Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Глоджево-10г.от обявяването му за град

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Глоджево-10г.от обявяването му за град

    По случай 10години от обявяването му за град на 08.06.2013г. в гр.Глоджево ще бъде проведено офроуд състезание/леко траялче/.Старта ще бъде в 10ч.Награден фонд 1място-500лв.,2място-300лв.,3място-100лв.Трасето ще бъде със средна трудност на проходимост,ще има възможност за заобикаляне на по трудните препядствия.Моля записването да започне сега,стартова такса няма.Очаква ме ВИ.....

  • #2
    От: Глоджево-10г.от обявяването му за град

    Мдааа...
    Преди 3 години нали ходих там.
    Форматът на състезанието беше с директни елиминации. По някакъв начин стигнах до финалната серия. То си беше и късмет де, ама и това го има в спорта.
    Нареждам се на старта за да бягаме за първо и второ място. Да, ама друг джип не се появи... Вече не си спомням защо, но е факт, че на стартовата решетка(какъв термин, а) бях само аз.

    НО

    В градчето се беше изсипало половината ДПС, Емел Етем мина да разгледа джиповете, и т.н...
    Вследствие на това нямаше как човек с християнско име да спечели състезанието, и правиха-струваха, измислиха някакво си тяхно правило, и сложиха до мен на старта един от отпадналите в предишните кръгове джипове, но с шофьор с "правилно" име. С по-сериозна машина от моята нещастна витара, та в гонката ме победи, съответно взе първото място.

    Та този път ще пропусна, благодаря. Вече веднъж го ядох рязания, не смятам да повтарям


    Пожелавам успех на участниците.

    Приятелски съвет-измислете си "индиански" имена...
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • #3
      От: Глоджево-10г.от обявяването му за град

      Организатора е друг и въпросния състезател го няма в България,надявам се такива неща да няма и всичко да бъде о,кей.

      Коментар


      • #4
        От: Глоджево-10г.от обявяването му за град

        Първоначално публикуван от бай Матьо Преглед на мнение
        По случай 10години от обявяването му за град на 08.06.2013г. в гр.Глоджево ще бъде проведено офроуд състезание/леко траялче/.Старта ще бъде в 10ч.Награден фонд 1място-500лв.,2място-300лв.,3място-100лв.Трасето ще бъде със средна трудност на проходимост,ще има възможност за заобикаляне на по трудните препядствия.Моля записването да започне сега,стартова такса няма.Очаква ме ВИ.....
        Матьо, дай малко повече инфо,снимки,клипчета,населено място?
        Идвахме мисля преди две години с Антон от Сливен. Много бъркам Глоджево и Глоджене, ако правилно ги изписвам.
        ТЛК-120 Николай Колев
        0898521295

        Коментар


        • #5
          От: Глоджево-10г.от обявяването му за град

          Глоджене е до Тетевен.
          Глоджево е на 20-30 км севрно от Разград, близо до Кубрат.
          Гугъл карти го показва от първи опит.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • #6
            От: Глоджево-10г.от обявяването му за град

            Ще бъде на същото място в Глоджево,мисля този път да е по лесно за да няма счупени машини,че ще трябват за Нова Черна.

            Коментар


            • #7
              От: Глоджево-10г.от обявяването му за град

              За успокоение на духовете мисля аз да се захвана с организацията. Мисля също , че досега не е имало недоволни на състезанията , които съм организирал.
              Това мислим да е любителско състезание за нормални джипове. Тръбните конструкции няма да са разрешени за участие. Трасето ще има няколко екстрема, които ще могат да се заобикалят, а който ги премине ще получава бонус в минути в зависимост от сложността на екстрема. Победителите ще бъдат честно определени и се надявам пак всички да са доволни. Трасето няма да бъде трошачка , ще е ориентирано към стокови машини. Така че всички приятели на офроуда са поканени.
              Samurai Gemax

              Коментар


              • #8
                От: Глоджево-10г.от обявяването му за град

                Матей Георгиев/.........../ Нисан Патрол Русе

                Коментар


                • #9
                  От: Глоджево-10г.от обявяването му за град

                  Мислих да дойда да покарам, ама след записването ти, нямама смисъл.. Шега.. Ако съю айляк ще дойда да тествам гумите..

                  Коментар


                  • #10
                    От: Глоджево-10г.от обявяването му за град

                    Съжалявам,но мислим да проверяваме с Наско за последно трасето на Нова Черна и няма да мога да присъствувам.Имам и добри и лоши спомени от това състезание,но добрите надделяват!
                    Успех на всички и пазете джиповете за голямото трофи-"Малката Ладога-голямото блато Нова Черна 2013
                    Чавдар Владимиров
                    0887/912075
                    Ленд Ровър Диско 1
                    Самуад в проект

                    Коментар


                    • #11
                      От: Глоджево-10г.от обявяването му за град

                      Ех,кеф май сам ще си играя.....

                      Коментар


                      • #12
                        От: Глоджево-10г.от обявяването му за град

                        Е, и аз да взема карам, че да сме поне двама
                        Samurai Gemax

                        Коментар


                        • #13
                          От: Глоджево-10г.от обявяването му за град

                          E, аз ще се домъкна с тръбарката ..... да потренирам за Нова Черна, ще покарам пък дори и без право за класиране /трябва да съхраня мостовете, че резервните свършиха/. Трасето там ....не е нищо особено, разбира се ако не се намеси сериозно багера и Матейко. По скоро скоростта е определяща.
                          0897/833 689 - Николай Божков

                          Коментар


                          • #14
                            От: Глоджево-10г.от обявяването му за град

                            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                            Мдааа...
                            Преди 3 години нали ходих там.
                            Форматът на състезанието беше с директни елиминации. По някакъв начин стигнах до финалната серия. То си беше и късмет де, ама и това го има в спорта.
                            Нареждам се на старта за да бягаме за първо и второ място. Да, ама друг джип не се появи... Вече не си спомням защо, но е факт, че на стартовата решетка(какъв термин, а) бях само аз.

                            НО

                            В градчето се беше изсипало половината ДПС, Емел Етем мина да разгледа джиповете, и т.н...
                            Вследствие на това нямаше как човек с християнско име да спечели състезанието, и правиха-струваха, измислиха някакво си тяхно правило, и сложиха до мен на старта един от отпадналите в предишните кръгове джипове, но с шофьор с "правилно" име. С по-сериозна машина от моята нещастна витара, та в гонката ме победи, съответно взе първото място.

                            Та този път ще пропусна, благодаря. Вече веднъж го ядох рязания, не смятам да повтарям


                            Пожелавам успех на участниците.

                            Приятелски съвет-измислете си "индиански" имена...
                            Кольо тогава така беше наистина .Там и мен са ме прекарвали макар че съм със мохамеданско име.Във Варна като те прекараха нищо не казвашНо вече орга тима е друг и съм сигурен че няма да има ощетени състезатели.Понеже моя джип не е готов търся джип за каране......
                            ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                            Коментар


                            • #15
                              От: Глоджево-10г.от обявяването му за град

                              Меха при мен навигатор.....?

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X