Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Състезание" за Варненци - любители и аматьори

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: "Състезание" за Варненци - любители и аматьори

    Първоначално публикуван от Kaskadiora Преглед на мнение
    Кавото беше - беше! Някой караха, други гледаха имаше топла бира и студени кебапчета.... т.е. всичко както си трябва.
    Естествено имаше и НЕДОВОЛНИ. Уж не бях организатор, а само "информатор", обаче ме затрупаха с изказвания от рода на:
    1. Трасето било късо
    2. Нямало времеизмерване
    3. Нямало ред на стартиране
    4. Защо само по 1 обиколка
    5. и др.
    Еми... НЕЗНАМ !!! Мойта задача по организацията беше само да пусна малко ИНФО във форумите. Идеята не беше точно СЪСТЕЗАНЕ, ама... ко да се прави, явно хората искат да има състезателен елемент. Да видим кой е "по по най"
    Поне мястото е хубаво, Кмета е свестен и може да се направи 1 хубав ТРАЯЛ - по правилата. Със съдии, времеизмерване, класиране и разбира се награждаване с купи и "снимка във форума". Тея неща обаче без пари не стават !!!

    Ако помогнете с МАЛКО спонсори, мога да се заема с разрешителните, съдиите, и с 1 багер да поработя по трасето да стане по-ИСТИНСКО.
    Така и така си взех ВСИЧКИТЕ изпити и сега съм ваканция и ще имам време да се занимая с това.
    Не се сърдете на колегите от Аксаково EXTREME, това беше едва ВТОРАТА масова проява, която организират сами.
    Никой не се е родил научен. Още 1-2 опита и ще се научат. Млади са и имат желание.
    Сигурен съм, че ако намерим спонсори ще направим състезание, на което да поканим колегите от цялата страна.
    Хубавото на мястото е, че има 2 хълма с добра видимост, на които да се разположи публиката и така се обезопасява от трасето.
    Другата идея е, че по по-дълго трасе ще могат да се движат повече от 1-2 автомобила през определена дистанция, което ще премахне паузите, които се получаваха от чакането за евакуация на закъсалите джипки.
    И най-вече, самите състезатели, ще могат да гледат колегите си преди старта или след финала. т.е. състезанието ще е за всички и за публика и за състезатели.
    Утре ще ти звънна надявам се телефона от подписа ти да е актуален?
    Мисля, че можем да измислим нещо за следващата година ( със спонсорството имам предвид ). Естествено ако мислите да е регулярна проява.
    Имам бизнес в Аксаково в промишлената зона (бежови халета с голееееми червени букви)
    --------------------------------------------------
    [FONT=Courier New]понякога седя и си мисля, а понякога само си седя......

    Toyota Yaris 1.0 VVTI :)
    [/FONT]

    Коментар


    • #32
      От: "Състезание" за Варненци - любители и аматьори

      Наближава времето за нова заигравка. Не знам дали някой ще се наеме да организира нещата но се надявам да се случи поне като миналата година. Дори предлагам да има символична такса за участие с които пари да се направи скара бира''кола'' за участниците и организаторите. Месното население няма как да изхраним. Това при условие че няма спонсори но последния пост е обещаващ. Ако се разгласи малко по рано от миналата година съм сигурен че ще има и представители на околни градове,да не бъдем егоисти.
      http://vbox7.com/play:398e8b82

      Коментар


      • #33
        От: "Състезание" за Варненци - любители и аматьори

        Някакви слухове чувам за този уикенд...или са само слухове?

        Коментар


        • #34
          От: "Състезание" за Варненци - любители и аматьори

          Слухове са,особено ако не се усеща ламтене за пари. Удоволствието вече не е приоритет.
          http://vbox7.com/play:398e8b82

          Коментар


          • #35
            От: Лудия самурай

            Тази година ще се пропусне ли или не намирам темата?
            ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X