Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ново издание на трофи-маратон+рали-крос Средна кула 12-13 ноември 2011

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ново издание на трофи-маратон+рали-крос Средна кула 12-13 ноември 2011

    Прекалено много изисквания започнахте да имате към организатора. Това да не е кръг от световния шампионат. За такса от 50лв каквото толкова,дайте да се забавляваме, да направим красиви снимки, да покледаме джипки в калчица и рекичка. До колкото знам организатора определя правилата а не състезателите и публиката. Като са ви малки резервоарите направете си по-големи. Трасето няма 100км ако нямате достатъчно гориво от старта защо изобщо да тръгвате.
    Последно редактирано от pikachu; 29-10-11, 09:28.

    Коментар


    • От: Ново издание на трофи-маратон+рали-крос Средна кула 12-13 ноември 2011

      Аз имам идея за мястото, където може асистиращите машини да чакат с допълнително гориво. Ще обсъдим, и ако Свилен го приеме, ще го съобщим. Също съм за безопасността на първо място.
      Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
      SSang Yong Kyron 2.0xdi
      Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

      Коментар


      • От: Ново издание на трофи-маратон+рали-крос Средна кула 12-13 ноември 2011

        Добавя се точка 25 към препоръчителното оборудване, както следва:
        "Метален съд с резервно гориво, закрепен извън купето, в случаите когато резервоарът на автомобила не може да събере достатъчно гориво за целия преход"

        Що се отнася до зареждане с гориво, правилникът не забранява на асистенцията да носи гориво на състезателите, стига автомобилът да Е ИЗВЪН ТРАСЕТО. Т.е. който иска да зарежда, излиза извън трасето, за да не пречи на останалите, зарежда и продължава. Ако пък решите да го направите по лесния начин, без да осигурите безопасно преминаване на другите и някой подаде жалба, ще бъдете санкционирани.
        Така че моите извинения към targa, няма нужда да правя изключения за него. Явно не съм прочел внимателно собствения си правилник

        Първоначално публикуван от atanas_93 Преглед на мнение
        Аз имам идея за мястото, където може асистиращите машини да чакат с допълнително гориво. Ще обсъдим, и ако Свилен го приеме, ще го съобщим. Също съм за безопасността на първо място.
        Няма какво да приемам, те могат да си зареждат където им е удобно. По трасето ще има поне 4-5 известни точки (GPS координати), по които може да се стигне с кола
        Последно редактирано от tk3c-pyce; 29-10-11, 10:49.

        Коментар


        • От: Ново издание на трофи-маратон+рали-крос Средна кула 12-13 ноември 2011

          Наградният фонд току що нарасна на 8000лв, благодарение на фирмите Приста Ойл и Декор-А, гр.Русе, на които благодарим!

          Коментар


          • От: Ново издание на трофи-маратон+рали-крос Средна кула 12-13 ноември 2011

            Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
            Значи с мен се заяждаш, щото го четох, ама вече забравих. Все пак минаха няколко дни. Значи има какво да се изкусурява в регламента. Предлагам, ако и други смятат, че ще имат същия проблем, да се организира някакъв ГСМ примерно до някоя контрола около 70тия километър. Това естественно ще бъде ангажимент на асистенцийте, а не на организатора.


            И аз подкрепям предложението за точка за зареждане накъде около 70-тия км.Примерно може да е на някоя от контролите.
            Добре разбрахме се за горивото,всеки ще си решава как да зарежда
            Последно редактирано от чаро 4х4; 29-10-11, 11:16.
            Чавдар Владимиров
            0887/912075
            Ленд Ровър Диско 1
            Самуад в проект

            Коментар


            • От: Ново издание на трофи-маратон+рали-крос Средна кула 12-13 ноември 2011

              Ами ако се замотае по трасето и не мой да презареди
              ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

              Коментар


              • От: Ново издание на трофи-маратон+рали-крос Средна кула 12-13 ноември 2011

                Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                Ами ако се замотае по трасето и не може да стигне до контролата да презареди
                Според мен е смешно един подготвен джип за такова състезание да не може да премине 100км най-малко.
                ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                Коментар


                • От: Ново издание на трофи-маратон+рали-крос Средна кула 12-13 ноември 2011

                  Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                  Според мен е смешно един подготвен джип за такова състезание да не може да премине 100км най-малко.
                  Верно е смешно, ама на онзи дето прави резервоара,толкоша му е акъла. Собственика на бегачката пък въобще няма представа в какво се е забъркал. Няма и време да се прави нов, че има по-важни задачи. Та такива ми ти работи.
                  За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                  Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                  Коментар


                  • От: Ново издание на трофи-маратон+рали-крос Средна кула 12-13 ноември 2011

                    Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                    Ами ако се замотае по трасето и не мой да презареди
                    Нали имат в колата GPS, който записва трак и ако се замотае даден екипаж, се връща до конкретна точка по записания вече трак.
                    "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
                    „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

                    Коментар


                    • От: Ново издание на трофи-маратон+рали-крос Средна кула 12-13 ноември 2011

                      Май много се вживявате.
                      Нали преди всичко отиваме да си правим кефа.

                      Коментар


                      • От: Ново издание на трофи-маратон+рали-крос Средна кула 12-13 ноември 2011

                        Имаше доста въпроси относно формата за 2 ден,рали?траял?Но не се даде точен отговор.Моето скромно мнение е ако правите скоростно трасе го направете без тапи както локвата от миналата година за да се видят наистина истинското време от обиколките.Не е никакво удоволствие нито за публика нито за екипажи да гледат как трактора се опитва да ги вади.При това резултата е много субективен защото ваденето на всеки зависи от трети лица(тракторист)Тогава резултатите от този ден изцяло зависи от късмет,стартово място и бързината на персонала,вместо от уменията и подготовката на машина и екипаж.Ако е траял нека си бъде само траял като всеки да се вади със собствени средства.Имаше и други колеги които споделиха това мнение,надяваме се че ще бъде още по добро състезание от миналогодишното.Поздрави.
                        8777203908

                        Коментар


                        • От: Ново издание на трофи-маратон+рали-крос Средна кула 12-13 ноември 2011

                          Ралито ще е почти същото като това на Трявна (виж темата)
                          Там също имаше едно място с много кал, където оставаха джипове. Такова ще има и при нас. Ако третата страна (тракториста) Ви притеснява много, може да го няма и всеки да се спасява както може. Между другото - аз не видях нито една тапа на миналогодишното рали (дефиницията за тапа е закъсал джип, който блокира трасето). Да не би да съм пропуснал нещо?

                          Коментар


                          • От: Ново издание на трофи-маратон+рали-крос Средна кула 12-13 ноември 2011

                            Бях на Трявна зрител точно на това място.Организаторите не го бяха наводнили наро4но,просто си се разкаля след първите 10 обиколки и победителят беше от тях ако не се лъжа.Вси4ки останали след тях затъваха или преминаваха доста бавно.На мен лично като зрител не ми харесва да гледам как трактора вади от калната локва закъсалите,но това си е мое мнение.Просто по този на4ин трасето не е еднакво за първите и последни преминали по него.Като казах тапа имах предвид 4е зависиш от трети лица като тракториста.Извинявам се за неправилното изказване.Ако ми е готов автомобила ще дойда да участвам лично.Поздрави!
                            8777203908

                            Коментар


                            • От: Ново издание на трофи-маратон+рали-крос Средна кула 12-13 ноември 2011

                              Доста време чета различни мнения, и не пиша нарочно. От човек с никакъв опит(АЗ), не питам излишни въпроси както вие правите. След като на някого не му харесва да си изкаля джипа повече да не влиза в локвата, или да не се записва. Аз отивам за шоуто което ще се получи. Мисля, че някъде в първите страници „plrusev“ беше писал за Breslau(и аз бях там и ги гледах), всички чужденци си караха за кеф, не съм видял да се карат или да ни се ядосват че имало нещо което не би трябвало да е там и т.н. Хората бият хиляди километри за кеф, защо и при нас не е така? Поздрави! Ще се видим в Русе на 12-13ти.
                              TT-Tuning Team
                              АСК Добрич

                              Коментар


                              • От: Ново издание на трофи-маратон+рали-крос Средна кула 12-13 ноември 2011

                                Деяне, прав си, но и хората имат право да питат. Затова се старая да отговарям на всички въпроси, въпреки че много от въпросите не съвпадат с моето мнение, други са критикуващи, трети са тъпи, четвърти - изнервящи и т.н.
                                Лично аз си мисля, че колкото повече мнения се чуят, толкова по-добре (естествено няма да взема всички предвид). Аз много обичам да споря и тренирам редовно

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X