Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ГЛАСУВАЙ: За и против разделянето на клас А1 и клас А2 на Networx-Offroad

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: ГЛАСУВАЙ: За и против разделянето на клас А1 и клас А2 на Networx-Offroad

    Така, както сте тръгнали да разделяте автомобилите на класове, в крайна сметка ще се наложи за 50 участници да има 50 класа, и всеки ще е първи.

    Коментар


    • #62
      От: ГЛАСУВАЙ: За и против разделянето на клас А1 и клас А2 на Networx-Offroad

      Първоначално публикуван от Delido Преглед на мнение
      Така, както сте тръгнали да разделяте автомобилите на класове, в крайна сметка ще се наложи за 50 участници да има 50 класа, и всеки ще е първи.
      Не е така, един клас се сформира от минимум 5 (пет) автомобила. Класовете се обявяват още преди да е почнало записването. Ако няма достатъчно екипажи за дадения клас организатора може да съчетае два класа в един. Но защо ли го пиша като това е изискване по ФИА и трябва да се знае.

      Коментар


      • #63
        От: ГЛАСУВАЙ: За и против разделянето на клас А1 и клас А2 на Networx-Offroad

        Първоначално публикуван от pikachu Преглед на мнение
        Не е така, един клас се сформира от минимум 5 (пет) автомобила. Класовете се обявяват още преди да е почнало записването. Ако няма достатъчно екипажи за дадения клас организатора може да съчетае два класа в един. Но защо ли го пиша като това е изискване по ФИА и трябва да се знае.
        Каква ФИА,какви 5лв.,тука правилата ги определя организатора,като иска ще пусне мотори,джипове и АТВта в един клас.
        Извинявам се за спама но не можах да се стърпя!
        По темата имам въпрос:зоните за бонуси за А2 същите ли са,които са задължителни за А1?
        Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
        Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
        Враца

        Коментар


        • #64
          От: ГЛАСУВАЙ: За и против разделянето на клас А1 и клас А2 на Networx-Offroad

          Първоначално публикуван от genadi.tsvetkov Преглед на мнение
          Каква ФИА,какви 5лв.,тука правилата ги определя организатора,като иска ще пусне мотори,джипове и АТВта в един клас.
          Извинявам се за спама но не можах да се стърпя!
          Хаха, не се сдържал... Ти само ако знаеш аз от кога го "държа" и колко ми се е събрало...

          Първоначално публикуван от genadi.tsvetkov Преглед на мнение
          По темата имам въпрос:зоните за бонуси за А2 същите ли са,които са задължителни за А1?
          Да, същите са. Става въпрос за 3 препятствия

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X