Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Традиционно състезание в гр. Глоджево 29.05.2011 год.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Традиционно състезание в гр. Глоджево 29.05.2011 год.

    Аааааааааааа meha33 типак от кога разбираш от офролд отиде на две състезания и се помачи да организираш едно в Кубрат та и от правелник започна да разбираш не забравяй че до вчера се страхуваше един байр да искачиш сега плюеш хората това било така другуто така данеби в кубрат всичко да беше наред а и в кубрат трасето не беше направено от теб до колкото имам спомен така че малчи вече

    Коментар


    • #92
      От: Традиционно състезание в гр. Глоджево 29.05.2011 год.

      Първоначално публикуван от Лъчезар Преглед на мнение
      Ето още материал за размисъл.

      Какво стана с навигатора на Паджерото (втория клип около 02:59)?
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • #93
        От: Традиционно състезание в гр. Глоджево 29.05.2011 год.

        Първоначално публикуван от metomg Преглед на мнение
        Аааааааааааа meha33 типак от кога разбираш от офролд отиде на две състезания и се помачи да организираш едно в Кубрат та и от правелник започна да разбираш не забравяй че до вчера се страхуваше един байр да искачиш сега плюеш хората това било така другуто така данеби в кубрат всичко да беше наред а и в кубрат трасето не беше направено от теб до колкото имам спомен така че малчи вече
        Нещо много правописни грешки
        Samurai Gemax

        Коментар


        • #94
          От: Традиционно състезание в гр. Глоджево 29.05.2011 год.

          Истината е че със всяка измината година трасетата за състезанията стават все по сериозни и джипките по подготвени.Състезателите стават все по нахъсани и е нормално всеки да си знае на кое място е .Да размисли къде греши и да виде машината на кое ниво е и трябва ли да се добави още нещо и т.н.Успоредно със това трябва и съдиите да си гледат по сериозно на работата.Кой крив кой прав аз не мога да кажа .Нека главния съдия да се изкаже или организатора по въпроса със класирането.Хубаво ще е да ни се обясни ТОЧНО защо се е сменил регламента след състезанието.Аз като участник се ядосах и си тръгнах веднага след обявяването на първото класиране .На 10място бях обявен при положение че нямам наказателни минути и на това отгоре и екстрема го минах.Смятам че съм играл по регламента който го уточнихме преди състезанието.Е питам аз всеки участник в това състезание ако е на мойто място няма ли да се ядоса.Не съм за място просто исках да видя колко съм във час ......
          ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

          Коментар


          • #95
            От: Традиционно състезание в гр. Глоджево 29.05.2011 год.

            Първоначално публикуван от metomg Преглед на мнение
            Аааааааааааа meha33 типак от кога разбираш от офролд отиде на две състезания и се помачи да организираш едно в Кубрат та и от правелник започна да разбираш не забравяй че до вчера се страхуваше един байр да искачиш сега плюеш хората това било така другуто така данеби в кубрат всичко да беше наред а и в кубрат трасето не беше направено от теб до колкото имам спомен така че малчи вече
            По спокойно моля.Не става въпрос кой откога се занимава със нещо.Ако имаш нещо да казваш за Кубрат моля обърни се към мен.След кубратското състезание лично съм питал състезателите за наще пропуски.Вземал съм под внимание всички наши грешки които до година няма да се повторят .Сега аз да те питам вие защо допускате една и съща грешка вече няколко пъти.
            ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

            Коментар


            • #96
              От: Традиционно състезание в гр. Глоджево 29.05.2011 год.

              Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
              Истината е че със всяка измината година трасетата за състезанията стават все по сериозни и джипките по подготвени.Състезателите стават все по нахъсани и е нормално всеки да си знае на кое място е .Да размисли къде греши и да виде машината на кое ниво е и трябва ли да се добави още нещо и т.н.Успоредно със това трябва и съдиите да си гледат по сериозно на работата.Кой крив кой прав аз не мога да кажа .Нека главния съдия да се изкаже или организатора по въпроса със класирането.Хубаво ще е да ни се обясни ТОЧНО защо се е сменил регламента след състезанието.Аз като участник се ядосах и си тръгнах веднага след обявяването на първото класиране .На 10място бях обявен при положение че нямам наказателни минути и на това отгоре и екстрема го минах.Смятам че съм играл по регламента който го уточнихме преди състезанието.Е питам аз всеки участник в това състезание ако е на мойто място няма ли да се ядоса.Не съм за място просто исках да видя колко съм във час ......
              Да ходиш да регулираш предници и да не энаеш много щото и эа това не ставаш.

              Коментар


              • #97
                От: Традиционно състезание в гр. Глоджево 29.05.2011 год.

                Първоначално публикуван от meha33 Преглед на мнение
                За колана си много прав.Само незнам дали си чул и другото за отворен прозорец пак за него става въпросЩото имаше участник който вообще нямаше стъкло на шофьорската врата
                Колегата го наказах Аз, защото кара без колан и с отворено стъкло - КОМБИНАЦИЯ, която при инцидент му гарантира със сигурност сериозни наранявания. На примери съм се нагледал и участвал ЛИЧНО АЗ. Ако караше само с отворено стъкло нямаше да бъде наказан, макар че на Лазарово видях, човек как си счупи ръката само, защото прозорецът му беше отворен.
                Последно редактирано от Zahari; 04-06-11, 18:44.
                Възпитаният мъж не прави забележка на жена, носеща неправилно траверса.
                "В рали рейда е така. Да си добър не е достатъчно. Трябва да си добър мноооого часове и дни наред." - rusev

                Коментар


                • #98
                  От: Традиционно състезание в гр. Глоджево 29.05.2011 год.

                  Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                  Истината е че със всяка измината година трасетата за състезанията стават все по сериозни и джипките по подготвени.Състезателите стават все по нахъсани и е нормално всеки да си знае на кое място е .Да размисли къде греши и да виде машината на кое ниво е и трябва ли да се добави още нещо и т.н.Успоредно със това трябва и съдиите да си гледат по сериозно на работата.Кой крив кой прав аз не мога да кажа .Нека главния съдия да се изкаже или организатора по въпроса със класирането.Хубаво ще е да ни се обясни ТОЧНО защо се е сменил регламента след състезанието.Аз като участник се ядосах и си тръгнах веднага след обявяването на първото класиране .На 10място бях обявен при положение че нямам наказателни минути и на това отгоре и екстрема го минах.Смятам че съм играл по регламента който го уточнихме преди състезанието.Е питам аз всеки участник в това състезание ако е на мойто място няма ли да се ядоса.Не съм за място просто исках да видя колко съм във час ......
                  Я си помисли добре дали нямаш наказания...Напиши ми Моля Те, какво ще добавиш по "МАШИНАТА", щом на нея явно само класирането и пречи. Забелязвам вече не те мързи да пишеш, развил си и правописа, може би ако не се беше "ЯДОСАЛ" и останал след състезанието, можеше да уважим претенцийте Ти, но сега вече е късно и ще Те помоля да не спамиш темата на хората.
                  Възпитаният мъж не прави забележка на жена, носеща неправилно траверса.
                  "В рали рейда е така. Да си добър не е достатъчно. Трябва да си добър мноооого часове и дни наред." - rusev

                  Коментар


                  • #99
                    От: Традиционно състезание в гр. Глоджево 29.05.2011 год.

                    защо си губите енергията за глупости,пестете си силата за нова черна.гответе се за състезание със по-вече трудности.лебедка ще ви бъде необходима,водолазен костюм също.

                    Коментар


                    • От: Традиционно състезание в гр. Глоджево 29.05.2011 год.

                      Първоначално публикуван от Zahari Преглед на мнение
                      Я си помисли добре дали нямаш наказания...Напиши ми Моля Те, какво ще добавиш по "МАШИНАТА", щом на нея явно само класирането и пречи. Забелязвам вече не те мързи да пишеш, развил си и правописа, може би ако не се беше "ЯДОСАЛ" и останал след състезанието, можеше да уважим претенцийте Ти, но сега вече е късно и ще Те помоля да не спамиш темата на хората.
                      Захари въпроса е принципен.Ваша милост защо поиска да напиша пълното класиране в Кубрат след като финишира на дърпане .А относно за правописа -просто диктувам на щерката
                      Последно редактирано от meha1971; 04-06-11, 19:57.
                      ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                      Коментар


                      • От: Традиционно състезание в гр. Глоджево 29.05.2011 год.

                        Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                        Какво стана с навигатора на Паджерото (втория клип около 02:59)?
                        Иска ти се да е Паджеро,ама е Дайхатсу.За навигатора знам че го откараха в болницата,но не знам какво точно се случи.
                        2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                        Коментар


                        • От: Традиционно състезание в гр. Глоджево 29.05.2011 год.

                          Меха нещо много се вживи в ролята на организатор и започна да плюеш други състезания ти не разбрали хората идват да си правят кефа да искарат хубав уйкенд важно е шоото ти какво искаш та не ми стана ясно все пак за шоото което ни предоставят състезателите гледаме по някакав начин да се одблагодарим ти трагна да правиш конкурси кое състезание е по хубаво разбрахме че искаш да се истакнеш като организатор но нека хората да си кажат мнението а не ти да плюеш всеки

                          Коментар


                          • От: Традиционно състезание в гр. Глоджево 29.05.2011 год.

                            Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                            Истината е че със всяка измината година трасетата за състезанията стават все по сериозни и джипките по подготвени.Състезателите стават все по нахъсани и е нормално всеки да си знае на кое място е .Да размисли къде греши и да виде машината на кое ниво е и трябва ли да се добави още нещо и т.н.Успоредно със това трябва и съдиите да си гледат по сериозно на работата.Кой крив кой прав аз не мога да кажа .Нека главния съдия да се изкаже или организатора по въпроса със класирането.Хубаво ще е да ни се обясни ТОЧНО защо се е сменил регламента след състезанието...Не съм за място просто исках да видя колко съм във час ......
                            Напълно подкрепям това мнение!Трасето в Глоджево мога да определя като чудесно-достатъчно трудно и интересно и за зрители и за участници,но и няма непреодолими препятствия.Развитието е на лице.Браво на организаторите и помощниците им за измислянето и правенето на препятствията.Съдийството и класирането си е за критика.И аз имам записани кой как е минал,но явно не е в това въпроса.Не знам кой точно е организатора и защо главния съдия не се обажда тук,но по-добре да се говори с тях двамата.Може би има нещо,което всички ние не знаем и за това спорим върху решения,които някой друг е взел,а той не взема участие в спора.Няма смисъл да се ядем тук един друг-от една черга сме-не бива.
                            Последно редактирано от Младен Стоянов; 04-06-11, 23:04.
                            2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                            Коментар


                            • От: Традиционно състезание в гр. Глоджево 29.05.2011 год.

                              Първоначално публикуван от stoianovm Преглед на мнение
                              Иска ти се да е Паджеро,ама е Дайхатсу.За навигатора знам че го откараха в болницата,но не знам какво точно се случи.
                              Нямах време да гледам целия клип и погледнах тук-там, та попаднах на изпълнението на този навигатор. Дали трябва някой да остане без пръсти или без крак за да бъде забранено и да се наказва пипането на въжето под товар и катеренето по джиповете?!?
                              Ние не сме неутрални!

                              Коментар


                              • От: Традиционно състезание в гр. Глоджево 29.05.2011 год.

                                Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                                Нямах време да гледам целия клип и погледнах тук-там, та попаднах на изпълнението на този навигатор. Дали трябва някой да остане без пръсти или без крак за да бъде забранено и да се наказва пипането на въжето под товар и катеренето по джиповете?!?
                                На последните състезания,на които съм присъствал никъде не видях катерене-супер.Този навигатор тук дори прескочи въжето докато беше напрегнато.Да се надяваме,че всичко ще е наред с него и ще си има обеца за в бъдеще.
                                2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X