http://yantrahome.com/. Следващата седмица ще мога да кажа кое ми е свободно. Иначе апартаментите варират между 30 лв на вечер за двама в гарсониера с хол, и 40 лв за четирима в двустаен с кухненски бокс. Сградата е с ТЕЦ, но за по-зиморничавите да си носят юргани. За информация - след вторник и моля на лични, че да не пълним форума с глупости.
                                Красивите думи невинаги са истина, а истинските - невинаги красиви!
                                0887 301 726

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X