Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Networx Offroad 2015 - 6 - 8.11.2015

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Networx Offroad 2015 - 6 - 8.11.2015

    Първоначално публикуван от evos Преглед на мнение
    КараТе или караМе...
    Принципно караМе, обаче ако си оправим проблема който се появи вчера с единия клапан в главата .... затваря когато си иска и губи цилиндър. Ако трябва да сваляме мотора ... нищо чудно да караТе , пък ние да гледаМе.
    Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
    Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

    Коментар


    • От: Networx Offroad 2015 - 6 - 8.11.2015

      Наско включи и нас в клас Хоби
      Евгени Генев/Неделчо Василев - Тойота - Разград

      Коментар


      • От: Networx Offroad 2015 - 6 - 8.11.2015

        Първоначално публикуван от Doc Преглед на мнение
        Наско включи и нас в клас Хоби
        Евгени Генев/Неделчо Василев - Тойота - Разград
        O Гена добре дошъл отново в Сърваивара и аз тогава минавам в хоби

        Коментар


        • От: Networx Offroad 2015 - 6 - 8.11.2015

          Всичката информация, както и заявки за включване - вече и на новия сайт на Networx Offroad - www.networx-offroad.com

          Коментар


          • От: Networx Offroad 2015 - 6 - 8.11.2015

            ще пуснете ли списъка с участниците
            Офроудът е най-безмисления, труден и скъп начин да достигнеш до място, на което...нямаш никаква работа!...Но пък е забавно!

            Коментар


            • От: Networx Offroad 2015 - 6 - 8.11.2015

              Ще видим ли списък със записаните?

              Коментар


              • От: Networx Offroad 2015 - 6 - 8.11.2015

                Явно не!!!!
                голф 2 уникат мицубиши панчарево 2.8 тди вранглер 2.5 yj

                Коментар


                • От: Networx Offroad 2015 - 6 - 8.11.2015

                  Списъкът с участниците е в темата за информация. Ако, съм пропуснал някой, моля да ме извини, но мейла и личните съобщения са ми препълнени напоследък.
                  Довечера ще анонсирам и спонсорите.
                  Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                  SSang Yong Kyron 2.0xdi
                  Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                  Коментар


                  • От: Networx Offroad 2015 - 6 - 8.11.2015

                    На мен пък ми стана криво,че няма хора от Русе,които освен на приказки по никакъв начин не подпомагат организацията на състезанието.Днес се събрахме само 4/четирима/ за да уточним и маркираме трасето за последния ден.
                    "Една птичка пролет не прави!"-така да казали мъдрите стари хора.
                    Не че няма да се проведе състезанието,но Наско и слънце да е пак няма да огрее навсякъде.Трасетата са общо 9/девет/.И лошото е,че само Наско ги знае и отчасти някой друг колега.Няма да коментирам...............
                    Ето малко снимки от днес:Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0203.jpg
Прегледи:1
Размер:74.7 КБ
ID:5689545Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0204.jpg
Прегледи:1
Размер:59.5 КБ
ID:5689546Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0205.jpg
Прегледи:1
Размер:107.3 КБ
ID:5689547Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0206.jpg
Прегледи:1
Размер:165.7 КБ
ID:5689548Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0208.jpg
Прегледи:1
Размер:115.3 КБ
ID:5689549Това е част от трасето за публиката.
                    А ето и какво се случва в "офиса"/апартамента/ на Наско-не може да се размине човек от пътни книги.Шапка му свалям за търпението и всеотдайността:Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0209.jpg
Прегледи:1
Размер:82.0 КБ
ID:5689550Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0210.jpg
Прегледи:1
Размер:89.8 КБ
ID:5689551Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0211.jpg
Прегледи:1
Размер:71.3 КБ
ID:5689552Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0212.jpg
Прегледи:1
Размер:76.8 КБ
ID:5689553
                    Ако русенци не знаят човека си е зарязал работата,която го храни/не е на заплата/ за да може да стане състезание!?Срам,голям срам!
                    Чавдар Владимиров
                    0887/912075
                    Ленд Ровър Диско 1
                    Самуад в проект

                    Коментар


                    • От: Networx Offroad 2015 - 6 - 8.11.2015

                      Почукай за да ти отворят...
                      ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                      Коментар


                      • От: Networx Offroad 2015 - 6 - 8.11.2015

                        Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                        Почукай за да ти отворят...
                        За глухите в петък......Или в събота ,на банкета....
                        Чавдар Владимиров
                        0887/912075
                        Ленд Ровър Диско 1
                        Самуад в проект

                        Коментар


                        • От: Networx Offroad 2015 - 6 - 8.11.2015

                          Чаро, те знаят, че Наско е оправен и ще се оправи сам. А на Нова Черна, да не би друг да ви е правил трасета, пак вие с Наско. Успех!
                          0887 526 564/ 0897 933 755 /

                          Коментар


                          • От: Networx Offroad 2015 - 6 - 8.11.2015

                            Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
                            На мен пък ми стана криво,че няма хора от Русе,които освен на приказки по никакъв начин не подпомагат организацията на състезанието.Днес се събрахме само 4/четирима/ за да уточним и маркираме трасето за последния ден.
                            "Една птичка пролет не прави!"-така да казали мъдрите стари хора.
                            Не че няма да се проведе състезанието,но Наско и слънце да е пак няма да огрее навсякъде.Трасетата са общо 9/девет/.И лошото е,че само Наско ги знае и отчасти някой друг колега.Няма да коментирам...............
                            Ето малко снимки от днес:Това е част от трасето за публиката.

                            Ако русенци не знаят човека си е зарязал работата,която го храни/не е на заплата/ за да може да стане състезание!?Срам,голям срам!

                            Чаро, аз много отдавна го говоря това, ама явно не ме вземат на сериозно.Е, аз го писах в "Кал и вода в русенско" ама все там.... Всичко, което си казал е на 100 % вярно.

                            Коментар


                            • От: Networx Offroad 2015 - 6 - 8.11.2015

                              Първоначално публикуван от Даниела Борисова Преглед на мнение
                              Чаро, аз много отдавна го говоря това, ама явно не ме вземат на сериозно.Е, аз го писах в "Кал и вода в русенско" ама все там.... Всичко, което си казал е на 100 % вярно.
                              Още преди срещата на ОМВ писах л.с. на Наско,че имам желание да помогна и все още чакам обаждане.
                              До четвърък съм свободен Венцислав Драганов 0888339129
                              Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 163HP

                              Коментар


                              • От: Networx Offroad 2015 - 6 - 8.11.2015

                                А бре ше се видим ли в записаните,или да пием студена вода!!!!
                                голф 2 уникат мицубиши панчарево 2.8 тди вранглер 2.5 yj

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X