Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.






    Коментар


    • От: Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

      Този път немаше ли погребение на Франко и последващ курбан
      RAV 4
      F650GS

      Коментар


      • От: Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

        Ти отче, нямаш ли си друго занимание, та си задъвкал франковия???
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • От: Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

          Колчо, тайно се надявах да си завършил, та да почерпиш бре
          RAV 4
          F650GS

          Коментар


          • От: Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

            Явно по нашенски за едно съсезание можеш да разбереш дали е било наистина добро по това ако след него няма никакво писане във форума.
            Колкото по-добро толкова по-малко се пише тук.
            Иначе се почва това онова тоя оня итн.
            А сега на практика няма нищо.
            Състезанието беше наистина добро поздравления.
            Наскоо Свиллленеее благодарим ВИ и за състезанието и за трасето и за допълнителните екстри и на вас всички останали които допринесаха това да се случи.
            Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
            Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

            Sofrace Offroad Team

            Коментар


            • От: Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

              То обикновено срането и плюенето почва сряда следобяд, четвъртък сутрин.
              Само един да даде тон за песен и се почва.
              Недоволни винаги ще има.
              На сърбела майката му е чесането.
              Борислав Борисов Русе О885 О37815

              Коментар


              • От: Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

                Евгени, както каза Наско на награждаването-истината се разбира едва в четвъртък сутрин. До сряда са похвалите, в четвъртък започват критиките.
                Та трай до тогава.

                И понеже е едва понеделник вечер-да изкажа моите благодарности към екипа направил това състезание.
                Аз карах едва 30 км в първия ден, даже нямах и пътна книга, ама по следите, по следите... Само на предно, махнах кардана и полуоските още преди старта, че задния мост започна да издава заплашителни псувни по мой адрес, та на елементарни баирчета които даже не се забелязват от здрав джип опъвах сиджимката...
                Но пък благодарение на това в събота имах възможността да участвам в правенето на единия екстрем, да пия вино и да мезя разни вкусотийки още от 10 сутринта, благодарение на Свилен Стефанов(бабовския), и на чичо Митко(оригиналът), видях се с много приятели, бъзикахме до спукване Меата, абе стана си купон...

                Та благодаря ви момчета, дай Боже догодина да го направите пак толкова добро.
                Съжалявам, че няма да мога да дойда, но живота така диктува.
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • От: Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

                  Състезанието беше СУПЕР.
                  Организация, трасета и екстремите бяха чудесни.
                  Отбор ЧЕРЕШКА поздравява най-образцовата котрола в трасето на МОДИФИЦИРАН, тази на Свилен-бабовския.
                  Моля, ако може някой да ме подкрепи със снимки.
                  Благодарим на цялата ОРГА и спонсори.
                  GSM 0888 611 289; 0877 611 289

                  Коментар


                  • От: Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

                    Първоначално публикуван от lubomir dimitrov Преглед на мнение
                    Отбор ЧЕРЕШКА поздравява най-образцовата котрола в трасето на МОДИФИЦИРАН, тази на Свилен-бабовския.
                    Моля, ако може някой да ме подкрепи със снимки.
                    Любчо, на един Шумен бяхме спретнали точно такава контрола с Ицо Панов Пухкав бял сняг, току-що навалял, голям огън, вино и мръвки.

                    После състезателите подадоха "официално оплакване", че съдиите ги демотивирали

                    Коментар


                    • От: Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

                      Благодаря. Огромни благодарности на всички взели участие на състезанието в Русе. Организатори перфектни,състезатели също, съдиите се справихме доста добре, без инциденти което е наи важно. Лека забележка имам относно въвеждането на резултатите, става бавно и много числа и допускаме грешки. Сгрешихме и първия и втория ден.Коригирахме резултатите но проблема остава занапред ако не го изчистим.Проблема доиде главно от смятането на престоите при обработка на карнети. Мисля че трябва да се направи програма за смятане на резултати както нашата в Траяла, простичка и точна и бърза за 15мин имаме класиране. Другото което мисля че трябва да решите е КАРНЕТИТЕ те са главния проблем за времето са вършили работа но мисля че вече са излишни. На старта има съдииски лист старт-финал, знае се точното време, има Хоер смята състезателното време. По екстремите има съдия които вписва време на пристигане на екипажа, дали е минал екстрема и времето което е бил в престои. Нужни са 5грамотни съдии и ще отпадне нужда от карнети и обработката ще е бърза и безгрешна. Всичко друго беше на ниво БЛАГОДАРЯ ВИ ЧЕ БЯХ ЧАСТ ОТ ВСИЧКИ ВАС.

                      Коментар


                      • От: Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

                        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                        Евгени, както каза Наско на награждаването-истината се разбира едва в четвъртък сутрин. До сряда са похвалите, в четвъртък започват критиките.
                        Та трай до тогава.

                        И понеже е едва понеделник вечер-да изкажа моите благодарности към екипа направил това състезание.
                        Аз карах едва 30 км в първия ден, даже нямах и пътна книга, ама по следите, по следите... Само на предно, махнах кардана и полуоските още преди старта, че задния мост започна да издава заплашителни псувни по мой адрес, та на елементарни баирчета които даже не се забелязват от здрав джип опъвах сиджимката...
                        Но пък благодарение на това в събота имах възможността да участвам в правенето на единия екстрем, да пия вино и да мезя разни вкусотийки още от 10 сутринта, благодарение на Свилен Стефанов(бабовския), и на чичо Митко(оригиналът), видях се с много приятели, бъзикахме до спукване Меата, абе стана си купон...

                        Та благодаря ви момчета, дай Боже догодина да го направите пак толкова добро.
                        Съжалявам, че няма да мога да дойда, но живота така диктува.
                        Дай някоя снимка,на екстрема бе Коле!
                        И това за догодина,да не си го споменал повече!
                        .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                        Киа спортаж2000тди 98г
                        Ауди А3 1.9ТДИ
                        Каравана Аdria 390Q

                        Коментар


                        • От: Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

                          Благодаря и от нас за добре организираното състезание. Трасетата ми харесаха, покарахме и се накефихме максимално, така, че да ни държи до Кърджали. В събота не карахме, поради това, че джипа се счупи, откачи се казанчето за чистачките и по тази причина не стартирахме. Забравих да го оправя, и в неделя карахме без чистачки. Като разбрах, че двата екипажа в Т-2 няма да участват и ми стана гадно, защото няма с кой да се съревноваваме. По тази причина в събота си останахме, наспахме се и обикаляхме по центъра на Русе, та дори стигнахме и до корабчето. Така реших, защото имах нужда от почивка. Иначе трасетата ми харесаха, бяха технични , имаше заигравки, и времето мина бързо. Най вече искам да подчертая, че тази година карахме шест състезания, с една кола, която бяхме все на ход, и устиска без да се счупи, а това е много важно за мен. Догодина сме с новия проект в друг клас, за да няма после, били са сами! Успех на целия Орга -Тим Русе! Бъдете живи и здрави!!!
                          0887 526 564/ 0897 933 755 /

                          Коментар


                          • От: Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

                            Първоначално публикуван от Даниела Борисова Преглед на мнение
                            Любчо, на един Шумен бяхме спретнали точно такава контрола с Ицо Панов Пухкав бял сняг, току-що навалял, голям огън, вино и мръвки.

                            После състезателите подадоха "официално оплакване", че съдиите ги демотивирали
                            Ама нали после си "посипах главата с пепел", и се извиних! И на следващия ден Драго от Варна донесе скариди и вино за мотивация!
                            Да са живи и здрави спонсорите, организаторите и съдиите! И пилота ми, щото ме накара да се замисля за преходността на живота...
                            Георги Донев, 0889 437 687
                            Nissan Patrol Y60

                            Коментар


                            • От: Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

                              Първо искам да кажа едно голяма благодаря на организаторите! Всичко беше чудесно. Кал,вода,адреналин,приятели,маса. Прекарах си страхотно. Единственото нещо което не ми харесва са злобните коментари на завистливите хора! И каква като съм момиче-не мога да карам ли? Да,не съм добра колкото останалите и ми е ясно,че не мога да се сравнявам с тях. И какво като съм на 24,и какво като до сега ни съм карала в шампионата ?!? С цялото ми уважение, не може г-н еди кой си да ми пише във фейсбук коментари.Да се драка с мен,защото...не сме били за този клас,не съм била карала миналата година и подобни глупости!!!Били сме на второ място от два екипажа. И това го пише човек на годините на дядо ми. Гадно ми стана наистина и то доста. Този човек нито знае как съм се чувствала,нито знае какво означава това каране за мен! Не отидох за купата,отидох за КЕФ! Отидох,за да се уча.Та както и да е...
                              Искам да БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ,КОИТО ПОМОГНАХА ФИНАНСОВО ЗА БЛАГОТВОРИТЕЛНОТО СЪБИТИЕ. РАДВАМ СЕ,ЧЕ ИМАМ ТАКИВА ДОБРИ ХОРА ОКОЛО СЕБЕ СИ! Някои от тези добри хора искаха да присъстват на тържеството. Като се разберем с директора ще напиша дата и час,и който има желание и възможност да заповяда

                              Коментар


                              • От: Networx Offroad 2016- Rally & Trophy- 18- 20 ноември 2016 г.

                                То много тайно,това състезание!
                                Няма и една снимка,хайде пресрамете се!
                                .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                                Киа спортаж2000тди 98г
                                Ауди А3 1.9ТДИ
                                Каравана Аdria 390Q

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X