Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ново издание на трофи-маратон+рали-крос Средна кула 12-13 ноември 2011

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ново издание на рали-крос Средна кула - 12-13 ноември 2011

    Така си е, но като почне да се пълни вътре . . .
    Каскадьора сега лежи болен, пази леглото от 5 мин. със Самурая във реката. Че и жаба си хвана
    Samurai Gemax

    Коментар


    • От: Ново издание на рали-крос Средна кула - 12-13 ноември 2011

      Ето Самурай

      http://www.youtube.com/watch?v=kaRkW...eature=related
      Samurai Gemax

      Коментар


      • От: Ново издание на рали-крос Средна кула - 12-13 ноември 2011

        Първоначално публикуван от Младен Стоянов Преглед на мнение
        Още не съм сглобил Дифендъра,ама утре почвам да правя сал!
        Ти поне си на фаза ''сглобяване''
        А аз утре ще вадя двигател ....
        .... отново
        На сърбела майката му е чесането.
        Борислав Борисов Русе О885 О37815

        Коментар


        • От: Ново издание на рали-крос Средна кула - 12-13 ноември 2011

          Имам едно много показателно клипче от състезание на река русенски лом. Старта беше след проливен дъжд. Стартираха по три джипки през пет мин. За първите имаше мост , а от средата натам моста се целеше по лентите които беше опънал организатора. Янчо не можа да уцели невидимия вече мост и Гето изчезна под водата за секунди . Към края на състезанието на моста се виждаха и основите и реката беше многократно по-малка. Бая къпане и мокрене падна тогава ама беше топло.
          0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

          Коментар


          • От: Ново издание на рали-крос Средна кула - 12-13 ноември 2011

            Иван Попов го е написал точно:"Ама беше топло тогава".
            И на нашето състезание имаше водни препядствия,но през месец юни,не ноември.
            Да сме здрави и живи ще решаваме на място дали и как ще преминаваме през водата.Разходката е разходка,състезанието е състезание.ОК.
            Гледам на клипчето при маневрата назад водата достига до стоповете на джипа.Пък като знам колко е висок Вранглера......
            Вече съм пуснал заявка за участие,така че сме там!Ама здравето си не съм го прежалил.Прежалил съм 3 джипа,ще прежаля и този!
            Чавдар Владимиров
            0887/912075
            Ленд Ровър Диско 1
            Самуад в проект

            Коментар


            • От: Ново издание на рали-крос Средна кула - 12-13 ноември 2011

              Първоначално публикуван от tk3c-pyce Преглед на мнение
              Ако нивото се повиши, трасето не се променя. Просто ще се повиши наградният фонд с 1000лв
              Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
              Към края на състезанието на моста се виждаха и основите и реката беше многократно по-малка. Бая къпане и мокрене падна тогава ама беше топло.
              Абе направете си сметка, колко топло беше, след като състезанието беше горе долу по същото време, по което се предвижда и това.
              А колкото до 1000-та лева + ако се вдигне нивото на водата, на същото състезание за което споменава и Иван - "Русенски Лом 2001", трябваше след старта да се мине под въпросния мост.Когато отидохме на място, мост нямаше , водата минаваше над него, но имаше алтернативи.
              Помислете, защото понякога парите не са стимул
              "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
              „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

              Коментар


              • От: Ново издание на рали-крос Средна кула - 12-13 ноември 2011

                *** ВАЖНО!!! ***

                Дотук има поне 20 записани екипажа и само 5 платени такси за участие! Напомням, че след 1.11.2011, таксата е 50лв!!! Да няма сърдити после!
                Таксата можете да платите по Paypal или в магазин Бултекс-1, на бул.България в Русе!
                Ако някой иска, можем да предложим и банкова сметка, въпреки че според мен е излишно

                *** ВАЖНО!!! ***

                Коментар


                • От: Ново издание на рали-крос Средна кула - 12-13 ноември 2011

                  Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
                  Имам едно много показателно клипче от състезание на река русенски лом. Старта беше след проливен дъжд. Стартираха по три джипки през пет мин. За първите имаше мост , а от средата натам моста се целеше по лентите които беше опънал организатора. Янчо не можа да уцели невидимия вече мост и Гето изчезна под водата за секунди . Към края на състезанието на моста се виждаха и основите и реката беше многократно по-малка. Бая къпане и мокрене падна тогава ама беше топло.
                  Ха-хаааА, спомени, спомени. Как кара тогава на другия ден Янчо с плавниците...
                  ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                  Коментар


                  • От: Ново издание на рали-крос Средна кула - 12-13 ноември 2011

                    Първоначално публикуван от tk3c-pyce Преглед на мнение
                    *** ВАЖНО!!! ***

                    Дотук има поне 20 записани екипажа и само 5 платени такси за участие! Напомням, че след 1.11.2011, таксата е 50лв!!! Да няма сърдити после!
                    Таксата можете да платите по Paypal или в магазин Бултекс-1, на бул.България в Русе!
                    Ако някой иска, можем да предложим и банкова сметка, въпреки че според мен е излишно

                    *** ВАЖНО!!! ***
                    Свилене поне 2/3 от записаните хора не ползват ПЕЙПАЛ а поне половината дори не знаят какво е , така че банковата сметка е алтернативно решение , сигурен съм че няма да ти коства нищо да пуснеш такава тук
                    2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                    ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                    Коментар


                    • От: Ново издание на рали-крос Средна кула - 12-13 ноември 2011

                      Първоначално публикуван от Кесов (kiki45) Преглед на мнение
                      Не е съвсем по темата,ама подскажете откъде да си закупя/по,ъчам/ т,ипмасте, и GPS,който записва т,акове.Ако може и да не са много скъпи.
                      Първоначално публикуван от tk3c-pyce Преглед на мнение
                      Обсъждате 2 различни неща! Моля, прочетете следното внимателно:
                      Когато трябва да се измери разстояние между 2 точки, естествено най-точен е GPS-ът. Но както Чавдар е написал - когато трябва да караш, по-удобен е трипмастера, защото GPS-ът показва разстоянието с 1-2 секунди закъснение, а това е меко казано объркващо

                      Сега, моля да приключим дебата за меренето и да се концентрираме върху детайлите на състезанието!
                      Последни новини: Очакваме отговора на Федерацията, след което ще уведомим про-състезателите!
                      С Федерацията проблеми няма да има. С трасето ви предлагам проблемите да се минимализират по следния начин. Извикайте ни, ще проверим точноста на роудбука в темпо и ще нанесем корекции ако е нужно. Ще почерпите с биричка и ...чакаме.
                      ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                      Коментар


                      • От: Ново издание на рали-крос Средна кула - 12-13 ноември 2011

                        Първоначално публикуван от tk3c-pyce Преглед на мнение
                        *** ВАЖНО!!! ***

                        Дотук има поне 20 записани екипажа и само 5 платени такси за участие! Напомням, че след 1.11.2011, таксата е 50лв!!! Да няма сърдити после!
                        Таксата можете да платите по Paypal или в магазин Бултекс-1, на бул.България в Русе!
                        Ако някой иска, можем да предложим и банкова сметка, въпреки че според мен е излишно

                        *** ВАЖНО!!! ***
                        Макар ,че платих таксата през Paypal не спестих кой знае колко - 7 лв ,така че ако има банкова сметка ще по добре или плащане на място .
                        VEREYA MOTORSPORT TEAM

                        Коментар


                        • От: Ново издание на рали-крос Средна кула - 12-13 ноември 2011

                          Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                          Макар ,че платих таксата през Paypal не спестих кой знае колко - 7 лв ,така че ако има банкова сметка ще по добре или плащане на място .
                          Живко, аз така и немога да разбера защо всичко е толкова странно и необичайно в това състезание, заради наградния фонд ли?. Защо трябва предварително да си платиш таксата? Защо няма списък на участниците? Някъде назад пишеше за страх от конкуренция... Дано да не стане класирането както миналата година на с Николово. Успех на всички участници!
                          ТЛК-120 Николай Колев
                          0898521295

                          Коментар


                          • От: Ново издание на трофи-маратон+рали-крос Средна кула 12-13 ноември 2011

                            Понеже виждам, че започнахме със свободните интерпретации, нека поясня:
                            1. Вече обясних защо не публикувам списък с участниците. Считам, че по-важно е да се направи добро трасе и перфектна подготовка, отколкото да публикуваме разни списъци. Ние сме организатори, а не избирателна комисия.
                            2. Таксата през Paypal е точно 40лв. Предполагам, че колегата е отбелязал таксите по превода да са за негова сметка, което не е нужно. Превеждате 20 евро и толкова. Таксите за превода са за сметка на получателя (нас)
                            3. Не виждам нищо нередно с класирането на Николово миналата година. Ако колегата Николай Колев има някакви аргументи, нека ги изложи (само ще помоля да е в другата тема) и ще ги обсъдим. Лично аз никак не обичам недоизказани неща. Ако има нещо нередно, то трябва да се покаже и обсъди, защото ако има грешка - то тя да не се допуска вбъдеще

                            И все пак, до няколко дни ще публикуваме банкова сметка (все пак остава още 1 седмица до 1ви)

                            Хайде сега вървете да гласувате за кмет и президент и довечера ще обсъждаме пак!

                            Коментар


                            • От: Ново издание на трофи-маратон+рали-крос Средна кула 12-13 ноември 2011

                              Здравеите колеги искам да попитам ще има ли састезание с мотори или само джипоже.

                              Коментар


                              • От: Ново издание на трофи-маратон+рали-крос Средна кула 12-13 ноември 2011

                                Свилене не се сърди на хората, за това че не са превели сумите по указания начин....аз бях един от първите, който даде заявка за участие, но също не съм превел сумата. Предпочитам да го направя по стария консервативен начин - в брой на ръка. Дори да ми струва +10лв. знаеш, че ангажиментите на голяма част от участниците се развиват в движение.....малка част са на нормиран работен ден и знаят ангажиментите си ....дни /седмици/напред. Дано ме разбираш. Познавам те и мисля, че нито ти, нито някой от нас ще се сърди ако даде +10лв. или преведе сума а не може да участва - не го изключвам като вариант.Поздравления за ангажимента. Вярвам, че ще стане не само състезание а и ще повторим.....2009г.
                                0897/833 689 - Николай Божков

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X