Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

    малко не му е мястото тука а и проекта не е готов още,но не се стърпях да пусна снимка,утре го довършваме Франкенщайн ,,бях на състезание в с Смирненски,много ми хареса ,има време ,затова ще се ошлайфаме в движение ,до седмица ще започнем пистата ,Мехата обеща да помогне,надявам се и други да се включат,правила регламенти и трасе май ще са доста по други отколкото го мислехме ,но новобранци сме все пак,учим се в движение
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20160926_201019.jpg
Прегледи:1
Размер:114.1 КБ
ID:5729293

    Коментар


    • #62
      От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

      Това въженце от предния десен калник до върха на клетката защо сте го сложили?
      Каква роля ще изпълнява?
      А четирите фара?

      За бронята вече ви казах, ама както знаете, човек се учи най-добре от собствените си грешки.

      Което по принцип е слабост. Когато му се сервира "ноу хау" наготово и не се ползва-винаги се брои за грешка.
      Ама покарайте малко, ще видите за какво ви говоря.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • #63
        От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

        въженцата съм ги сложил ,за да ми отварят пътя от клонки когато се навирам в тесни обрасли пътища,бронята я смъкнах за да подобря охладжането.ако боцна по голям двигател ,тогава ще изместя радиатора отзад и ще вдигна и тикна назад лебедката с бронята,всъщност бронята е мръдната много малко,но визуално изглежда много,понежа махнаме много тенекии отпред,и със всичките тия неща които направихме за седмица ,джипа се утежи само с 40 кг

        Коментар


        • #64
          От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

          опс,забравих да пиша за фаровете,аз обичам да се разкарвам по всяко време,дъжд ,сняг,денем ,нощем,отзаде съм сложил и пейка дори ,като излизам със семейството на преход примерно 100 км по черно,но утре ще пусна по хубави снимки

          Коментар


          • #65
            От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

            ето го прясно боядисан и стегнат Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00013iunga1.jpg
Прегледи:1
Размер:105.1 КБ
ID:5729409Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00020 iunga2.jpg
Прегледи:1
Размер:161.2 КБ
ID:5729410Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00027 iunga3.jpg
Прегледи:1
Размер:155.3 КБ
ID:5729411но това бе преди 3 часа ,вече е надран,но все пак не е кола за фасони а за офроуд

            Коментар


            • #66
              От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

              Машината е уникална.Браво!

              За състезанието: ако имаме здрава кола, идваме.
              ТЛК-120 Николай Колев
              0898521295

              Коментар


              • #67
                От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                Първоначално публикуван от Николай Колев-64 Преглед на мнение
                Машината е уникална.Браво!

                За състезанието: ако имаме здрава кола, идваме.

                Благодаря за оценката,началото на другата седмица ,ако позволи времето ,започваме трасето и ще кача снимки.Малко идейки и от Разград да вземем тази седмица

                Коментар


                • #68
                  От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:adrenalin plakat last.jpg
Прегледи:1
Размер:232.3 КБ
ID:5730453май,ще бъде само траял ,но засичане по време и после искаме елиминации ,мислим го чудим се ,СГРЕШИХ ,че пуснах по рано темата,но съм седмаче,все пак да се знае че ще има нещо си,поръчал съм плакати ,медали ,купи ,петък уж започваме трасето,ще публикувам снимки
                  Така ще е първата година,решили някви ентусиасти да правят нещо си,но ще го направим,съдбата обича смелите

                  Коментар


                  • #69
                    От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                    Уникален е плаката!!!
                    Нашият екипаж го имаи за сигурен участник в състезанието. На мен много ми допадат формати, различни от стандартните. Както беше навремето Долно езерово,Бургас,Гавраилово та дори и Златна Панега.
                    Успех с подготовката на въстанието!
                    ТЛК-120 Николай Колев
                    0898521295

                    Коментар


                    • #70
                      От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                      Първоначално публикуван от deko les 1 Преглед на мнение
                      Направете 1 ден формат изгубени убеден съм в Емо че координатите щеги маркира точно
                      Бат Деко,
                      Ако изкараш оранжевия , оставям АТВ-то и отново ставам дясната ти ръка
                      ЕМО КОМАРОВСКИ 353 YAMAHA RAPTOR 700 SE
                      [SIGPIC][/SIGPIC]

                      Коментар


                      • #71
                        От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                        Мерси за коментара,последният ред ме разби
                        Имам въпрос,баирите са стръмни и неравни,ще ги подравним ,не като писта за картинг ,но няма и да оставим като за трошене на машини,хем да е трудно ,но и да преодолимо за повечето джипове,та въпроса ми е ,багера ще вземе горе от ръба и ще го бута надолу за по малък наклон и за запълване на дупки,насипа дали за 20 дена ще се трамбова сам.
                        нещо като пръст и чакъл еНатиснете снимката за да я уголемите

Име:Без име.jpg
Прегледи:1
Размер:43.2 КБ
ID:5730456

                        Коментар


                        • #72
                          От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                          Нека да бъде естествената стръмнина, само ще развалите терена. Ще се учудиш колко са проходими джипките вече . . .
                          Samurai Gemax

                          Коментар


                          • #73
                            От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                            И аз съм за естествен терен. Ако има някое много гадно място-просто не го включвайте в трасето.

                            И за пореден път ви казвам-извикайте някой който е в час с офрод състезанията, да ви огледа терена и да ви каже откъде може да минат джиповете. Даже може и да ви направи изцяло трасето. Щом вие нямате опит-може да пресилите много екстремите, или да го направите супер леко.
                            Само не викайте бай Матьо

                            А може и да си нахвърляте идеи за трасето, и като дойдем на място да го изкоментираме и да набием за един час коловете и да опънем лентите.
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • #74
                              От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                              Някъде мярнах,че се е консултирал с Борко...
                              Нищо не мога,и нищо не знам...

                              Коментар


                              • #75
                                От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                                Първоначално публикуван от gemax Преглед на мнение
                                Нека да бъде естествената стръмнина, само ще развалите терена. Ще се учудиш колко са проходими джипките вече . . .
                                Искаш ли в неделя да скокнем двамата, да обменим идеи?
                                На сърбела майката му е чесането.
                                Борислав Борисов Русе О885 О37815

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X