Обява

Свий
Няма добавени обяви.

НОВА ЧЕРНА 2012

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: НОВА ЧЕРНА 2012

    Първоначално публикуван от бай Матьо Преглед на мнение
    Аз мога да дойда за консултант,е няма да участвам.Само да ме чакат 2-3 багера,че да сколасаме за един ден....
    Бай Матьо,нали знаеш,че на Нова Черна не познаваме думата багер?!Нищо,че на единият от организаторите му викаме "Малкото Багерче".Брат му е Петьо Багера,той е Никола-малкото багерче и т.н. титлата върви по наследство.
    Пък и ти да не участваш не мога да го допусна.Ще се загуби голяма част от колорита на траяла.
    Чавдар Владимиров
    0887/912075
    Ленд Ровър Диско 1
    Самуад в проект

    Коментар


    • #32
      От: НОВА ЧЕРНА 2012

      Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
      Бай Матьо,нали знаеш,че на Нова Черна не познаваме думата багер?!Пък и ти да не участваш не мога да го допусна.Ще се загуби голяма част от колорита на траяла.
      Те така,браво!Има достатъчно трудни естествени елементи.А и бай Матьо да не кара ще е много голяма загуба за всички!!!
      2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

      Коментар


      • #33
        От: НОВА ЧЕРНА 2012

        Ако трябва да осигурим машина за бай Матьо ? Да кара от отбора на Гемакс
        Samurai Gemax

        Коментар


        • #34
          От: НОВА ЧЕРНА 2012

          Предлагам и моите "консултантски" услуги за състезанието. Мога да сътворя "Фантазията на багериста - част 4", но ще трябват 4 багера, а аз се сещам само за 3, които ще ми се вържат на акъла...

          Коментар


          • #35
            От: НОВА ЧЕРНА 2012

            Първоначално публикуван от tk3c-pyce Преглед на мнение
            Предлагам и моите "консултантски" услуги за състезанието. Мога да сътворя "Фантазията на багериста - част 4", но ще трябват 4 багера, а аз се сещам само за 3, които ще ми се вържат на акъла...
            Теб ще те каня официално- за спонсор!Стига с тия багери,дупки и трапове има достатъчно.
            Чавдар Владимиров
            0887/912075
            Ленд Ровър Диско 1
            Самуад в проект

            Коментар


            • #36
              От: НОВА ЧЕРНА 2012

              Ще те спонсорирам аз - с една "фантазия"

              Коментар


              • #37
                От: НОВА ЧЕРНА 2012

                Първоначално публикуван от gemax Преглед на мнение
                Ако трябва да осигурим машина за бай Матьо ? Да кара от отбора на Гемакс
                Осигури една и за мен
                На сърбела майката му е чесането.
                Борислав Борисов Русе О885 О37815

                Коментар


                • #38
                  От: НОВА ЧЕРНА 2012

                  Ти вземи си събери джипа от рафта и го стягай,че няма време....

                  Коментар


                  • #39
                    От: НОВА ЧЕРНА 2012

                    Първоначално публикуван от tk3c-pyce Преглед на мнение
                    Предлагам и моите "консултантски" услуги за състезанието. Мога да сътворя "Фантазията на багериста - част 4", но ще трябват 4 багера, а аз се сещам само за 3, които ще ми се вържат на акъла...
                    Чавдаре , вразуми се и в никакъв случай НЕ ПРИЕМАЙ !!!! Иначе и аз ще намеря някой литър бензин за изгаряне !
                    Последно редактирано от 4nikix4; 08-04-12, 16:18. Причина: ДОПЪЛНЕНИЕ
                    http://www.youtube.com/watch?v=3u4BJRE-pEA

                    Коментар


                    • #40
                      От: НОВА ЧЕРНА 2012

                      Не разбрах какво стана с новата придобивка на Чаро- АРО-Г Да я взема под наем за траяла, че ми свиди да си одраскам перленото паХеро
                      На сърбела майката му е чесането.
                      Борислав Борисов Русе О885 О37815

                      Коментар


                      • #41
                        От: НОВА ЧЕРНА 2012

                        наистина штее интересномай

                        Коментар


                        • #42
                          От: НОВА ЧЕРНА 2012

                          Първоначално публикуван от padjero Преглед на мнение
                          наистина штее интересномай
                          Егати правописа !!!
                          http://www.youtube.com/watch?v=3u4BJRE-pEA

                          Коментар


                          • #43
                            От: НОВА ЧЕРНА 2012

                            Първоначално публикуван от бай Матьо Преглед на мнение
                            Аз залагам на ТРЪБЧО,той ще ги бие всички.Ако и Тошо го кара,ама само на две ,няма да има грешка...
                            Да и Тошо да ме учи как да му навигирам 10 минути преди състезанието

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X