Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Организация на любителско състезание

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Организация на любителско състезание

    Пускам тази много важна според мен тема/не видях такава/,тъй като имаме желание да проведем едно любителско състезание тип траял.На пръв поглед ни изглеждаше непосилно,но колеги ,които са провеждали състезания обясниха,че не е чак толкова трудно.Не би било лошо организатори и състезатели да споделят своя опит и препоръки,за да не се допускат елементарни грешки и особено начинаещите организатори да не ползват метода проба-грешка.
    1.Подбиране на място за провеждане-често се ползват празници на населени места и др.подобни събития.
    Кмета на нас.място може да окаже голяма помощ.
    2.Дата за организация-да се съобрази с календара
    3.Трасе-да се подберат внимателно естествени и изкуствени препятствия,като се избере трудност на състезанието.Осигуряване на багер и машини за помощ при екстремите,колчета,ленти.
    4.Програма и правилник на състезанието.Попълване на декларации и др.документи,какво е необходимо?
    5.Безопастност-линейка,пожарна,полиция-необходими ли са и трите или има и по-икономични варианти?
    6.Съдии-колко трябва да са на брой и трябва ли да разполагат с нещо друго освен станции и протоколи за записване?
    7.Времеизмерваща техника-каква трябва да бъде?Това ,ако се кара за време ,а не за точки на зони!
    8.Стикери,награден фонд,диджей,кебапчия-как се процедира с тях?
    9.Награждаване/стълбичка/,купи,грамоти...
    Ходил съм на много състезания като зрител,на някои съм участвал и имам някъкъв поглед върху темата.
    Това са нещата ,които трябва да се осигурят ей така на прима-виста,естествено ,че пропускам сигурно много детайли,затова моля да споделите своя опит!
    0887/400121 Антон Донев

  • #2
    От: Организация на любителско състезание

    Като се видим на 11 ще ти обясня намясто
    Чавдар Владимиров
    0887/912075
    Ленд Ровър Диско 1
    Самуад в проект

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X