Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Networx 2013 - Offroad маратон 8-10 ноември- рали & супер трофи

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Networx 2013 - Offroad маратон 8-10 ноември- рали & супер трофи

    Тези снимки извън състезанието много ме радват. Нека на всички състезание има усмихнати и позитивни организатори,съдии и състезатели.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0275.jpg
Прегледи:1
Размер:111.4 КБ
ID:5537501

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0294.jpg
Прегледи:1
Размер:121.8 КБ
ID:5537502

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0303.jpg
Прегледи:2
Размер:130.7 КБ
ID:5537503

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0458.jpg
Прегледи:1
Размер:145.3 КБ
ID:5537504

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0467.jpg
Прегледи:1
Размер:131.2 КБ
ID:5537505

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0471.jpg
Прегледи:1
Размер:117.0 КБ
ID:5537506

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0474.jpg
Прегледи:1
Размер:75.9 КБ
ID:5537507

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0485.jpg
Прегледи:1
Размер:149.1 КБ
ID:5537508

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0491.jpg
Прегледи:1
Размер:79.9 КБ
ID:5537509

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0468.jpg
Прегледи:1
Размер:191.9 КБ
ID:5537510



    Класирането от състезанието. От шампионата нямам.

    А2
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0505.jpg
Прегледи:1
Размер:140.3 КБ
ID:5537512
    Рали
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0511.jpg
Прегледи:1
Размер:154.5 КБ
ID:5537513

    А1
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0514.jpg
Прегледи:1
Размер:109.3 КБ
ID:5537514

    всички снимки тук: https://www.facebook.com/profile.php...0644652&type=1
    Прикачени файлове

    Коментар


    • От: Networx 2013 - Offroad маратон 8-10 ноември- рали & супер трофи

      Като новобранец тук не мога да давам акъл , но не би ли било по-добре снимките да се публикуват примерно в ... Tube на слаид-шоу по 50-100 през 5-10 секунди.Така клипа ще стане около 10 мин. а страниците по-леки за отваряне.Ако са 2-3 снимки може и така.

      Коментар


      • От: Networx 2013 - Offroad маратон 8-10 ноември- рали & супер трофи

        Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
        Това е първата част от видеото на почетните обиколки за кефа на публиката.

        Втората част после.
        Много здраво каране. Евала.......

        Коментар


        • От: Networx 2013 - Offroad маратон 8-10 ноември- рали & супер трофи

          Още снимки.

          Слайд.


          Харесвам хората с претенции. В повечето случаи са ужасно забавни.

          www.facebook.com/BgOffroadPhotographer

          Коментар


          • От: Networx 2013 - Offroad маратон 8-10 ноември- рали & супер трофи

            Обещаната втора част...

            ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

            Коментар


            • От: Networx 2013 - Offroad маратон 8-10 ноември- рали & супер трофи

              Това е то да помогнеш на човек когато има нужда от помощ,ние бяхме преди всичко хора и след това участници

              Коментар


              • От: Networx 2013 - Offroad маратон 8-10 ноември- рали & супер трофи






                Последно редактирано от tk3c-pyce; 15-11-13, 23:21.

                Коментар


                • От: Networx 2013 - Offroad маратон 8-10 ноември- рали & супер трофи

                  Първоначално публикуван от tk3c-pyce Преглед на мнение
                  От това каране, следва това:
                  http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=174395
                  Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                  SSang Yong Kyron 2.0xdi
                  Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                  Коментар


                  • От: Networx 2013 - Offroad маратон 8-10 ноември- рали & супер трофи

                    Първоначално публикуван от iv119 Преглед на мнение
                    Като новобранец тук не мога да давам акъл , но не би ли било по-добре снимките да се публикуват примерно в ... Tube на слаид-шоу по 50-100 през 5-10 секунди.Така клипа ще стане около 10 мин. а страниците по-леки за отваряне.Ако са 2-3 снимки може и така.
                    Досега от много снимки никой не се е оплакал. Няма проблем модераторът да ги изтрие ако прецени. Който иска да гледа - дала съм линк към Фейсбук, но там доста нямат регистрация и не могат да разглеждат. Но аз лично на 10 места няма да качвам, за да е удобно на всички. Не разполагам с това време.

                    Коментар


                    • От: Networx 2013 - Offroad маратон 8-10 ноември- рали & супер трофи

                      Първоначално публикуван от Веселин Русев - Vesur Преглед на мнение
                      Още снимки.

                      Слайд.


                      Весо, не се отварят нещо!
                      OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                      Коментар


                      • От: Networx 2013 - Offroad маратон 8-10 ноември- рали & супер трофи

                        Работи си без проблеми
                        Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                        Дий Снайдер

                        Коментар


                        • От: Networx 2013 - Offroad маратон 8-10 ноември- рали & супер трофи

                          Ето дойде и моя ред искам от името на SOFRACE offroad team да изкажа голямата си благодарност към организаторите и огромното одовлетворение от състезанието.
                          Насе ,Захари Свилене евала за направено поздрави също и за останалите спомогнали за това състезание които не познавам поимено поздрави и на състезатели и приятели спомогнали за приятната атмосвера и липсата на кавги и интриги сапътстващи оффроуда в последно време. Незнайно как все едни и същи хора на едно състезание е весело на друго е мани мани.
                          Аз бях този който рева най-много миналата година аз съм този който сега вижда как сте си взели поука от всичко това за което говорихме тогава и през годината когато се виждахме по състезанията.Едно ГОЛЯМО БРАВО за трасето за роудбука и за правилника това бяха нещата куцащи миналата година и сега видяхте ,че с много малко промени се получи много голям ефект. Едно от малкото състезания на което на края на първия ден да ми се кара още това е достатачно за мен защото не ми се случва често съответно голямо признание за вас но вие го видяхте още след край на състезанието когато всички ви поздравиха за организацията.
                          ето и клипче от нашата камера от средата на втората обиколка и цялата трета ако някой ме светна как да си редактирам първото ще го пусна и него. в клипа има интересен момент ако някой има снимка на него моля да я пусне.на 11:47 има и варяна да си го пуснете в HD резулюция http://www.youtube.com/watch?v=ygBFG...ature=youtu.be
                          Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
                          Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

                          Sofrace Offroad Team

                          Коментар


                          • От: Networx 2013 - Offroad маратон 8-10 ноември- рали & супер трофи

                            Първоначално публикуван от Даниела Борисова Преглед на мнение
                            Досега от много снимки никой не се е оплакал. Няма проблем модераторът да ги изтрие ако прецени. Който иска да гледа - дала съм линк към Фейсбук, но там доста нямат регистрация и не могат да разглеждат. Но аз лично на 10 места няма да качвам, за да е удобно на всички. Не разполагам с това време.
                            Извинявайте,нищо лично към Вас,снимките Ви много ме кефят,може би не ме разбрахте правилно.Имах предвит пост #364.Не знаех,колко е друдно да се направи слайд,и колко е лесно да се качват снимките направо.Още веднъж извинете.

                            Коментар


                            • От: Networx 2013 - Offroad маратон 8-10 ноември- рали & супер трофи

                              Има програма на го-про. Свали я безплатна е и лесно ще се оправиш.
                              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                              Коментар


                              • От: Networx 2013 - Offroad маратон 8-10 ноември- рали & супер трофи

                                Ето още видео от събота

                                Mitsubishi Delica 4x4 / Renault Clio III

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X