Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Участие на русенската група в "Трявна 2012"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Участие на русенската група в "Трявна 2012"

    Недей обвинява! Не знам дали изобщо е карана бегачката. Погледнете пътната книга. Карането става само с мое разрешение, а аз не си спомням да съм я давал на някого, освен на Коко Дрифта, за да отиде при Слави (на 100 метра) да монтират веригите

    Благодаря на колегата Цонков за поздрава, ще се постараем да не се изложим

    Коментар


    • От: Участие на русенската група в "Трявна 2012"

      Първоначално публикуван от atanas_93 Преглед на мнение
      Аз говоря за офроуд, а там парктроник не ти трябва. Ейй изяде ме за това Камаро. Вече две години, че и трета. Лошото е, че си прав. Все си мислех, че някой ден ще ми дадеш достъп до него да си оправя гафа, или ще забравиш, но не би.
      Както и да е. Като няма нови стикери, ще си караме със старите. Днес със Захари ни е ден, защото успях най-после да накарам нашия трип да проработи както трябва. Беше ме много яд, че на всички джипки в Русе, аз съм монтирал и настройвал триповете, и всички работят перфектно, а нашият показваше каквото си иска до днес. А и Захари не спираше да ме бъзика за това. Но радостта ни беше краткотрайна. По пътя за отсечката за калибриране разбрахме какво са ни сготвили градските пилоти от Нетуоркс, които караха бегачката ни като служебна кола по време на големите снегове. Ама защо да е лесно, като може да е трудно.
      Не само,че не на всички Русенски джипки триповете работят нормално,но на някой даже не са поставени.
      ТОЙОТА в РЕЙНДЖЪР стъпили на ПАТРОЛ Y 60
      Г 230Е
      Г 500 0887 390 703

      Коментар


      • От: Участие на русенската група в "Трявна 2012"

        Първоначално публикуван от svilenst Преглед на мнение
        Не само,че не на всички Русенски джипки триповете работят нормално,но на някой даже не са поставени.
        Ама ти имаш ли

        Коментар


        • От: Участие на русенската група в "Трявна 2012"

          Първоначално публикуван от svilenst Преглед на мнение
          Не само,че не на всички Русенски джипки триповете работят нормално,но на някой даже не са поставени.
          На други даже не са купени...
          На сърбела майката му е чесането.
          Борислав Борисов Русе О885 О37815

          Коментар


          • От: Участие на русенската група в "Трявна 2012"

            Първоначално публикуван от Гена Преглед на мнение
            Ама ти имаш ли
            Как бе Гена,не знаеш ли ,че ми викат Свилен трипа?
            ТОЙОТА в РЕЙНДЖЪР стъпили на ПАТРОЛ Y 60
            Г 230Е
            Г 500 0887 390 703

            Коментар


            • От: Участие на русенската група в "Трявна 2012"

              Първоначално публикуван от svilenst Преглед на мнение
              Не само,че не на всички Русенски джипки триповете работят нормално,но на някой даже не са поставени.
              А ти пък ела на 6-ти април да монтираме трипа. Или не, по добре направо на 7-ми сутринта в Трявна.
              Като ми го остави преди два месеца мислиш, че ще се тактиса сам на Гегата ли. Да намираш време и да идваш.
              Или и ти като адаша ти, като видяхте малко слънце, захвърлихте джипките, качихте се на по петстотин коня и никой не може да говори вече с вас.
              Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
              SSang Yong Kyron 2.0xdi
              Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

              Коментар


              • От: Участие на русенската група в "Трявна 2012"

                Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                На други даже не са купени...

                Що ше купуваш бе,сглоби си.Има едно Чероки на Муткурова,ако не те фанат
                ТОЙОТА в РЕЙНДЖЪР стъпили на ПАТРОЛ Y 60
                Г 230Е
                Г 500 0887 390 703

                Коментар


                • От: Участие на русенската група в "Трявна 2012"

                  Здравейте! Това за снимките на участниците в Трявна сериозно ли е, че уж от началото чета темата , но......?

                  Коментар


                  • От: Участие на русенската група в "Трявна 2012"

                    "разбрахме какво са ни сготвили градските пилоти от Нетуоркс" Ако трябва да се реже или да се заварява нещо, може да ударя едно рамо.

                    Коментар


                    • От: Участие на русенската група в "Трявна 2012"

                      Първоначално публикуван от bat Goiko Преглед на мнение
                      "разбрахме какво са ни сготвили градските пилоти от Нетуоркс" Ако трябва да се реже или да се заварява нещо, може да ударя едно рамо.
                      Нищо за рязане няма ,просто мирише на изгоряло феродо и се притесняваме с Наско, че е от съединителя .Чак незнам какво да направим , 2010 година му сменихме само феродото,дали сега да не го сменим пак, защото ако е опечено едва ли ще завършим Трявна .
                      Възпитаният мъж не прави забележка на жена, носеща неправилно траверса.
                      "В рали рейда е така. Да си добър не е достатъчно. Трябва да си добър мноооого часове и дни наред." - rusev

                      Коментар


                      • От: Участие на русенската група в "Трявна 2012"

                        Ами съгласен съм. Аз даже знам от кого да си взема парите! Но ще го пратя да му обясниш за опеченото, щото той ще носи вода от кладенците...

                        Коментар


                        • От: Участие на русенската група в "Трявна 2012"

                          Първоначално публикуван от svilenst Преглед на мнение

                          Що ше купуваш бе,сглоби си.Има едно Чероки на Муткурова,ако не те фанат
                          Търся спонсор да ми го купи
                          На сърбела майката му е чесането.
                          Борислав Борисов Русе О885 О37815

                          Коментар


                          • От: Участие на русенската група в "Трявна 2012"

                            Първоначално публикуван от svilenst Преглед на мнение

                            Що ше купуваш бе,сглоби си.Има едно Чероки на Муткурова,ако не те фанат
                            Eй,ей долу ръцете от бегачката ни. Наблюдавам я с две камери онлайн денонощно.
                            Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                            SSang Yong Kyron 2.0xdi
                            Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                            Коментар


                            • От: Участие на русенската група в "Трявна 2012"

                              Първоначално публикуван от atanas_93 Преглед на мнение
                              Eй,ей долу ръцете от бегачката ни. Наблюдавам я с две камери онлайн денонощно.
                              Ти НАСЕ ще продължаваш да я виждаш,ама накрая да не видиш нещо като ония макети на полицейските коли от преди по главните пътища?
                              ТОЙОТА в РЕЙНДЖЪР стъпили на ПАТРОЛ Y 60
                              Г 230Е
                              Г 500 0887 390 703

                              Коментар


                              • От: Участие на русенската група в "Трявна 2012"

                                Първоначално публикуван от svilenst Преглед на мнение
                                Ти НАСЕ ще продължаваш да я виждаш,ама накрая да не видиш нещо като ония макети на полицейските коли от преди по главните пътища?
                                Той не знам какъв макет ще намери,ама и така и така си платил трипа,пък нямаш джип/уплаши се от Трифун/,та да отида да ми го монтира ?!
                                Чавдар Владимиров
                                0887/912075
                                Ленд Ровър Диско 1
                                Самуад в проект

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X