Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Networx 2013 - Offroad маратон 8-10 ноември- рали & супер трофи

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Networx 2013 - Offroad маратон 8-10 ноември- рали & супер трофи

    Първоначално публикуван от Zahari Преглед на мнение
    Христов да не си забравиш Мицубишито....още не съм си изхвърлил скъсания анцунг, пазя ти го, Той върви с Черокито, ако не си го обул, не ще да пали. На мене ми донеси един рейсинг - гащиризон, може и употребяван, колкото да не карам съвсем Гол.
    Подготвям ти го, сега му слагам супер бързи гуми, а гащеризона е нов и е изненада

    Коментар


    • #47
      От: Networx 2013 - Offroad маратон 8-10 ноември- рали & супер трофи

      Навигатор още нямам, но се надявам да си намеря. Джипчето ми е Humer H3 и в момента му правят ролкейдж, защото мисля че е задължителен за БГ. Надявам се да съм готов до 5-ти. Опитвам се да изнамеря малко правила. Ако ми помогнете ще съм благодарен. Ориентирам се около ралито...

      Коментар


      • #48
        От: Networx 2013 - Offroad маратон 8-10 ноември- рали & супер трофи

        Първоначално публикуван от 4nikix4 Преглед на мнение
        Калаааа пак ли ще цапаме Витарката ? Айде пак ще ти помагам в миенето заради ентусиазма !
        трябва да се каляме не е интересно няма тръпка

        Коментар


        • #49
          От: Networx 2013 - Offroad маратон 8-10 ноември- рали & супер трофи

          Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
          След тежки преговори и сериозна сума за трансфер, нашият клуб привлече един от най-добрите пилоти на UTV Николай Гочев
          Той е кошмара на Цанко Ладия, заплахата за Еди Баги и конкурента в навигацията на Зоро Злото
          Запишете за участие Николай Гочев - Рали Рейд, UTV Поларис 800, клуб "4х4 Адвенчър"
          Вярно е не можах да устоя на сериозната сума.МОЛЯ ЗАПИШЕТЕ МЕ за да оставя отново в миналото тези отборчета.За да стане още по-интересно ще карам и без навигатор за да изравним малко силите си.
          crazyfox.bg@gmail.com

          Коментар


          • #50
            От: Networx 2013 - Offroad маратон 8-10 ноември- рали & супер трофи

            Георги Георгиев / Здравка Георгиева - Нисан Патрол А2

            Коментар


            • #51
              От: Networx 2013 - Offroad маратон 8-10 ноември- рали & супер трофи

              Здравейте:
              Винаги съм се чудил и отлагал запитването. Дали мога да участвам в ралито със самоделно двуместно бъги (което е направено в подходящата концепция) в клас UTV ? Дали ми е нужен задължително gps? Нямам, но бих могъл да си намеря. Кубатурата на двигателя е 1400, имаме и друго което го завършваме козметично, което е с дригател 1700.
              Благодяря ви предварително.

              Коментар


              • #52
                От: Networx 2013 - Offroad маратон 8-10 ноември- рали & супер трофи

                Наско публикувайте в отделна тема ПРАВИЛА и ИЗИСКВАНИЯ за състезанието. Ето че в случая на колегата от Видин може би ще му е първо състезание ! Редно е да има !
                http://www.youtube.com/watch?v=3u4BJRE-pEA

                Коментар


                • #53
                  От: Networx 2013 - Offroad маратон 8-10 ноември- рали & супер трофи

                  Първоначално публикуван от stinoti Преглед на мнение
                  Здравейте:
                  Винаги съм се чудил и отлагал запитването. Дали мога да участвам в ралито със самоделно двуместно бъги (което е направено в подходящата концепция) в клас UTV ? Дали ми е нужен задължително gps? Нямам, но бих могъл да си намеря. Кубатурата на двигателя е 1400, имаме и друго което го завършваме козметично, което е с дригател 1700.Благодяря ви предварително.
                  Колега, мисля, че GPS-a е достатъчен на тоя етап. Организаторите ще публикуват технически и други изисквания и мисля, че ще справиш с тях. Трябва ти и добър навигатор обаче, за да ти чете книгата

                  Коментар


                  • #54
                    От: Networx 2013 - Offroad маратон 8-10 ноември- рали & супер трофи

                    Първоначално публикуван от stinoti Преглед на мнение
                    Здравейте:
                    Винаги съм се чудил и отлагал запитването. Дали мога да участвам в ралито със самоделно двуместно бъги (което е направено в подходящата концепция) в клас UTV ? Дали ми е нужен задължително gps? Нямам, но бих могъл да си намеря. Кубатурата на двигателя е 1400, имаме и друго което го завършваме козметично, което е с дригател 1700.
                    Благодяря ви предварително.
                    Има неща, на които трябва да отговаря машината. Едното е адекватна клетка, която да мине техническия преглед преди старта, другото е да има светлини, мигачи, защото има отсечки, където се кара по републиканската пътна мрежа. И не на последно място GPS, записващ Garmin съвместим трак. За другото колегата Христов ти е казал.
                    Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                    SSang Yong Kyron 2.0xdi
                    Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                    Коментар


                    • #55
                      От: Networx 2013 - Offroad маратон 8-10 ноември- рали & супер трофи

                      цветан моллов/владимир големанов мерцедес г

                      Коментар


                      • #56
                        От: Networx 2013 - Offroad маратон 8-10 ноември- рали & супер трофи

                        Първоначално публикуван от tsvetan mollov Преглед на мнение
                        цветан моллов/владимир големанов мерцедес г
                        Предполагам клас рали нали.
                        Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                        SSang Yong Kyron 2.0xdi
                        Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                        Коментар


                        • #57
                          От: Networx 2013 - Offroad маратон 8-10 ноември- рали & супер трофи

                          Днес заформихме три от екстремите на трофито. Станаха толкова добре, че чак на Бай Матьо му се прииска да е съдия и на трите. Баш майсторите Чичо Митко и малкия Ники.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0516.jpg
Прегледи:1
Размер:246.0 КБ
ID:5528121Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0522.jpg
Прегледи:1
Размер:233.6 КБ
ID:5528125Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0523.jpg
Прегледи:1
Размер:229.7 КБ
ID:5528126Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0524.jpg
Прегледи:1
Размер:299.7 КБ
ID:5528127А тук големия Ники пробва единия екстрем, ама бързо се наигра и се вирна навреме.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0525.jpg
Прегледи:1
Размер:209.9 КБ
ID:5528129
                          Прикачени файлове
                          Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                          SSang Yong Kyron 2.0xdi
                          Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                          Коментар


                          • #58
                            От: Networx 2013 - Offroad маратон 8-10 ноември- рали & супер трофи

                            да

                            Коментар


                            • #59
                              От: Networx 2013 - Offroad маратон 8-10 ноември- рали & супер трофи

                              На Чичо Митко да му осигурите каска , че ще си носим лопата .
                              ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                              тел. 0889 017703
                              0897 516030

                              Коментар


                              • #60
                                От: Networx 2013 - Offroad маратон 8-10 ноември- рали & супер трофи

                                Първоначално публикуван от Gargata72 Преглед на мнение
                                На Чичо Митко да му осигурите каска , че ще си носим лопата .
                                Не стига, че се моря да му чистя трасето пък той иска с лопата да ме аргасва. А сега сериозно, има голяма вероятност да бъда главен съдия на трофито така, че .......
                                ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
                                ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
                                0896 846 246

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X