Обява

Свий
Няма добавени обяви.

NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

    Погледни , моля те сега клипа и виж дали се вижда. Ако не се вижда, вече не знам защо е така. Аз го гледам вече от 5 различни места и различни компове и без да съм логнат. Ама сигурно се помнят IP-тата дето съм влизал преди.
    Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
    SSang Yong Kyron 2.0xdi
    Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

    Коментар


    • #77
      От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

      Първоначално публикуван от atanas_93 Преглед на мнение
      Погледни , моля те сега клипа и виж дали се вижда. Ако не се вижда, вече не знам защо е така. Аз го гледам вече от 5 различни места и различни компове и без да съм логнат. Ама сигурно се помнят IP-тата дето съм влизал преди.
      Танасе и аз не го виждам в моята държава.
      ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
      ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
      0896 846 246

      Коментар


      • #78
        От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

        Първоначално публикуван от ДСВ Преглед на мнение
        A в Русе ще му позволиш ли да победи?
        Задаваш излишен въпрос! Аз и на Загората нямаше да му дам, ако се не бях приземил по таван . На драго сърце бих дошъл при вас да покарам, но датите ви съвпадат със Сърбия Трофи, но пък има още време до тогава- ще видим!
        0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

        Коментар


        • #79
          От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

          Много кофти това с датите. Все пак всеки сам си решава, не можеш да задължиш никого да кара или не. Принципно и мен ми се гледа това прословуто Сръбско трофи, дето всички го говорят от миналата година, но на Наско и Гюни дължим помощ, не можем да ги оставим сами в това начинание. Тази година организаторите наистина се опитват да ви направят трофи, (въпреки липсата на природни дадености), а не рали, както е известно Русенското състезание. Ще се радваме повече български екипажи да се запишат.

          Коментар


          • #80
            От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

            Като стана въпрос за Гюни, някой да ми прати телефона му на лични или да му прати моя. Една кормилна щанга ръждясва при мен в гаража, а ми се струва, че може да му потрябва.
            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

            Коментар


            • #81
              От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

              Нека се запишем и ние:
              Деян Димитров и Димитър Цанев - Паджеро, Русе - А2
              Дидо
              Без Паджеро 2

              Коментар


              • #82
                От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

                И тази година си вземете правилния GPS защото карате страхотно, а накрая наказанията ви убиват.
                Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                SSang Yong Kyron 2.0xdi
                Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                Коментар


                • #83
                  От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

                  Първоначално публикуван от atanas_93 Преглед на мнение
                  И тази година си вземете правилния GPS защото карате страхотно, а накрая наказанията ви убиват.
                  Мисля да записваме с 3 броя GPS, но на първо място е удоволствието от шофирането.
                  Дидо
                  Без Паджеро 2

                  Коментар


                  • #84
                    От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

                    Съжалявам, че на 14-ти няма да съм в Русе, за да участвам. Миналата година изпитах максимално удоволствие в едно сухо дере!
                    Но ще дойда да гледам на 15-ти и 16-ти! Успех на организаторите!
                    Георги Донев, 0889 437 687
                    Nissan Patrol Y60

                    Коментар


                    • #85
                      От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

                      Първоначално публикуван от Георги Донев Преглед на мнение
                      Съжалявам, че на 14-ти няма да съм в Русе, за да участвам. Миналата година изпитах максимално удоволствие в едно сухо дере!
                      Но ще дойда да гледам на 15-ти и 16-ти! Успех на организаторите!
                      Че ти ако искаш карай събота и неделя за удоволствие с последен стартов номер.
                      ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
                      ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
                      0896 846 246

                      Коментар


                      • #86
                        От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

                        Здравейте, това за нощния етап за А1 и А2 ли ще е?

                        Коментар


                        • #87
                          От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

                          Първоначално публикуван от bat Goiko Преглед на мнение
                          Здравейте, това за нощния етап за А1 и А2 ли ще е?
                          Да и за двата класа,слагаите халогените.

                          Коментар


                          • #88
                            От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

                            Ок.
                            Последно редактирано от bat Goiko; 16-10-14, 21:33.

                            Коментар


                            • #89
                              От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

                              Първоначално публикуван от unikat13 Преглед на мнение
                              Да и за двата класа,слагаите халогените.
                              И кой побеждава ако се срещнем халоген в халоген в гората ???? . АААААА ?
                              ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                              тел. 0889 017703
                              0897 516030

                              Коментар


                              • #90
                                От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

                                Майтапа на страна , след като ще има нощен етап моля всички колеги които ще карат да се подготвят подобаващо . Ще разкажа един случай от миналата година който е точен пример за очакващата ни ситуация с нощно каране . На Нови Искър миналата година замръкнахме на последния екстрем и се наложи да караме в пълна тъмнина в гората последните 12, 13 км. беше пълен АД без подготовка за това . От тогава си монтирахме лед бар да си осветява трасето и лампички вътре в купето да ми светят над празната глава и да виждам пътната книга . Беше много интересно и предизвикателно НО като изненада беше тогава . При условие , че и двата класа ще карат нощен етап е задължителна сериозна подготовка за това , за да не се срещаме в гората на скорост и да се питаме на кого са му по големи халогените . Аз лично в нашите гори вечер се обърквам , камо ли в непознати храсталаци
                                ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                                тел. 0889 017703
                                0897 516030

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X