Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

    Първоначално публикуван от Kalinkov Преглед на мнение
    А разрешение от БФАС ще има ли за лицензираните?
    Писал съм им, чакам отговор. Миналата година беше положителен, така че не вярвам да има проблем

    Коментар


    • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

      Първоначално публикуван от gemax Преглед на мнение
      Taka и не видяхме регламент за траяла. Дали се гледа сериозно на тази дисциплина ? Мисля, че ще има достатъчно записани при определени ясни правила. Също и наградния фонд не е без значение - забелязва се голяма навалица при висок награден фонд. Все пак подготвените машини струват пари и на никой не му се рискува за без нищо Мите
      А къде остана удоволствието от добре свършената работа по машината и майсторското представяне на екипажа.
      ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
      ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
      0896 846 246

      Коментар


      • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

        A ще има ли все пак регламент за траяла
        Samurai Gemax

        Коментар


        • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

          Първоначално публикуван от ДСВ Преглед на мнение
          А къде остана удоволствието от добре свършената работа по машината и майсторското представяне на екипажа.
          Ами без награден фонд за какво да караме. Ние и без награди си караме където си искаме. А дори и правим състезания без такса и раздаваме награди без спонсори, вадим си и от джоба. А наградите са нещото което отличава тренировките от състезанието
          Samurai Gemax

          Коментар


          • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

            Първоначално публикуван от ДСВ Преглед на мнение
            Бакалов е те тука ме утепа. Ако прочетеш внимателно поста ми, аз говоря за наказания на ТРОФИ не на траял. След като прочетох твоя пост си направих труда да прочета регламентите на състезанията в Добрич, Варна, Самоков и Трявна и никъде в част трофи няма такива наказания.
            Извинявам се за спама но не издържах.
            Трофи България
            6. Дисквалификация при:
            - Рязане на дървета или промяна на трасетата чрез използване на земекопни инструменти.
            - Движение на състезателен автомобил по трасето, като екипажа вътре е с незакопчани предпазни колани или без каски - Оказана помощ от публиката. Такава се допуска само при инцидент и след разрешение от съдия. - Неоказана първа помощ - Опасно шофиране извън състезателните трасета. - Навлизане в трасето по време на състезанието на асистентско (сервизно) МПС на даден екипаж за оказване на съдействие или евакуация.

            - Замяна на състезателен автомобил или член на екипажа след започване на състезанието.
            - Поправка, допълнение или подмяна на контролен карнет
            - Манипулация на автомобила след техническия преглед, т.е. промени, които не отговарят на техническите изискванията на
            VEREYA MOTORSPORT TEAM

            Коментар


            • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

              Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
              Трасето в момента е подобно на трасето от Нова Черна за клас "експерт".
              В този ред на мисли, на Нова Черна като видяхте отначало трасето, искахте да ни биете, че било непреодолимо, а като минаха варненските патрули, всички искахте да карате в големия клас и ви хареса, нали.

              Първоначално публикуван от Младен Стоянов Преглед на мнение
              Е така де,през тази година ми писна да изписвам точни тракове(както се изисква по регламент),а накрая никой да не ги гледа.Изключение прави Нова Черна.Миналата година на Русе отчитането беше точно,както беше казано и даже си отнесох наказание за неспазване на трак,но си беше напълно справедливо.Надявам се и сега отчитането да е точно.
              Не се съмнявай, че ще е така.

              Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
              ... на Наско ще му се спре тока ...
              На Наско вече му се спря тока, но ще издържи, няма проблем.

              Първоначално публикуван от gemax Преглед на мнение
              Ами без награден фонд за какво да караме. Ние и без награди си караме където си искаме. А дори и правим състезания без такса и раздаваме награди без спонсори, вадим си и от джоба. А наградите са нещото което отличава тренировките от състезанието
              Жоре, не точно така. Пак ще дам пример с Нова Черна, защото това е състезанието, което се прави със сърце и душа, и хората го усещат. Пари за награден фонд не останаха, но въпреки това участваха повече от 40 джипа. И нито за миг през цялото време никой не попита какви ще са наградите. Просто караха и се забавляваха.
              На Бреслау участниците минаха хиляди километри за дойдат и даваха четирицифрена сума в евро за участие, а колко са вложили в машините само те си знаят. А знаеш ли каква беше наградата... Ето такаваНатиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0716.jpg
Прегледи:1
Размер:80.1 КБ
ID:5419171и всички спечелили я разасяха с гордост. Имам и много други примери от други състезания, но те са все в тоя дух, та затова няма да се повтарям.
              Мисля, че в състезанията участваме за да видим къде сме спрямо другите, като подготовка на екипаж и машина. И за адреналина и удоволствие. Всики знаем, че наградите и четирицифрени да са, пак не могат да покрят подготовката на един систезателен джип.
              Това, че Свилен дава най- големия награден фонд в офроуд състезания, трябва да е стимул за по добро класиране, а не за участие.
              Така мисля аз.
              Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
              SSang Yong Kyron 2.0xdi
              Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

              Коментар


              • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

                Сериозно, несериозно състезанието си е състезание. Русе ни е на .....ще отидем. Траяла дано да е преценен според възможностите и нивото на подготовка на автомобилите и да се включат повече участници. Регламента, хммм не разбирам защо, външната асистенция е равна, като наказание със скъсаната лента или съборено колче. Но в крайна сметка правилата се определят от организатора /след като няма уеднаквени такива/ - ще се съобразяваме с тях. Времето за траяла - прекалено късен старт, не е юли месец, нямам фарове / а и на траял..../. Помните на Шумен как последните караха на фарове - неприятно....ако е възможно да се започне в по-подходящо време.
                Какъв ще е точния критерий за това дали "колчето е съборено" .....съборено съборено, колко да е съборено, за мен е право за други е легнало.....казвам го от опит, изчистете спорните моменти и ще се получи /не се съмнявам в това/ едно прекрасно състезание.
                Последно редактирано от nikiib; 22-10-12, 23:13.
                0897/833 689 - Николай Божков

                Коментар


                • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

                  Ники правилник и регламент няма излъчен,това Митака го е писал за трофито.Мисля,че е време да се даде яснота по въпроса,за сега още няма записани,хората може би изчакват.

                  Коментар


                  • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

                    Първоначално публикуван от бай Матьо Преглед на мнение
                    Ники правилник и регламент няма излъчен,това Митака го е писал за трофито.Мисля,че е време да се даде яснота по въпроса,за сега още няма записани,хората може би изчакват.
                    Пост 161 - там съм записан. Махнете лентите, сложете само колчета /достатъчно високи и видими/ под формата на врати указващи препятствието, дайте възможност за избор на навигатора и.......хората са го измислили.
                    0897/833 689 - Николай Божков

                    Коментар


                    • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

                      За награда ще има кални борби с тия:http://vbox7.com/play:a7a9ff1fd6
                      Записването може да продължи с пълна пара.
                      Чавдар Владимиров
                      0887/912075
                      Ленд Ровър Диско 1
                      Самуад в проект

                      Коментар


                      • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

                        Да попитам и аз за траяла. Той ще е за атракция на публиката втория ден и цели да замести миналогодишната такава от мотори и атевета . Състезанието за траял ще е само втория ден и старта в късния следобед ? Ще има ли регламент за траяла ? Ще има ли такса за траяла ? Ако го направите и двата дни и има регламент и ясни правила ще има и по голям брой участници. Траяла е атрактивна дисциплина от оффа и събира доста публика. Трасето може да е едно и също за двата дни , като се кара на обратно и по обратен ред. Успех.
                        0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                        Коментар


                        • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

                          Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
                          Да попитам и аз за траяла. Той ще е за атракция на публиката втория ден и цели да замести миналогодишната такава от мотори и атевета . Състезанието за траял ще е само втория ден и старта в късния следобед ? Ще има ли регламент за траяла ? Ще има ли такса за траяла ? Ако го направите и двата дни и има регламент и ясни правила ще има и по голям брой участници. Траяла е атрактивна дисциплина от оффа и събира доста публика. Трасето може да е едно и също за двата дни , като се кара на обратно и по обратен ред. Успех.
                          Всичко което си написал е така, но за първия ден ни трябват грубо 20 човека за контроли на ралито и трофито, кой ще наблюдава трасето на траяла? Групата ни е голяма но все пак
                          ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
                          ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
                          0896 846 246

                          Коментар


                          • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

                            Ами тогава не правете траял,защо изобщо го обявявате.Като ще бъде трофи и рали,да бъде само то и без това засега няма записани за траял.Ще се получи като на някои други места и после върви се оправдаваите.Не мислете,че не искам да има траял,но като ще е гарга да е рошава,не само да отбием номера.Извинявам се ако съм засегнал някого,но това е....

                            Коментар


                            • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

                              Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                              Младене , май ми се стори , че ще КАРАШ !!!
                              Първоначално публикуван от tk3c-pyce Преглед на мнение
                              И на мен май така ми се струва... Младене? Сега прожекторите са насочени към теб!
                              Живко,Свилене,тази година не съм карал на нито едно състезание,няма да карам и тук.Но пък се надявам да съм от дясната страна-пилота още се пъне да плати таксата за навигиране,а и в Неделя лекичко му посчупих джипа,ама мисля,че ще клекне .Очаквайте включване.
                              2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                              Коментар


                              • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

                                Първоначално публикуван от бай Матьо Преглед на мнение
                                Ами тогава не правете траял,защо изобщо го обявявате.Като ще бъде трофи и рали,да бъде само то и без това засега няма записани за траял.Ще се получи като на някои други места и после върви се оправдаваите.Не мислете,че не искам да има траял,но като ще е гарга да е рошава,не само да отбием номера.Извинявам се ако съм засегнал някого,но това е....
                                Матьо не си засегнал никого но явно не си разбрал добре. Траял ще има но в неделя.Моя отговор беше на Иван защото той предлагаше да има двудневен траял. И аз без да засягам никого ще кажа това което премълчах в предния си пост, че хората не стигат защото има хора от Русенската група които искат да карат, а не да помагат в организацията.
                                ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
                                ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
                                0896 846 246

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X