Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

    Нормални са наказанията , единствено 66-та позиция трябва да се промени на дисквалификация , защото аз ще съм съгласен да ме закачи един трактор и да ме прекара през всички екстреми ... или обаждам се на асистенцията и ми сменя скъсаната полуоска срещу наказания от 10 мин , а другите нека носят пълен ремонтен комплект и инструменти . Всяка външна намеса , даже и на асистенцията по време на състезанието навсякъде се наказва със дисквалификация .
    VEREYA MOTORSPORT TEAM

    Коментар


    • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

      Първоначално публикуван от tk3c-pyce Преглед на мнение
      Няма такива филми. 15 метра от трака, освен в случаите, когато има зададен азимут. Обновил съм регламента.
      +1 Ако и съдиите имат търпението да отчетат отклоненията толкова точно ще стане доста интересно
      2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

      Коментар


      • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

        Първоначално публикуван от Младен Стоянов Преглед на мнение
        +1 Ако и съдиите имат търпението да отчетат отклоненията толкова точно ще стане доста интересно
        ... на Наско ще му се спре тока ...
        VEREYA MOTORSPORT TEAM

        Коментар


        • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

          Първоначално публикуван от gemax Преглед на мнение
          Свилен беше обещал сериозен траял . Дайте малко повече инфо, регламент, награден фонд ,трасе . . .
          Траяла във всеки един момент може да стане плашещо сериозен,но не виждам повече от два джипа записани за този формат.Нали целта е да има повече участници,за да се развиваме в дисциплината.Не е проблем да се изкопаят достатъчен брой големи дупки,но колко джипа ще ги преминат без лебедка-нито един.А ако е кално и това трасе ще си бъде сериозно.
          Трасето в момента е подобно на трасето от Нова Черна за клас "експерт".
          Чавдар Владимиров
          0887/912075
          Ленд Ровър Диско 1
          Самуад в проект

          Коментар


          • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

            Първоначално публикуван от Младен Стоянов Преглед на мнение
            +1 Ако и съдиите имат търпението да отчетат отклоненията толкова точно ще стане доста интересно
            Внимавай какво си пожелаваш!
            Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
            Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
            Враца

            Коментар


            • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

              Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
              Траяла във всеки един момент може да стане плашещо сериозен,но не виждам повече от два джипа записани за този формат.Нали целта е да има повече участници,за да се развиваме в дисциплината.Не е проблем да се изкопаят достатъчен брой големи дупки,но колко джипа ще ги преминат без лебедка-нито един.А ако е кално и това трасе ще си бъде сериозно.
              Трасето в момента е подобно на трасето от Нова Черна за клас "експерт".
              ... май втория ден ще карам в траяла ...
              VEREYA MOTORSPORT TEAM

              Коментар


              • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

                Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
                Трасето в момента е подобно на трасето от Нова Черна за клас "експерт".
                Ако е така-трасето е супер.
                За мен е стимул да събирам по-скоро витарата и да я пробвам по русенските траяли.
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

                  Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
                  Траяла във всеки един момент може да стане плашещо сериозен,но не виждам повече от два джипа записани за този формат.
                  Аз искам първия ден да карам трофи, втория траял- не знам дали е възможно да се промени в записването.
                  На сърбела майката му е чесането.
                  Борислав Борисов Русе О885 О37815

                  Коментар


                  • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

                    Taka и не видяхме регламент за траяла. Дали се гледа сериозно на тази дисциплина ? Мисля, че ще има достатъчно записани при определени ясни правила. Също и наградния фонд не е без значение - забелязва се голяма навалица при висок награден фонд. Все пак подготвените машини струват пари и на никой не му се рискува за без нищо Мите
                    Samurai Gemax

                    Коментар


                    • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

                      Първоначално публикуван от genadi.tsvetkov Преглед на мнение
                      Внимавай какво си пожелаваш!
                      Е така де,през тази година ми писна да изписвам точни тракове(както се изисква по регламент),а накрая никой да не ги гледа.Изключение прави Нова Черна.Миналата година на Русе отчитането беше точно,както беше казано и даже си отнесох наказание за неспазване на трак,но си беше напълно справедливо.Надявам се и сега отчитането да е точно.
                      2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                      Коментар


                      • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

                        Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                        Аз искам първия ден да карам трофи, втория траял- не знам дали е възможно да се промени в записването.
                        Може Борко - А1 + Т1 така е записано в регламента . Така мисля да карам аз , че ще направят някое ралиджийско трасе втория ден ...

                        Първоначално публикуван от Младен Стоянов Преглед на мнение
                        Е така де,през тази година ми писна да изписвам точни тракове(както се изисква по регламент),а накрая никой да не ги гледа.Изключение прави Нова Черна.Миналата година на Русе отчитането беше точно,както беше казано и даже си отнесох наказание за неспазване на трак,но си беше напълно справедливо.Надявам се и сега отчитането да е точно.
                        Младене , май ми се стори , че ще КАРАШ !!!
                        VEREYA MOTORSPORT TEAM

                        Коментар


                        • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

                          И на мен май така ми се струва... Младене? Сега прожекторите са насочени към теб!

                          Коментар


                          • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

                            Запишете и нас Мехмед Мехмедов и Тошко от Нова Черна.За траяла .Ще караме ..на Чаро джипа щото той ще има семейни ангажименти.....
                            ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                            Коментар


                            • А разрешение от БФАС ще има ли за лицензираните?

                              Коментар


                              • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

                                Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                                Нормални са наказанията , единствено 66-та позиция трябва да се промени на дисквалификация , защото аз ще съм съгласен да ме закачи един трактор и да ме прекара през всички екстреми ... или обаждам се на асистенцията и ми сменя скъсаната полуоска срещу наказания от 10 мин , а другите нека носят пълен ремонтен комплект и инструменти . Всяка външна намеса , даже и на асистенцията по време на състезанието навсякъде се наказва със дисквалификация .
                                Бакалов е те тука ме утепа. Ако прочетеш внимателно поста ми, аз говоря за наказания на ТРОФИ не на траял. След като прочетох твоя пост си направих труда да прочета регламентите на състезанията в Добрич, Варна, Самоков и Трявна и никъде в част трофи няма такива наказания.
                                Извинявам се за спама но не издържах.
                                ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
                                ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
                                0896 846 246

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X