Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Networx 2013 - Offroad маратон 8-10 ноември- рали & супер трофи

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Networx 2013 - Offroad маратон 8-10 ноември- рали & супер трофи

    Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
    Май ще. Ще видим.
    Чакам въ и двамата с Тенев и дън забрайти дядо Ваня ! Скоро не ми е сърбал чудесата ще взема да му ДОЛИПСВАМ !
    Последно редактирано от 4nikix4; 30-10-13, 15:29. Причина: доп.
    http://www.youtube.com/watch?v=3u4BJRE-pEA

    Коментар


    • От: Networx 2013 - Offroad маратон 8-10 ноември- рали & супер трофи

      Да ме запишете, ако не е проблем. Пилот: Николай Николов , навигатор: за сега се търси... неизвестен /HUMMER H3/ клас R. Ще платя на място, макар и с глоба.
      Поздрави

      Коментар


      • От: Networx 2013 - Offroad маратон 8-10 ноември- рали & супер трофи

        Първоначално публикуван от atanas_93 Преглед на мнение
        Андро, май четеш през ред. Зависи кое от това ще нарушиш: •Непреминаване през контрола (физическа или виртуална) – 120 минути. •Неспазване на предписания в пътната книга – 120 минути •Заобикаляне на Супер специален етап – 180 минути •Отклонение над 50 метра (радиус) от описаният в пътната книга маршрут с цел облагодетелстване, освен ако в пътната книга не е описано друго – 120 минути
        •Заобикаляне на препятствие или участък от Супер специален етап, който не може да се премине от състезателната машина след разрешение от ресорния съдия – 90 минути. Участъка, който се заобикаля не може да бъде по голям от 50% от Супер специалния етап.
        А може да те сполетят едновременно няколко или всичките от тези наказания и да излезе, че си карал една седмица.
        Важно заявление:
        1. Поканих Андро за навигатор, той се съгласи.
        2. По никакъв начин не съм го оторизирал да задава въпроси за заобикаляне, даже го порицавам публично!
        3. Нашият екипаж няма да заобикаля екстреми, а целенасочено ще ги търси!
        4. Дано Витарата да издържи.

        И така, нашият екипаж вече е сформиран, моля да бъде допълнено в списъка:
        Пилот: Георги Донев - Русе, навигатор - Андрей Качаунов - Разград, Сузуки Травестит /отгоре - Витара, отдолу -УАЗ /, Трофи, А 1.
        Последно редактирано от Георги Донев; 30-10-13, 21:24.
        Георги Донев, 0889 437 687
        Nissan Patrol Y60

        Коментар


        • От: Networx 2013 - Offroad маратон 8-10 ноември- рали & супер трофи

          След края на състезанието Networx 2013 ще стане известен победителят във веригата „Bulgaria Trophy Challenge 2013”. Церемонията по награждаването ще бъде на Писта Средна Кула.
          Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
          SSang Yong Kyron 2.0xdi
          Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

          Коментар


          • От: Networx 2013 - Offroad маратон 8-10 ноември- рали & супер трофи

            Първоначално публикуван от Георги Донев Преглед на мнение
            Важно заявление:
            1. Поканих Андро за навигатор, той се съгласи.
            2. По никакъв начин не съм го оторизирал да задава въпроси за заобикаляне, даже го порицавам публично!
            3. Нашият екипаж няма да заобикаля екстреми, а целенасочено ще ги търси!
            4. Дано Витарата да издържи.

            И така, нашият екипаж вече е сформиран, моля да бъде допълнено в списъка:
            Пилот: Георги Донев - Русе, навигатор - Андрей Качаунов - Разград, Сузуки Травестит /отгоре - Витара, отдолу -УАЗ /, Трофи, А 1.
            Вашият отбор ще е моят фаворит във клас Трофи,А1 много се надявам и залагам на вашият отбор /отгоре Витара,отдолу-УАЗ

            Коментар


            • От: Networx 2013 - Offroad маратон 8-10 ноември- рали & супер трофи

              Виличко и Ваката -Роки Русе А 2-НАЙ ДОБРИТЕ

              Коментар


              • От: Networx 2013 - Offroad маратон 8-10 ноември- рали & супер трофи

                Днес поприключихме с трасето на А2. Има един етап, който лично мен леко ме притеснява, но пък е голямо предизвикателство. Всеки сам трябва да си намери пътя.между високи треви, дървета, и всякакви други препятствия. Малко видео. На втория клип скоростта на джиповете е около 90- 100 км, а трасето изобщо не е за такава скорост, ама оня отпред никак не го слуша главата, а и на мен колко ми трябва.
                Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                SSang Yong Kyron 2.0xdi
                Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                Коментар


                • От: Networx 2013 - Offroad маратон 8-10 ноември- рали & супер трофи

                  записваме се и ние:
                  Красен Пенчев, Диана Пенчева - Тойота Ландкруизер 73
                  нощуваме в петък и събота

                  Коментар


                  • От: Networx 2013 - Offroad маратон 8-10 ноември- рали & супер трофи

                    За А 1но нали....

                    Коментар


                    • От: Networx 2013 - Offroad маратон 8-10 ноември- рали & супер трофи

                      г-н Чолаков това значи ли че, и тази година няма да дойдете. Поздрави на чичо Ради

                      Коментар


                      • От: Networx 2013 - Offroad маратон 8-10 ноември- рали & супер трофи

                        Нека и ний се запишем. Пилота ще е Пачо Цонков навигатор Мехмед Мехмедов в клас А2.Машината ще е НИСАН.
                        ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                        Коментар


                        • От: Networx 2013 - Offroad маратон 8-10 ноември- рали & супер трофи

                          Първоначално публикуван от КОКАЛА Преглед на мнение
                          г-н Чолаков това значи ли че, и тази година няма да дойдете. Поздрави на чичо Ради
                          На чичо ти Ради поздрави ще предам , за другото дето питаш ....... мисля.
                          Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                          Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                          Коментар


                          • От: Networx 2013 - Offroad маратон 8-10 ноември- рали & супер трофи

                            Владимир Димитров / Цветан Миков Сузуки Самурай Ботевград

                            Коментар


                            • От: Networx 2013 - Offroad маратон 8-10 ноември- рали & супер трофи

                              Мариян Стоянов / Димитър Паунов Мерцедес Г Своге

                              Коментар


                              • От: Networx 2013 - Offroad маратон 8-10 ноември- рали & супер трофи

                                и двата екипажа Трофи А1

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X