Обява

Свий
Няма добавени обяви.

MASTER TRIAL 4X4 - BULGARIA 5 - 6 СЕПТЕМВРИ 2015

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: MASTER TRIAL 4X4 - BULGARIA 5 - 6 СЕПТЕМВРИ 2015

    Моето скромнно мнение е следното.
    Иво се опита да ни покаже формата в който са карали в испания обаче да заимства с правилника в шампионата.
    Зоните бяха така разположени че няма място за заход и движение.Но пък бяха замислени да има какво да се вземе колкото и малко да е.
    В Испания просто използват много лебедки и за тях е нормално да се дърпаш на повечето места.
    Тоест в почти всяка зона си трябва лебедка.
    Точно това според мен прецака всичко защото той видя че не става и започна промяната на правилата в движение.
    Той се опита да го поправи само и само за да протече състезание.Излизаше се от ленти после пак се връщаш и продължаваш за което ти пише наказание а не край на зоната.Обаче всичко това го направи според мен заради публиката.Нямаше никой да кара достатачно и хората щяха да си тръгнат.
    Ако Иво се разходи до разград и остане за 2-та дни погледа и поговори с организатори и с други дати според мен догодина може да има много хубаво състезание.Няколко опитни съдий и ще станат нещата.
    За ниския клас обаче нещата бяха поне за мен страшни.Хора около джиповете НАВСЯКАДЕ.Пилоти който дават газ все едно всичко ще свърши всеки момент като през това време го бутат 20 човека.
    Осигоряване стъпили по праговете.
    Контрол трябва.Не всичко е за кефа на публиката.
    Мястото е супер може да се правят страхотни зони за много класове.
    https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

    Коментар


    • #92
      От: MASTER TRIAL 4X4 - BULGARIA 5 - 6 СЕПТЕМВРИ 2015

      Данчо и Асен са го казали-никакви правила.Даже по едно време карахме и без съдия,защото даваше интервю.
      Аз само ще допълня-трябваше в събота да слезем от Ябълка до центъра на Габрово за официално откриване.Такова нямаше.Постояхме около четиридесет минути и Иво каза:"Хората ни видяха,да тръгваме нагоре".
      За палатковия лагер не беше осигурена вода за миене,а времето си беше горещо.
      На мен ми е близо,но останалите да бият толкова път за нищо.
      Да-публиката много се изкефи защото по голямата част не бяха виждали такова нещо.
      Аз лично не съжалявам,че участвах в това ШОУ-потренирахме за Разград.
      Само ме яд,че Вранглера заприлича на войнишко канче.

      Коментар


      • #93
        От: MASTER TRIAL 4X4 - BULGARIA 5 - 6 СЕПТЕМВРИ 2015

        Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
        На по голяма пародия на състезание не бях присъствал.
        Трябва да има и такива състезания, за да оценим това, което сме постигнали в Траялния шампионат
        Иначе преставаме да го забелязваме, считаме го за даденост- паднала от небето, самоорганизирала се и самоосъществила се....
        Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

        Коментар


        • #94
          От: MASTER TRIAL 4X4 - BULGARIA 5 - 6 СЕПТЕМВРИ 2015

          Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
          Трябва да има и такива състезания, за да оценим това, което сме постигнали в Траялния шампионат
          Иначе преставаме да го забелязваме, считаме го за даденост- паднала от небето, самоорганизирала се и самоосъществила се....
          Много точно казано!
          И аз така мисля.
          "АСК ЗАГОРА 4х4"
          0897937797....по всяко време!

          Коментар


          • #95
            От: MASTER TRIAL 4X4 - BULGARIA 5 - 6 СЕПТЕМВРИ 2015

            Относно негативните страни на мероприятието колегите са го казали по-горе - никаква организация; промяна на правилата в движение; липса на съдии; изключително тесни зони оградени с ленти като затворено трасе, които не дават шанс за избор на атака към бонус вратите и тн.
            Трасето като геология дава възможност за направата на много интересни зони с естествени препядствия с доста висок трудност и то за всички класове.
            Шоуто за публиката беше голямо и хората наистина ни се радваха, за което им Благодаря, което до някъде компенсира разочарованието от големите обещания и реалността! Понамачкахме джипките и им понаместихме кокалите, за което наистина си платихме, но здраве да е!
            Честно казано и за класирането не съм сигурен, въпреки че сме първи, мисля че ЧИЧО ПАЦО и Данчо минаваха по-чисто и по-лесно от нас и по-скоро те трябваше да са Първи, но оргонизатора така е решил .....,все пак направихме една тренировка за Разград пък там да му мислят за Второто място!

            Малко разбъркано се изказах, но горе долу това беше ситуацията!

            Коментар


            • #96
              От: MASTER TRIAL 4X4 - BULGARIA 5 - 6 СЕПТЕМВРИ 2015

              Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
              Трябва да има и такива състезания, за да оценим това, което сме постигнали в Траялния шампионат
              Иначе преставаме да го забелязваме, считаме го за даденост- паднала от небето, самоорганизирала се и самоосъществила се....

              +1. Ако имаше повече състезатели от траялния шампионат може би щяха да оценят ролята и на съдиите, че напоследък голямо плюене и по тях. Повечето хора, плюс голяма част от утвърдените съдии в шампионата обаче предпочетоха логично Събора, не е зле за догодина, ако го има това състезание да се съобразят с датите в календара.

              Коментар


              • #97
                От: MASTER TRIAL 4X4 - BULGARIA 5 - 6 СЕПТЕМВРИ 2015

                Най-ми хареса ,че ни накараха да караме по зоните за модифициран(стандартите)...Питах 2-3 пъти дали ще е по правилника от траялния шампионат(относно техническата част) и ми беше казано ДА...Нищо общо...Никакви правила...Нищо...Карай...Беше забавно...Макар да ми излезе скъпо
                Стандартна Витара c20ne с уазов мост...Изпълнение за България

                Коментар


                • #98
                  От: MASTER TRIAL 4X4 - BULGARIA 5 - 6 СЕПТЕМВРИ 2015

                  Здравейте, благодаря на всички за искрените коментари.....може би наистина не съм дорасъл, а и опитът ми не е достатъчен за организация на евент с вашата взискателност.
                  Да сте живи и здави и много успехи.

                  Коментар


                  • #99
                    От: MASTER TRIAL 4X4 - BULGARIA 5 - 6 СЕПТЕМВРИ 2015

                    Иво с опита, хъса и огромното желание което имаш нещата ще се получат, така че не се отказвай! Освен това за сам човек, тоест без спонсори, съдии и достатъчно солидарна подкрепа от страна на колеги по хоби, нещата се получиха до известна степен!

                    Коментар


                    • От: MASTER TRIAL 4X4 - BULGARIA 5 - 6 СЕПТЕМВРИ 2015

                      Заставам зад думите на краси.Както съм написал по-горе аз не съм разочарован.Двата дни си говорехме с Пламен че това Състезание ни върна малко към предишен формат и явно се вижда колко сме се отдалечили.
                      Аз лично съм на едно мнение.Догодина Иво ако организира пак бих участвал.Всеки организатор се е сблъсквал с подобен проблем.
                      Сега да кажа пък и други неща Иво се опита да направи целия ни престой по-приятен и да ни удовлетворява всички желания.
                      Друг е въпроса за организация и помощ от публика и какви ли не неща който за мен трябва да бъдат на 10000% забранени.
                      https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                      Коментар


                      • От: MASTER TRIAL 4X4 - BULGARIA 5 - 6 СЕПТЕМВРИ 2015

                        Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
                        Краси, аз, Асен.
                        Снимки има но утре.
                        На по голяма пародия на състезание не бях присъствал.
                        Не мога да повярвам, че Йосив Лагадов има "заслуги". Той нали се се погрижи и за Търново...
                        Последно редактирано от ПЛАМЕН ТЕНЕВ; 11-09-15, 00:52.
                        ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                        Коментар


                        • От: MASTER TRIAL 4X4 - BULGARIA 5 - 6 СЕПТЕМВРИ 2015

                          И аз се чудя защо събора в Приморско остана без Хоби ТВ.......
                          "АСК ЗАГОРА 4х4"
                          0897937797....по всяко време!

                          Коментар


                          • От: MASTER TRIAL 4X4 - BULGARIA 5 - 6 СЕПТЕМВРИ 2015

                            Първоначално публикуван от Milen Dechev Преглед на мнение
                            И аз се чудя защо събора в Приморско остана без Хоби ТВ.......
                            Имаше техен екип и снимаха ретропарада в Созопол. Явно събора не им е интересен.
                            На сърбела майката му е чесането.
                            Борислав Борисов Русе О885 О37815

                            Коментар


                            • От: MASTER TRIAL 4X4 - BULGARIA 5 - 6 СЕПТЕМВРИ 2015

                              Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                              Не мога да повярвам, че Йосив Лагадов има "заслуги". Той нали се се погрижи и за Търново...
                              Казвам се ЙосиФ, приятно ми е ....
                              GSM 0888 708 408 www.risk-gabrovo.com

                              Коментар


                              • От: MASTER TRIAL 4X4 - BULGARIA 5 - 6 СЕПТЕМВРИ 2015

                                Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                                Имаше техен екип и снимаха ретропарада в Созопол. Явно събора не им е интересен.
                                Ми то на събора джиповете се все по-малко всяка изминала година .... какво да снимат
                                Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                                New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X