Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Networx 2013 - Offroad маратон 8-10 ноември- рали & супер трофи

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Networx 2013 - Offroad маратон 8-10 ноември- рали & супер трофи

    Първоначално публикуван от pench_vet Преглед на мнение
    записваме се и ние:
    Красен Пенчев, Диана Пенчева - Тойота Ландкруизер 73
    нощуваме в петък и събота
    Лъжльооо,първо не спите,а играете до сутринта,да не говоря за ядене и пиенеНощували били....
    Чавдар Владимиров
    0887/912075
    Ленд Ровър Диско 1
    Самуад в проект

    Коментар


    • От: Networx 2013 - Offroad маратон 8-10 ноември- рали & супер трофи

      Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
      Нека и ний се запишем. Пилота ще е Пачо Цонков навигатор Мехмед Мехмедов в клас А2.Машината ще е НИСАН.
      Ей,нали щеше да помагаш?И това А2 за вашия отбор не е ли малко.....странно?
      Чавдар Владимиров
      0887/912075
      Ленд Ровър Диско 1
      Самуад в проект

      Коментар


      • От: Networx 2013 - Offroad маратон 8-10 ноември- рали & супер трофи

        Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
        Ей,нали щеше да помагаш?И това А2 за вашия отбор не е ли малко.....странно?
        Странно странно колко да е странно ако няма сиромаха клетка и лебедка какво да прави при батковците.
        ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
        ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
        0896 846 246

        Коментар


        • От: Networx 2013 - Offroad маратон 8-10 ноември- рали & супер трофи

          Първоначално публикуван от ДСВ Преглед на мнение
          Странно странно колко да е странно ако няма сиромаха клетка и лебедка какво да прави при батковците.
          "Батковците". Тихо де , само растройваш пилота ми. Тъкмо бях я навил да кара в А1 и сега........ батковци.
          Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
          Дий Снайдер

          Коментар


          • От: Networx 2013 - Offroad маратон 8-10 ноември- рали & супер трофи

            А сега малко по сериозно.
            Старта на трофито но само на А-1 ще бъде ТОЧНО в 9,00 часа на една поляна близо до с. Пиргово GPS координати С43*43,839 И025*52,340.
            Техническия преглед ще започне в 8,00 часа на същото място и ще бъде проведен от Чавдар Владимиров.
            В 8,30 часа ще се теглят стартовите номера.
            ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
            ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
            0896 846 246

            Коментар


            • От: Networx 2013 - Offroad маратон 8-10 ноември- рали & супер трофи

              Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
              "Батковците". Тихо де , само растройваш пилота ми. Тъкмо бях я навил да кара в А1 и сега........ батковци.
              Ще ще тя кака от батковци не се плаши.
              ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
              ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
              0896 846 246

              Коментар


              • От: Networx 2013 - Offroad маратон 8-10 ноември- рали & супер трофи

                Брей, вие ме учудвате! В петък вечерта кога се напихте, после изтрезняхте, наспахте, че и пишете през нощта без грешки.
                Красивите думи невинаги са истина, а истинските - невинаги красиви!
                0887 301 726

                Коментар


                • От: Networx 2013 - Offroad маратон 8-10 ноември- рали & супер трофи

                  Запишете и нас Ангел Попов и Мартин Маринов Jeep Cherokee Самоков

                  Коментар


                  • От: Networx 2013 - Offroad маратон 8-10 ноември- рали & супер трофи

                    Днес врътнахме трасето на А1,направих няколко снимки на едно;две екстремчета,ама утре,че сега съм си направил една химийка:100 водка по 100 мастика и си имам сериозна работа.По по най сериозна.Наздраве и до утре.
                    ТОЙОТА в РЕЙНДЖЪР стъпили на ПАТРОЛ Y 60
                    Г 230Е
                    Г 500 0887 390 703

                    Коментар


                    • От: Networx 2013 - Offroad маратон 8-10 ноември- рали & супер трофи

                      Първоначално публикуван от ДСВ Преглед на мнение
                      А сега малко по сериозно.
                      Старта на трофито но само на А-1 ще бъде ТОЧНО в 9,00 часа на една поляна близо до с. Пиргово GPS координати С43*43,839 И025*52,340.
                      Техническия преглед ще започне в 8,00 часа на същото място и ще бъде проведен от Чавдар Владимиров.
                      В 8,30 часа ще се теглят стартовите номера.
                      Чичо Митко аз пак ще питам вечерта преди старта ама за да не забравя там около Пиргово ли ще калибрираме триповете или......

                      Коментар


                      • От: Networx 2013 - Offroad маратон 8-10 ноември- рали & супер трофи

                        Първоначално публикуван от Ачо Попов Преглед на мнение
                        Запишете и нас Ангел Попов и Мартин Маринов Jeep Cherokee Самоков
                        В кой клас?
                        Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                        SSang Yong Kyron 2.0xdi
                        Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                        Коментар


                        • От: Networx 2013 - Offroad маратон 8-10 ноември- рали & супер трофи

                          Първоначално публикуван от ДСВ Преглед на мнение
                          Само защото Наско се нагърби с тежката задача да обясни на Свилен, че старта няма да е масов и А-1 ще стартират с изнесен старт до с. Пиргово и заради нашето приятелство се връщам в играта.
                          Редактирано от tk3c-pyce: *** Тук изтрихме една глупава заяжданка в стила на Митко*** Да мнението на състезателите е много важно защото в крайна сметка те са на трасето.
                          Обещавам ви добро трасе с доста азимути и шест екстрема но поради специфичния ни релеф не можах да избегна няколко скоростни отсечки.
                          Заради глупавата ми заяжнданка в мой стил тотално се отказвам от организацията на състезанието на Свилен Максимов. Този човек не можа да разбере, че това което правя всяка година не е заради него а е заради всички вас.Пожелавам успех на колегите.
                          Последно редактирано от ДСВ; 02-11-13, 22:20.
                          ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
                          ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
                          0896 846 246

                          Коментар


                          • От: Networx 2013 - Offroad маратон 8-10 ноември- рали & супер трофи

                            Какво пак стана?
                            Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                            Дий Снайдер

                            Коментар


                            • От: Networx 2013 - Offroad маратон 8-10 ноември- рали & супер трофи

                              Първоначално публикуван от ДСВ Преглед на мнение
                              ...Пожелавам успех на колегите.
                              Чичи, понеделника свободен ли ми е?
                              Красивите думи невинаги са истина, а истинските - невинаги красиви!
                              0887 301 726

                              Коментар


                              • От: Networx 2013 - Offroad маратон 8-10 ноември- рали & супер трофи

                                Първоначално публикуван от IcoIliev Преглед на мнение
                                Чичи, понеделника свободен ли ми е?
                                От мен ангажимента отпада.
                                ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
                                ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
                                0896 846 246

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X