Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Траял Златна Панега 4х4

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Траял Златна Панега 4х4

    Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
    В края на видеото е самото награждаване. Водещият изброява Всички участници ,навигатори и техните машини по обратен ред на класирането. Хубаво е да се качи за да е видно за всички.
    Има неточности в обявеното на място класиране, пък и не става ясно за времена, наказателни минути и т.н.

    Коментар


    • От: Траял Златна Панега 4х4

      Първоначално публикуван от heavy duty Преглед на мнение
      Има неточности в обявеното на място класиране, пък и не става ясно за времена, наказателни минути и т.н.
      Колега аз не съм организатор и не знам за какво питаш ? Ако имаш някакви претенции относно моето класиране или преминаване с "куцата " ми джипка го кажи или се мотивирай с видео. Ако си бил по-добър ще ти връча купата и наградата лично !!!
      0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

      Коментар


      • От: Траял Златна Панега 4х4

        Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
        ...Ако имаш някакви претенции относно моето класиране ...
        Колега, разбрал си много погрешно, представянето ти беше прекрасно и напълно заслужено си победил а машината ти е невероятна.
        Та ... имах предвид, че един колега по-нагоре беше споменал за неточности, но... няма значение, явно класирането е секретно

        Коментар


        • От: Траял Златна Панега 4х4

          Първоначално публикуван от heavy duty Преглед на мнение
          Колега, разбрал си много погрешно, представянето ти беше прекрасно и напълно заслужено си победил а машината ти е невероятна.
          Та ... имах предвид, че един колега по-нагоре беше споменал за неточности, но... няма значение, явно класирането е секретно
          Извинявам се , но ме цитираше. И аз чакам класирането .
          0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X