Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Програма за Шумен

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Програма за Шумен

    4х4 Шумен 2005
    9-ти кръг от националния ендуро шампионат.
    Двудневно състезание със отделни класирания.

    Регламент:

    Право на участие има всеки, навършил 18г., притежаващ свидетелство за управление на мотоциклет, отговарящ на условията на организатора и заплатил такса за участие.

    Задължителни условия:
    Такса за участие 20лв.
    Всеки участник трябва да:
    -е обурудван с нужната екипировка – каска, очила, кросови ботуши и по възможност протектори.
    -да представи мотоциклета на технически преглед.
    -да присъства на брифинга преди състезанието.

    Правила:
    Ендуро шампионат:
    Стартиране по двойки през 3 минути.Преминаване на точно определен маршрут,маркиран с ленти и знаци,ЗА ВРЕМЕ.По продължение на маршрута са разположени контроли,със съдии облечени със сигнални жилетки, и специални препядствия,означени с табелки с номера.Непреминаване на един участник през контрола се наказва със един час наказателно време, прибавено към общото време на двойката.Непреминаване на един участник през специално препядствие се наказва със две минути наказателно време, прибавено към общото време на двойката.За финал се счита момента на пресичане на финалната линия на последния от двойката!Класирането носи точки за за Националния ендуро шампионат.
    Затворен кръг (неделя)
    Пет обиколки по трасе с дължина от 4 км.Общ старт отделен за мотоциклети и АТВ.Класирането НЕ носи точки.Награждаване с купи и материални награди.
    Програма
    Събота 3.12.2005
    9:00 Технически преглед
    10:00 Брифинг с пилотите.
    11:00 Старт на първия мотоциклет.
    20:00 Обявяване на резултатите (на официална вечеря в хотел Шумен)

    Неделя 4.12.2005
    Старт след финала на „4x4 автомобили”
    14:00 Официално награждаване
    К. Кулев

  • #2
    Калине маитапиш ли се с мене няма ли да ме пъснете
    Само още 5 години ми трябват

    Коментар


    • #3
      А за предваретилни резервации за нощувките към теб или към Киро да се обръщаме?
      [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

      Коментар


      • #4
        Няма зна4ение.Добре е да пращате някакви предварителни заявки за у4астие от сега,за да си правим сметката
        К. Кулев

        Коментар


        • #5
          Еми аз тогава искам да си направя заявка за мен за хубавия хотел (Шумен), чеса ми отпуснали повечко командировъчни Ако трябва, ще се обадя сама да резервирам, но нямам телефоните
          [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от nikolen
            Калине маитапиш ли се с мене няма ли да ме пъснете
            Само още 5 години ми трябват
            Споко, на мен ми остават по малко от 3

            Коментар


            • #7
              Нали куките ще ме пуснат да карам аз ще бъда със баща ми
              Ако не ме пустнат ще ги...

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от nikolen
                Нали куките ще ме пуснат да карам аз ще бъда със баща ми
                Ако не ме пустнат ще ги...
                Спокойно бе пич, те куките и без това не знаят каква книжка се иска за ATV!

                Коментар


                • #9
                  КЪДЕ ДА ДИЙДЕМ ДА ГЛЕДАМЕ ?
                  PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                  КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                  0899187766

                  Коментар


                  • #10
                    В събота в 9:00 на паметника (1300 години България)
                    В неделя на танковия полигон след квартал дивдядово-посока Велики Првслав.На по-малко от километър след табелата излизане от гр.Шумен(голяма табела с надпис ШУМЕН-зачеркната с червена лента ),в дясно.

                    Трябва да допълня,че до 9:30 в събота 03.12. ще се приемат заявките за участие.Това е крайният срок!!!Точно в 10:00 пък ще е брифинга който е ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН!!!Който се успи и не присъства-гледа състезанието
                    К. Кулев

                    Коментар


                    • #11
                      ти ни счупи с изисквания.Направо отпаднаха 50 % от участниците. Колко км. е трасето и колко пъти ще се кара?

                      Коментар


                      • #12

                        И какво искат тез 50% (счупените) участници
                        Кое изискване точно спъва участниците.Казвайте докато е врерме да го махаме
                        Трябва да се спазва програмата няма как.Първо,че това е състезание,а не пикник.Но и е доста натоварено в събота.Джипове,мотори,АТВта.Всички трябва да стартират и да финишират,а се стъмва рано-зима е!Не може да се точим до обяд със заявки,след това да си приказваме(за брифинга става въпрос),след туй да почнем да стартираме един по един пристигащите тепърва.
                        Трябва да има дисциплина момчета

                        А!Трасе за АТВ ЩЕ ИМА!!!Ще го пиша в нова тема,за да го видаят всички.
                        К. Кулев

                        Коментар


                        • #13
                          Re: Програма за Шумен

                          Първоначално публикуван от Калин Кулев
                          ... притежаващ свидетелство за управление на мотоциклет ...
                          Май това ги притеснява някои ...
                          Път без препятствия обикновено не води до никъде.

                          Коментар


                          • #14
                            и зрителите ли трябва да присъстват на брифинга и да подадат заявка за гледане ?
                            PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                            КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                            0899187766

                            Коментар


                            • #15
                              и зрителите ли трябва да присъстват на брифинга и да подадат заявка за гледане ?
                              разбира се "трябва да има дисциплина"
                              както казва моя приятел калин кулев

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X