Обява

Свий
Няма добавени обяви.

БАХА - ПИРДОП - 17.07.2010 г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: БАХА - ПИРДОП - 17.07.2010 г.

    На мен лично след като това ми е първото състезание от такъв вид ми хареса.
    Единствено кадето имах пясък абсолютно навсякаде.

    Да попитам понеже си тръгнах по-рано и не изчаках награждаване и там и други церемоний някой може ли да каже класиране!
    https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

    Коментар


    • #62
      От: БАХА - ПИРДОП - 17.07.2010 г.

      Като гледам снимките се сещам за това което съм гледал по Дискавари: разни луди Австралийци по техните пустини: слънце пясък и много як купон. Само мога да сажалявам че не бях там
      Родопите..... Широка лъка.....Солища

      Коментар


      • #63
        От: БАХА - ПИРДОП - 17.07.2010 г.

        И на мене много ми хареса събирането.
        Малко снимки от мене. Имам и интересни видеа. Ще ги кача по-късно.
        Прикачени файлове
        sigpic

        Коментар


        • #64
          От: БАХА - ПИРДОП - 17.07.2010 г.

          Първоначално публикуван от ДиДжейДавел Преглед на мнение
          На мен лично след като това ми е първото състезание от такъв вид ми хареса.
          Единствено кадето имах пясък абсолютно навсякаде.

          Да попитам понеже си тръгнах по-рано и не изчаках награждаване и там и други церемоний някой може ли да каже класиране!
          колега испуснал си много,наградите бяха страхотни...........класирането-всички на 1 място

          Коментар


          • #65
            От: БАХА - ПИРДОП - 17.07.2010 г.

            Първоначално публикуван от nooky Преглед на мнение
            Давайте снимки за вестника!
            И кажете какви бяха дисциплините и кои са победителите.
            Колега,доколкото се отнася до снимки,ще ти дам,имам доста,а за останалите работи включително и това къде може да разгледаш снимките,питай Иван Попов!
            Иво (таксито) Андреев
            0988 91 80 50
            Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

            Коментар


            • #66
              От: БАХА - ПИРДОП - 17.07.2010 г.

              Ще кача само класирането ,а по-късно наградите и благодарностите към всички !

              Състезанието с въртележките около гумите :

              3-то място с време 1.33 мин. - Симеон Цинцов - Сузуки Витара .

              2-ро място с време 1.30 мин. - Ламбрев-младши - Тойота " прото " .

              1-во място с време 1.29 мин. - Манол Атанасов - Тойота .

              Старт от място на 400 м. - борбата беше между повечето кончета под капака :

              3-то място с 200+ к.с. - Славе - Купона - Ленд Ровер .

              2-ро място с 500 к.с. - Близнака - Вранглер .

              1-во място с 555 к.с. - Дони - Мерцедес G 55 AMG .
              0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

              Коментар


              • #67
                От: БАХА - ПИРДОП - 17.07.2010 г.

                Иване, то добре си пуснал класирането, ама... това "Близнака" е много неясно. Няма един близнак, обикновено да двама, а понякога и повече. Изключение, само когато са момче и момиче, щото тогава е еднозначно - "близнака", или "близначката"... Подозирам, че става дума за Пеко и Ивайло, ама кой от двамата?
                Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                Коментар


                • #68
                  От: БАХА - ПИРДОП - 17.07.2010 г.

                  Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                  Иване, то добре си пуснал класирането, ама... това "Близнака" е много неясно. Няма един близнак, обикновено да двама, а понякога и повече. Изключение, само когато са момче и момиче, щото тогава е еднозначно - "близнака", или "близначката"... Подозирам, че става дума за Пеко и Ивайло, ама кой от двамата?
                  Ивайло караше.
                  sigpic

                  Коментар


                  • #69
                    От: БАХА - ПИРДОП - 17.07.2010 г.

                    Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                    Иване, то добре си пуснал класирането, ама... това "Близнака" е много неясно. Няма един близнак, обикновено да двама, а понякога и повече. Изключение, само когато са момче и момиче, щото тогава е еднозначно - "близнака", или "близначката"... Подозирам, че става дума за Пеко и Ивайло, ама кой от двамата?
                    В стартовия списък беше записан " Близнака " ,а и така всички присъстващи на място и четящите тук ги знаят ! Естествено става дума за братята Цанови и Вранглера на Киров направен от тях . На гумите караше Ивайло ,а след това се "дърпаха " няколко пъти и се сменяваха навигатори ,и аз бях на финала и с тази скорост с която " летяха " покрай мен ми беше трудно да ги различа - все пак си приличат .
                    0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                    Коментар


                    • #70
                      От: БАХА - ПИРДОП - 17.07.2010 г.

                      Да знам кого да търся за почерпката...
                      Понякога на място ги бъркам, а какво остава докато прелитат с джипа, при това с каски...
                      Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                      Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                      Коментар


                      • #71
                        От: БАХА - ПИРДОП - 17.07.2010 г.

                        Ето малко снимков материал и от нашия отбор.

                        Сузукито се счупи още в началото и до края на състезанието се движеше само на задно, но въпреки това отбор "Черешка" се представи подобаващо. Андрей с Хайлукса се записа с време под 2 минути . Браво!



                        Агитката също беше много добре подготвена .



































                        ПР-а е много важен .


























                        След състезанието учихме Сузито да лети , въпреки че е само на задно.




                        Поглед отвисоко


                        И на обратно




                        След състезанието отборът пое към Копривщица за заслужен купон, но няма да ви дразним със снимки .
                        www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
                        0898777327

                        Коментар


                        • #72
                          От: БАХА - ПИРДОП - 17.07.2010 г.

                          След състезанието отборът пое към Копривщица за заслужен купон, но няма да ви дразним със снимки .[/QUOTE]


                          Е може да пуснете една, две и от заслона, а това, че е било купон не се и самняваме, може да съжаляваме ние- тези които не присъствахме на него
                          Сузуки Гранд Витара 2.5 V6

                          Коментар


                          • #73
                            От: БАХА - ПИРДОП - 17.07.2010 г.

                            Ще се опитам кратко да Благодаря на всички ,които помогнаха за провеждането на това приятелско състезание !

                            Първо ще започна с нашите домакини от Пирдоп ,а именно Любо и баща му Сашо ,който се грижеше за топлата скара и студената бира от петък вечерта чак до неделя вечер .Благодарим Ви за гостоприемството . След това искам да благодаря на главния съдия - бай Иван ,който освен ,че даваше старт и финал на състезателите раздаваше и награди преди старта и на награждаването - осигурени от негови бизнес партньори ,а именно :
                            Фирма " Станимир КД " ООД - вносител на немските масла " Pemco " от които получиха победителите в двете състезания . Те също бяха осигурили и стартовите номера .
                            Фирма " Inter Foods " предоставиха чипс за всички участници и сладки пурички за победителите .
                            Фирма " Вромос " ни изпрати тематични награди за първите трима както следва : 1- колан за теглене , 2- полиспас за лебетка и 3- брадвичка .
                            Специални благодарности на г-н Фиков за предоставената от него голяма награда за победителя - уйкенд за двама в к-т Рибарица .
                            Фирма " НЕНИ " ООД от гр. Пирдоп ,които направиха грамоти за състезателите и имаха тематични шапки ,тениски и лепенки на самото трасе .
                            Благодарим и на СПА хотел " Борова гора " в който състезателите имаха отстъпка .
                            Благодаря и на Ради ,който записваше участниците и ми помагаше във времеизмерването .
                            И не на последно място искам да благодаря на всички състезатели и публика ,които присъстваха на място .
                            Ако съм пропуснал някой ,моля да ме извини .Поздрави на всички от мен .
                            0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                            Коментар


                            • #74
                              От: БАХА - ПИРДОП - 17.07.2010 г.

                              браво,но не знаех че България има пустини.

                              Коментар


                              • #75
                                От: БАХА - ПИРДОП - 17.07.2010 г.

                                Сега разглеждам снимките с носталгия от Баха Пирдоп която организирахме с Иван Попов и Любчо и много ми се изка пак да направиме подобен формат на това прекрасно място стига то все още да е в същия вид..

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X