Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ново издание на трофи-маратон+рали-крос Средна кула 12-13 ноември 2011

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ново издание на рали-крос Средна кула - 12-13 ноември 2011

    Първоначално публикуван от tk3c-pyce Преглед на мнение
    Г-н Захариев, в тази тема се обсъждат казуси, които пряко засягат начина на провеждане на състезанието. Списъкът с участниците няма пряко отношение към тази тема, така че не виждам смисъл да се хвърлят ресурси от време и да се публикува нещо, което после трябва да ъпдейтваме постоянно.
    Ако някой от участниците има конкретен аргумент защо трябва да се публикува списък, нека ги изложи тук и ще ги обсъдим
    Г-н Максимов ще посмея да не се съглася с Вас.Единственно и само УЧАСТНИЦИТЕ, осмислят провеждането на състезанието Ни, обсъждането на казуси разбира се касае и ТЯХ ,и всички хвърлени ресурси не на последно място са за да ангажират ТЯХНОТО участие.Мисля си - убеден съм ,че Те не трябва да остват "АНОНИМНИ - ТАЙНИ".За Мен е много интересно и ВАЖНО КОЙ от КЪДЕ и с каква МАШИНА ще участва.Дай БОЖЕ (нямам впредвид ТЕБ) Те да са повече ,а ако не са... нищо, напиши имената им - ПРИМЕРЪТ Е ЗАРАЗИТЕЛЕН...надявам се .
    Последно редактирано от Zahari; 17-10-11, 21:56.
    Възпитаният мъж не прави забележка на жена, носеща неправилно траверса.
    "В рали рейда е така. Да си добър не е достатъчно. Трябва да си добър мноооого часове и дни наред." - rusev

    Коментар


    • От: Ново издание на рали-крос Средна кула - 12-13 ноември 2011

      Да повдигнем още малко завесата. Трасето настина стана невероятно. Извинявам се за завесата от капки на едното клипче, но валеше дъжд и град, и никой не беше в състояние да изкара дъщеря ми от джипа да снима:

      Последно редактирано от atanas_93; 17-10-11, 22:20.
      Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
      SSang Yong Kyron 2.0xdi
      Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

      Коментар


      • От: Ново издание на рали-крос Средна кула - 12-13 ноември 2011

        Първоначално публикуван от Zahari Преглед на мнение
        Г-н Максимов ще посмея да не се съглася с Вас.Единственно и само УЧАСТНИЦИТЕ, осмислят провеждането на състезанието Ни, обсъждането на казуси разбира се касае и ТЯХ ,и всички хвърлени ресурси не на последно място са за да ангажират ТЯХНОТО участие.Мисля си - убеден съм ,че Те не трябва да остват "АНОНИМНИ - ТАЙНИ".За Мен е много интересно и ВАЖНО КОЙ от КЪДЕ и с каква МАШИНА ще участва.Дай БОЖЕ (нямам впредвид ТЕБ) Те да са повече ,а ако не са... нищо, напиши имената им - ПРИМЕРЪТ Е ЗАРАЗИТЕЛЕН...надявам се .
        Абсолютно съм съгласен с Вас, г-н Захариев - участниците в едно състезание са най-важни. Не бих си помислил дори за момент да ги държа анонимни. Затова последния ден ще публикувам списъка.
        Ако има конкретен участник, от който те е страх и искаш да знаеш дали се е записал - питай на ЛС

        Коментар


        • От: Ново издание на рали-крос Средна кула - 12-13 ноември 2011

          д
          Първоначално публикуван от atanas_93 Преглед на мнение
          Да повдигнем още малко завесата. Трасето настина стана невероятно. Извинявам се за завесата от капки на едното клипче, но валеше дъжд и град, и никой не беше в състояние да изкара дъщеря ми от джипа да снима:


          Струва ми се, че не лошо да се помисли и за алтернативен маршрут , в случай, че реката придойде от бъдещите евентуални валежи
          Последно редактирано от gemax; 18-10-11, 11:19.
          Samurai Gemax

          Коментар


          • От: Ново издание на рали-крос Средна кула - 12-13 ноември 2011

            Много хубаво клипче Насе..Наистина капките пречат малко.Интересно щебъде, ако нивото на реката се покачи,тогава какво щесе прави

            Коментар


            • От: Ново издание на рали-крос Средна кула - 12-13 ноември 2011

              Как какво,ще плуваме.

              Коментар


              • От: Ново издание на рали-крос Средна кула - 12-13 ноември 2011

                Първоначално публикуван от meha33 Преглед на мнение
                Много хубаво клипче Насе..Наистина капките пречат малко.Интересно щебъде, ако нивото на реката се покачи,тогава какво щесе прави
                Ако нивото се повиши, трасето не се променя. Просто ще се повиши наградният фонд с 1000лв

                Коментар


                • От: Ново издание на рали-крос Средна кула - 12-13 ноември 2011

                  Абе,май няма дае никак зле. По една студена речна баня щесе отрази добре навсеки предполагам.Ако е така лоооошооhttp://www.youtube.com/watch?v=qr8eE...feature=fvwrel

                  Коментар


                  • От: Ново издание на рали-крос Средна кула - 12-13 ноември 2011

                    Първоначално публикуван от tk3c-pyce Преглед на мнение
                    Ако нивото се повиши, трасето не се променя. Просто ще се повиши наградният фонд с 1000лв
                    Предполагам,че повечето джипове знаят да плуват,дори и пилота и навигатора,но при плюсови температури.Ако в деня на състезанието температурата е примерно минус 3гр.и преминаването на това водно препядствие е накъде посредата на маршрута.Нямам желание при минусува температура навън и мокри седалки и дрехи да карам още примерно 20+км.Състезанието е състезание,ама здравето?
                    Мисля,че трябва да има и алтернативен маршрут,който иска минава през реката,а който не иска какво прави?
                    И пак...При температури под нулата,угаснала машина във водата,мокър екипаж,не дай боже вятър като вчерашния......
                    Не ме разбирайте погрешно-не ме е страх от вода,расъл съм покрай Дунава,ама поне една помощна машина ,огънче да се стоплят хората....и т.н.
                    Чавдар Владимиров
                    0887/912075
                    Ленд Ровър Диско 1
                    Самуад в проект

                    Коментар


                    • От: Ново издание на рали-крос Средна кула - 12-13 ноември 2011

                      Чаро не се плаши,нивото най много да стигне 80 см.,а ако закъсаш ще има кои да те издърпа.Може да си вземеш и въдици,докато чакаш помощ може да хванеш нещо.

                      Коментар


                      • От: Ново издание на рали-крос Средна кула - 12-13 ноември 2011

                        Може да хване някоя руса щука.Сериозно ако вдигне толкова то и течението щее доста по силно.

                        Коментар


                        • От: Ново издание на рали-крос Средна кула - 12-13 ноември 2011

                          Първоначално публикуван от meha33 Преглед на мнение
                          Може да хване някоя руса щука.Сериозно ако вдигне толкова то и течението щее доста по силно.
                          Меха, ще трябват шнорхели не само за джипките, за екипажите също.
                          ТЛК-120 Николай Колев
                          0898521295

                          Коментар


                          • От: Ново издание на рали-крос Средна кула - 12-13 ноември 2011

                            Първоначално публикуван от tk3c-pyce Преглед на мнение
                            Ако нивото се повиши, трасето не се променя. Просто ще се повиши наградният фонд с 1000лв
                            Още не съм сглобил Дифендъра,ама утре почвам да правя сал!
                            2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                            Коментар


                            • От: Ново издание на рали-крос Средна кула - 12-13 ноември 2011

                              Първоначално публикуван от MGEORGIEV Преглед на мнение
                              Чаро не се плаши,нивото най много да стигне 80 см.
                              То за самурай това е доста...
                              Хеле пък ако вътре е човек с килата на Чаро, или моите...
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • От: Ново издание на рали-крос Средна кула - 12-13 ноември 2011

                                Първоначално публикуван от MGEORGIEV Преглед на мнение
                                Чаро не се плаши,нивото най много да стигне 80 см.,а ако закъсаш ще има кои да те издърпа.Може да си вземеш и въдици,докато чакаш помощ може да хванеш нещо.
                                Гавраджий ,то 80 см не може да покрие гумите - какво ги плашите толкова с тая река...
                                VEREYA MOTORSPORT TEAM

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X