Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

    Сега трябва да си купиш и 2 такива неща. http://www.ebay.co.uk/itm/Land-Rover...3ede8d1&_uhb=1

    Нали е Ровър, много скъпо. Обърни внимание на това-standard 4.7 ratio) тогава ще има и мощност. Какво ще им се случи на полуоските е друг въпрос.
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

    Коментар


    • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

      Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
      Сега трябва да си купиш и 2 такива неща. http://www.ebay.co.uk/itm/Land-Rover...3ede8d1&_uhb=1

      Нали е Ровър, много скъпо. Обърни внимание на това-standard 4.7 ratio) тогава ще има и мощност. Какво ще им се случи на полуоските е друг въпрос.
      11 на пиньон 4... на короната утре ще ги преброя за да не дрънкам глупости, но определено мощност е нещото, което не му липсва. Днес го разходих - катери се като коза - на втора бавнаНатиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF0157.jpg
Прегледи:1
Размер:142.6 КБ
ID:5416424само две снимки за да не спамим темата на Свилен и се крачи като к...ва Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF0214.jpg
Прегледи:1
Размер:174.0 КБ
ID:5416425. Работата продължава.
      0897/833 689 - Николай Божков

      Коментар


      • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

        Ники да вземеш да вържеш задния мост,че да не го загубиш пак.

        Коментар


        • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

          Първоначално публикуван от бай Матьо Преглед на мнение
          Ники да вземеш да вържеш задния мост,че да не го загубиш пак.
          Обмислям го
          0897/833 689 - Николай Божков

          Коментар


          • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

            Благодарение на Чичо Митко, Наско и Захари, вече имаме почти ясно трасе за трофи (A1, A2) и завършено трасе за рали (R).
            Дадохме и една жертва - едно огледало
            Благодаря им за помощта!
            Ето малко хубави гледки, които ще видите по трасето:
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01492.jpg
Прегледи:1
Размер:217.2 КБ
ID:5416583Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01489.jpg
Прегледи:1
Размер:162.6 КБ
ID:5416584Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01485.jpg
Прегледи:1
Размер:186.6 КБ
ID:5416586Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01484.jpg
Прегледи:1
Размер:171.4 КБ
ID:5416588

            Първоначално публикуван от nikiib Преглед на мнение
            Ако траяла не е като миналогодишния /с 5 машини в общ старт и яко раздаване на газ/ а е от типа на Лазарово и други подобни ме пишете и мен - Николай Божков, навигатор............
            Ники, миналата година не е имало траял Тази година ще има. Жоро Василев е правил част от трасето, заедно с Чаро и други видни фигури (Чаро е виден, щото е голям и се вижда от далече)

            Коментар


            • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

              Ще дойда да помагам за траялното трасе,понеже няма да карам,пък и имам да си връщам на Свилен за помощта за нашето състезание.Страхотен коментатор/почти като Сашо Диков/!Много го заобичаха тук при нас.
              Сериозно-казвате кога и идвам.Може да ме отпишете от списъка на състезателите,по "Семейни причини".Но в неделя може да дойда да почерпя.
              Чавдар Владимиров
              0887/912075
              Ленд Ровър Диско 1
              Самуад в проект

              Коментар


              • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

                Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
                ...Но в неделя може да дойда да почерпя.
                Какво е това ''Може да дойда'' ? Бих казал, че е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да дойдеш да почерпиш.
                На сърбела майката му е чесането.
                Борислав Борисов Русе О885 О37815

                Коментар


                • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

                  То ако ще черпи-да дойда и аз а?..

                  Ако сглобя витарата дотогава може и да участвам, ама надали. много има за правене.
                  Ще дойда да погледам как си трошите джиповете...
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

                    Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                    Какво е това ''Може да дойда'' ? Бих казал, че е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да дойдеш да почерпиш.
                    Аз задължително ще почерпя!Това е вярно,но не знам дали в неделя ще съм в кондиция и кога ще си изпратя гостите.
                    Чавдар Владимиров
                    0887/912075
                    Ленд Ровър Диско 1
                    Самуад в проект

                    Коментар


                    • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

                      Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
                      Аз задължително ще почерпя!Това е вярно,но не знам дали в неделя ще съм в кондиция и кога ще си изпратя гостите.
                      Е, то остана да се скатаеш и да не почерпиш. Не си такъв човек, партньоре.
                      Преди малко се прибрахме от трасето с Чичо Митко. Една част от рали кроса го проверявахме около два часа по тъмно по пътната книга. Невероятно преживяване. Ако беше на състезание, тръпката щеше да е двойно по голяма. Така, че ако някой замръкне да не се притеснява, адреналина ще е по две.
                      Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                      SSang Yong Kyron 2.0xdi
                      Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                      Коментар


                      • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

                        Наско, те ще имат пролог и старт през няколко минути, за разлика от трофито. Така че нищо чудно последния да стартира към 13:00 и ако се бърка толкова много, колкото аз на Трявна по-миналата година, ще се "види в приключение"

                        Коментар


                        • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

                          Имам предложение към Свилен Макс!
                          Предполагам,че в съботната вечер ще има организиран голям "team building" иначе казано банкет,та:
                          Нека да донеса колкото прецени г-н Максимов кайсиева ракия и да почерпя предварително всички участници.
                          Моля да ми бъде посочено необходимото количеството,за качеството няма компромиси/trade mark Nova Cherna *****/
                          Чавдар Владимиров
                          0887/912075
                          Ленд Ровър Диско 1
                          Самуад в проект

                          Коментар


                          • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

                            Въпрос към организаторите. От Стара Загора ще идваме няколко човека като зрители , да подкрепяме нашите екипажи. Какви са условията за нощувка в хотела за такива като нас. Ще има ли отстъпка или сами да се спасяваме?
                            ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                            тел. 0889 017703
                            0897 516030

                            Коментар


                            • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

                              Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
                              Имам предложение към Свилен Макс!
                              Предполагам,че в съботната вечер ще има организиран голям "team building" иначе казано банкет,та:
                              Нека да донеса колкото прецени г-н Максимов кайсиева ракия и да почерпя предварително всички участници.
                              Моля да ми бъде посочено необходимото количеството,за качеството няма компромиси/trade mark Nova Cherna *****/
                              Естествено!!! Включвам го към съботното меню!!!

                              Първоначално публикуван от Gargata72 Преглед на мнение
                              Въпрос към организаторите. От Стара Загора ще идваме няколко човека като зрители , да подкрепяме нашите екипажи. Какви са условията за нощувка в хотела за такива като нас. Ще има ли отстъпка или сами да се спасяваме?
                              Да, ще кажете, че сте към състезанието. Никой не води на отчет имената, така че нищо не ви пречи

                              Коментар


                              • От: Networx - Offroad маратон 2012 - 9 -11 ноември!

                                Благодаря ти Свилене, ще се възползваме. Ще се видим там .
                                ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                                тел. 0889 017703
                                0897 516030

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X