Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Networx Offroad 2015 - 6 - 8.11.2015

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Networx Offroad 2015 - 6 - 8.11.2015

    Към кого да се обърна за да видя класирането в шампионата на хобито

    Коментар


    • От: Networx Offroad 2015 - 6 - 8.11.2015

      Първоначално публикуван от koki4a_84 Преглед на мнение
      Към кого да се обърна за да видя класирането в шампионата на хобито
      Аз ще го публикувам , само Наско да ми подаде кои екипажи вземат точки за шампионата .
      VEREYA MOTORSPORT TEAM

      Коментар


      • От: Networx Offroad 2015 - 6 - 8.11.2015

        Ще почакаш Бакалчо,хубавите работи стават бавно.На Наско наистина му трябва малко време,И почивка,знаеш
        ТОЙОТА в РЕЙНДЖЪР стъпили на ПАТРОЛ Y 60
        Г 230Е
        Г 500 0887 390 703

        Коментар


        • От: Networx Offroad 2015 - 6 - 8.11.2015

          ЕЕЕЕЕ да ще почакаме

          Коментар


          • От: Networx Offroad 2015 - 6 - 8.11.2015

            Първоначално публикуван от koki4a_84 Преглед на мнение
            Към кого да се обърна за да видя класирането в шампионата на хобито
            Коко,трябва да си 6-ти ако това искаш да видиш.Но все пак като го направи Живко ще те видим как си се класирал
            "АСК ЗАГОРА 4х4"
            0897937797....по всяко време!

            Коментар


            • От: Networx Offroad 2015 - 6 - 8.11.2015

              Привет и от мен ,еуфорията поотмина и е време за анализ на състезанието.Първо искам да благодаря на НАСКО ,СВИЛЕН ,ЧАРО ,БОРКО ,ГЮНИ,МИМИ,и всички готини пичове които ни помагаха да изнесем това състезание на ниво.БЛАГОДАРЯ ВИ.Състезанието беше на доста високо ниво от към организация но съдииската бригада в която бях и аз мисля че бяхме ниво надолу,да почнем по същество,значи един единствен екипаж успя да ни провери възможностите и знанията и дали имаме ТОПКИ,Само да спомена че в никакъв случаи не обвинявам екипажа,момчетата караха доста мъжки и ако не се бъзикаха с нас спокоино можеха да са на почетната стълбичка.ПЪРВИ ДЕН ,аз съм СТАРТ ФИНАЛ на трофи ЕКСПЕРТ,на старта идват много наточени джипки ,подреждам ги за старт идва и въпросния екипаж преглеждам набързо екипажа и машината и гледам че пичовете си се возят с напълно фабрични колани,викам си тоя екипаж няма да го пусна в трасето ,но даи да поотворя правилника да не съм объркал нещо,чета и ООО ЧУДО изобщо не са задължителни спортните колани за тоя клас,ОРГАНИЗАТОРИ съберете се и коригираите пропуска ,ГРОЗНО и НЕДОПУСТИМО ,всички останали екипажи бяха ПЕРФЕКТНИ.Следва старта на въпросния екипаж и веднага след старта 1 екстрем с контрола със съдии и ГОЛЯМА ТАБЕЛА КОНТРОЛА,Значи екипажа си мина през екстрема замина и изобщо неспря на трите МИНЗУХАРЧЕТА да му сложат печат а всички други спряха и имат печат.наказанието е 120 минути за карнет с липсваща контрола но така и така не ги наказахме защото нямаше контестация а пичовете наистина си минаха екстрема .ДЕН ВТОРИ въпросния екипаж е на екстрем с тапа,съдията им спира времето но на тях не им пречи да си придвижват машината и то с навигатора върху клетката ,гледах клипа наказание отвсякъде ,и гледам вечерта съдииските карти и какво да видя ООО ЧУДО съдия със топки и имат наказание.на брифинга на съдиите разгледахме случая наказанието е факт и приемаме наказанието ,НО Излиза класиране и въпросният екипаж не само че не е наказан но е и първи в класирането гледам и невярвам на очите си ,наложи се друг състезател да подаде контестация да ги накажем защото НИЕ НЕ СИ СВЪРШИХМЕ РАБОТАТА ,ЗАЩО СЪЗДАДОХМЕ ДРАЗГИ МЕЖДУ СЪСТЕЗАТЕЛИ ,ЗАЩО,НАЛИ СМЕ БЕЗПРИСТРАСТНИ .ВТОРИ ДЕН ФИНАЛ КЛАС ЕКСПЕРТ,Въпросния екипаж финишира и идва навигатора и ми казва ВАЛЕРИ какво правите по екстремите всеки съдия разпорежда ,един казва спряното ти е времето друг вика не. кои да слушаме ,казват ми какво да правя как да си вържа лебедка и къде че се и надвикват те просто пречат ;викам си сигурно са обидени и затова така говорят но финишират и други състезатели и те са възмутени от помоща на съдиите.СЪДИИТЕ НЕ СТЕ ДЛЪЖНИ ДА ПОМАГАТЕ ТАМ СТЕ ДА КОНТРОЛИРАТЕ БЕЗОПАСНОТО ПРЕМИНАВАНЕ ПРЕЗ ЕКСТРЕМА И ПРИ НУЖДА ДА КОРИГИРАТЕ И СЛЕДИТЕ ЗА БЕЗОПАСНОСТА НА ЕКИПАЖА,ИМА ЕДИН ГЛАВЕН СЪДИЯ НА ЕКСТРЕМА ТОИ ВЗЕМА ВСИЧКИ ВАЖНИ РЕШЕНИЯ ДРУГИТЕ САМО МУ ПОМАГАТЕ ПО СТАНЦИИТЕ.ДЕН ТРЕТИ старт финал затворено трасе;стартираме ЕКСПЕРТ още първия екипаж се обръща и затапва трасето ,къде бяха съдиите и защо аз разбрах толкова късно и пуснах втори екипаж в трасето ,Отивам при обърнатата машина и там нито един съдия не контролира изправянето на машината и контролира деиствието на състезателите .ЗАЩО ,ТОВА ПРАВИ МНОГО ЛОШО ВПЕЧЕТЛЕНИЕ НА СЪСТЕЗАТЕЛИ И ПУБЛИКА ПЪЛНАТА НЕЗАИНТЕРЕСОВАНОСТ ЗА СЪСТОЯНИЕТО НА ЕКИПАЖА,ПРИ ОБРЪЩАНЕ НА МАШИНАТА ПЪРВИЯ ЧОВЕК КОИТО ТРЯБВА ДА ВИДЯТ ЕКИПАЖА Е СЪДИЯТА ,ТОВА Е ЧОВЕКА КОИТО ТРЯБВА ДА ВНВСЕ СПОКОИСТВИЕ ДА ЕВАКУИРА ЕКИПАЖА АКО СЕ НАЛОЖИ НЕЗАБАВНО И КОНТРОЛИРА ИЗПРАВЯНВТО НА МАШИНАТА. САМО да спомена и че в клас ХОБИ ИМАШЕ СЪСТЕЗАТЕЛИ КОИТО СИ ПОЗВОЛЯВАХА ДА КАРАТ СЪС 140 КМ НЕ СЪМ ЧУЛ НЕ СА МИ РАЗКАЗВАЛИ ВИДЯЛ СЪМ ГО ЛИЧНО ПО GPS ,ГОСПОДА ОРГАНИЗАТОРИ СПРЕТЕ ТОВА РАЛИ БЕЗ КЛЕТКИ ЩЕ НАПРАВИТЕ НОВИНИТЕ НЯКОИ ДЕН .ЗАРАДИ ТЕЗИ НАШИ малки грешчици мисля че не бяхме на нивото на иначе перфектното откъм организация състезание ИЗВИНЯВАМЕ СЕ ОТ МОЕ ИМЕ И ОТ ИМЕТО НА СЪДИИСКАТА БРИГАДА .
              Последно редактирано от valerisuper; 12-11-15, 23:27.

              Коментар


              • От: Networx Offroad 2015 - 6 - 8.11.2015

                Първоначално публикуван от valerisuper Преглед на мнение
                ДЕН ВТОРИ въпросния екипаж е на екстрем с тапа,съдията им спира времето но на тях не им пречи да си придвижват машината и то с навигатора върху клетката ,гледах клипа наказание отвсякъде ,и гледам вечерта съдииските карти и какво да видя ООО ЧУДО съдия със топки и имат наказание...........
                Топките са моите
                "АСК ЗАГОРА 4х4"
                0897937797....по всяко време!

                Коментар


                • От: Networx Offroad 2015 - 6 - 8.11.2015

                  Нишо не се е променило. Няма ли това състезание главен съдия? Защо организатора може да променя класирания? Екипажа са който говорите нямат ли си имена?
                  Бай Тодор Христов може да е спокоен- неговата схема си работи.
                  Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                  Коментар


                  • От: Networx Offroad 2015 - 6 - 8.11.2015

                    Колеги, за целта ще отворя нова тема "Съдийството в състезанията по офроуд", където можете да давате съвети, похвали и оплаквания към съдииството. Моля да изнесем спора там. И нека в него се роди истината: http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=203822
                    Последно редактирано от tk3c-pyce; 16-11-15, 20:57.

                    Коментар


                    • От: Networx Offroad 2015 - 6 - 8.11.2015

                      Като съдии с Брат ми, Милен Дечев и Бакалов се грабнахме от Стара Загора да помагаме с каквото можем и си свършихме работата . Всичко е описано в съдийските листи .
                      Петък. на прословутия ,,Дълъг Екстрем,, Аз лично спрях времето на Дядя Ваня защото беше затапен във улея на половината от Екстрема (и всичко е описано в съдиския лист до секунди) .
                      Събота. Бетониия канал ??????????????? Не разбирам кое е не е ясно ... Всичко е описано в съдийския лист .
                      Неделя. Грешка в компютърното въвеждане на даните доведе до забавянето . За справка СЪДИЙСКИТЕ ЛИСТИ на колегите.

                      Не мога да разбера защо един празник трябва да се разваля със сплетни и раздори . Поздрави на всички .......

                      Тази вечер не ви обичам

                      Утре ще видим
                      ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                      тел. 0889 017703
                      0897 516030

                      Коментар


                      • От: Networx Offroad 2015 - 6 - 8.11.2015

                        Здравейте, чак сега можах да вдигна глава от работата, която ме беше налегнала след двуседмичното отсъствие от офиса. На първо място искам да благодаря на всички състезатели, които уважиха нашето състезание. Ако, Вас ВИ няма, няма да ни има и нас. Искам да знаете, че всичко го правим единствено за Вас. Ако, сте останали доволни, значи сме си свършили добре работата. Ако, има и един недоволен екипаж, значи има още много да учим. Искам да благодаря и на всички, които дойдоха от всички краища на страната да помогнат на организацията. През трите състезателни дни на стартовете, контролите, SS-те и финалите и щаба, имаше около 40 човека, които се грижеха за безпроблемното протичане на състезанието. Респект!!! Няма да ми стигне страницата за да изброя всички поименно. На всички БЛАГОДАРЯ. Опитах се да подбера екип, които да е адекватен на мястото си. Рали рейда се обслужваше от рали състезатели, малкия клас на трофито поверих на Чаро и компания, а експерта на Организатори и Съдии врели и кипели в офроуда. Мисля, че с общи усилия нещата се получиха. Благодаря и на нашия гуру, както казва Тенев, за това, че за поредна година ме изтърпя, макар да му става все по трудно да го прави и похарчи парите си за каузата офроуд.
                        Тази година се изпълни една моя офроуд цел- мечта- да вкарам русенските състезания в трите Шампионата на страната. Пътя е прокаран, за тези след нас остава по- лесното.
                        Останалото в другата тема.
                        Последно редактирано от atanas_93; 17-11-15, 02:58.
                        Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                        SSang Yong Kyron 2.0xdi
                        Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                        Коментар


                        • От: Networx Offroad 2015 - 6 - 8.11.2015

                          хора, нямали никакъв снимков или видео материал от състезанието.Нищо не намирам.
                          Офроудът е най-безмисления, труден и скъп начин да достигнеш до място, на което...нямаш никаква работа!...Но пък е забавно!

                          Коментар


                          • От: Networx Offroad 2015 - 6 - 8.11.2015

                            Искам първо да благодаря на всички положили трудът си за това състезание,после да споделя моето мнение.Първи ден наказание контрола ОК минахме не спряхме за печат никой не ние виновен претенции нямаме.Втори ден возих се на клетката моя грешка,не съм чел правилникът прецаках за Ники състезанието.Никой не ни е укривъл или скривал ,ходатайствал,толерирал или тем подобните глупости които изписахте и нападнахте организаторите.Но като ще има правила да са за всички защото третият ден никой нямаше наказание а според вас господа съдии трябваше ли да има някой в клас ЕКСПЕРТ искам да ми отговорите.Забележки имаше но не сме мрънкачи организаторите сами си ги виждат и всяка година си ги коригират.Принципно не пиша в такива форуми защото това е да се боря срещу вятърни мелници.Ако някой се мисли за голям капацитет да организира едно състезание да го видим как ще се справи,много е лесно да бълвате в форума направете нещо да ви видим.Поздрави още веднъж от мен Цветелин Цанев успех и респект на всички организатори на такива незабравими мероприятия,мрънкачи и недоволни винаги е имало и ще има!!!

                            Коментар


                            • От: Networx Offroad 2015 - 6 - 8.11.2015

                              Правите така, че никой да не кара! Защо се дрънкате само, добре си беше всичко, годината мина и всички сме доволни, които карахме и се забавлявахме. Дайте да си караме както е било досега, и всичко, ще е наред. Не се намразвайте един друг, спрете! Мислете за новата година, Кинекса ни чака с нетърпение, март месец. Успех на всички приятели, които се забавлявахме тази година!
                              0887 526 564/ 0897 933 755 /

                              Коментар


                              • От: Networx Offroad 2015 - 6 - 8.11.2015

                                Няма да лошо някой модератор да затвори темата че много грозно става хора който се познават от не знам си колко време и с сходни интереси в моторния спорт-offroad да се държат така един към друг просто нямам думи.По такъв начин -спор и нападки,нищо няма да се реши
                                ОФРОУД 4Х4 СЕВЛИЕВО
                                0879 86 85 87
                                ТРОФИ БЕЗ КАЛ Е КОТО ЖЕНА С МАЛКИ ЦИЦИ,ДОСТАВЯ УДОВОЛСТВИЕ НО НЕ ПЪЛНО....

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X