Обява

Свий
Няма добавени обяви.

САМОКОВ 4Х4 и мотокрос 09. и 10. 07.2011 г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: САМОКОВ 4Х4 и мотокрос 09. и 10. 07.2011 г.

    Еее... !!! То бива , бива , ама да не съм багер у вашите ръце ! Копахте , копате и продължавате да копате. А кой ще кара бре. Багеристо ли ??? Търсим подходящ хакер да качи снимки да не Ви пращам по други сайтове.
    0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

    Коментар


    • #17
      От: САМОКОВ 4Х4 и мотокрос 09. и 10. 07.2011 г.

      Само внимавайте колко дълбоко копаете ей

      Коментар


      • #18
        От: САМОКОВ 4Х4 и мотокрос 09. и 10. 07.2011 г.

        Първоначално публикуван от andriqn93 Преглед на мнение
        Само да те поправя не Андреан Христов ами Андриян Христов !!!
        Бе Черпак я данесъм служба Г.Р.О за наказания ще тичаш през целото трасе пред джипо а в почивката ке ми печеш кюфтаци .
        Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

        Коментар


        • #19
          От: САМОКОВ 4Х4 и мотокрос 09. и 10. 07.2011 г.

          Какво копане,от приятелите разбрах ,че сте пробвали трасето с една хонда,сивик,бяха потресени,да се прави трасе за джипове с кола!!!Що плашиш хората,нито багери има,нито ще има.изискванията на витараджийте са били,вода до 30см,и колкото може по-леки препядствия,всеки да ги минава и ,да не се кара по-постръмните бабуни,да не се счупи нещо.Неща като ,трупи,шахматни дупки или "змейки" нямало да има.

          Коментар


          • #20
            От: САМОКОВ 4Х4 и мотокрос 09. и 10. 07.2011 г.

            Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
            Какво копане,от приятелите разбрах ,че сте пробвали трасето с една хонда,сивик,бяха потресени,да се прави трасе за джипове с кола!!!Що плашиш хората,нито багери има,нито ще има.изискванията на витараджийте са били,вода до 30см,и колкото може по-леки препядствия,всеки да ги минава и ,да не се кара по-постръмните бабуни,да не се счупи нещо.Неща като ,трупи,шахматни дупки или "змейки" нямало да има.
            Разузнаването не спи. Багери наистина няма , ама едно време там е имало. И са копали , копали .... та чак не може да минем приз всичките им дупки. Трасето се прави доста широко за да става за всякакви джипки. Остава само да напълниш дупката с вода.
            Последно редактирано от ivan popov; 01-07-11, 08:18.
            0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

            Коментар


            • #21
              От: САМОКОВ 4Х4 и мотокрос 09. и 10. 07.2011 г.

              Дупката ще я напълня с вода,но дай да включи ме и някое по -добро изкачване че с това трасе за леки коли,ще ни се смеят.

              Коментар


              • #22
                От: САМОКОВ 4Х4 и мотокрос 09. и 10. 07.2011 г.

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0014.JPG
Прегледи:1
Размер:165.0 КБ
ID:5289815Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0038.JPG
Прегледи:2
Размер:159.0 КБ
ID:5289816Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0016.JPG
Прегледи:1
Размер:178.6 КБ
ID:5289817Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0064.JPG
Прегледи:1
Размер:190.1 КБ
ID:5289818Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0081.JPG
Прегледи:1
Размер:184.8 КБ
ID:5289819Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0082.JPG
Прегледи:1
Размер:169.3 КБ
ID:5289820

                Снимки от трасето.
                0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                Коментар


                • #23
                  От: САМОКОВ 4Х4 и мотокрос 09. и 10. 07.2011 г.

                  Днес в общи линии ,очертах ме трасето.Няма да е много трудно ,но мисля че ще се получи добро каране,нищо че няма изкуственни препядствия като трупи,шахмати или отвесни стени.Може да се премине и с неподготвен автомобил.

                  Коментар


                  • #24
                    От: САМОКОВ 4Х4 и мотокрос 09. и 10. 07.2011 г.

                    Дайте по-точни координати и информация за стигане до мястото.
                    Ще се организара ли тръгване от София, за джиповете имам предвид?
                    Honda Africa Twin RD07 '95

                    Коментар


                    • #25
                      От: САМОКОВ 4Х4 и мотокрос 09. и 10. 07.2011 г.

                      Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
                      Днес в общи линии ,очертах ме трасето.Няма да е много трудно ,но мисля че ще се получи добро каране,нищо че няма изкуственни препядствия като трупи,шахмати или отвесни стени.Може да се премине и с неподготвен автомобил.
                      Да двете трасета са минавани с два червени автомобила ! Лесни са.
                      0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                      Коментар


                      • #26
                        От: САМОКОВ 4Х4 и мотокрос 09. и 10. 07.2011 г.

                        Първоначално публикуван от kiketo Преглед на мнение
                        Дайте по-точни координати и информация за стигане до мястото.
                        Ще се организара ли тръгване от София, за джиповете имам предвид?
                        Координати ще кача утре , че все забравям да си взема GPS - са. Иначе мястото е лесно и е асвалт до там. Село Рельово е в непосредствена близост до Белчин Бани - баните. От София е най-удобно през Бистрица и Железница и тнн. Организирано тръгване от София няма. Може да организираме връщане в неделя след обяд по черно от там към София , ако има желаещи.
                        0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                        Коментар


                        • #27
                          От: САМОКОВ 4Х4 и мотокрос 09. и 10. 07.2011 г.

                          В момента колегите "поливат" трасето за да не се вдига прах. Лошата новина е , че новия комплекс , който трябваше да отвори от 1.07. още не работи. Спането е на палатки и сутрешно къпане в басейна или в банята с минерална вода.
                          0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                          Коментар


                          • #28
                            От: САМОКОВ 4Х4 и мотокрос 09. и 10. 07.2011 г.

                            Това едвали е проблем за някой!Ванка,какво стана с правилника?!....Какви ще са изискванията за джиповете с кални гуми?Ще може ли малко повече информация,за да може всеки да си прецени дали да се състезава,макар и за самото шоу?!
                            Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

                            Коментар


                            • #29
                              От: САМОКОВ 4Х4 и мотокрос 09. и 10. 07.2011 г.

                              Първоначално публикуван от CrAzY_eMo Преглед на мнение
                              Това едвали е проблем за някой!Ванка,какво стана с правилника?!....Какви ще са изискванията за джиповете с кални гуми?Ще може ли малко повече информация,за да може всеки да си прецени дали да се състезава,макар и за самото шоу?!
                              Правилника е готов и е разпечатан заедно с декларации , които ще се раздават на място на записалите се. Почти не се различава от този на Златна Панега. За тези , които ще карат на ексрема изискванията са стандартните: каски , колани и пожарогасител. За тези , които ще карат на лекото трасе само колан. За шоуто всеки може да кара където си реши - дори и в двете трасета. Тези с агресивни гуми и подготвени коли няма да могат да карат финал за наградите в лесното трасе. Наградите непрекъснато се увеличават. Ще има и купи за първите трима в експерта. До довечера ще пиша и за другите награди.
                              0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                              Коментар


                              • #30
                                От: САМОКОВ 4Х4 и мотокрос 09. и 10. 07.2011 г.

                                Ок!Благодаря за информацията!Тия пожарогасители винаги ми развалят кефа,да покарам и аз със вас! ....ако успея да се уредя с голям заверен пожарогасител ще се запиша и аз!...ако не,здраве да е,ще се наслаждаваме на другите участници!...Успех на всички и стягайте багажа за утре!
                                Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X