Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Шумен 2010 закриване на сезона.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Шумен 2010 закриване на сезона.

    Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
    Кинекс гоблиновците вече ще ходят на състезания...Нищо че незнаят от къде се влиза в гората.
    Не искам да ви развалям сладката ревлива приказка и на двамата, но тема за състезанието има тук. Разбира се, за да я намериш - необходимо условие е да можеш да четеш.

    Искрено съжалявам ако съм наперушинил крехката ви чувствителност с работата си. Всъщност чакай да помисля. Май тц.
    Издъних се на Тюринг теста

    Коментар


    • #17
      От: Шумен 2010 закриване на сезона.

      Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
      Не искам да ви развалям сладката ревлива приказка и на двамата, но тема за състезанието има тук

      ...
      Ха, вече отключено. Кой да ти каже.
      ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

      Коментар


      • #18
        От: Шумен 2010 закриване на сезона.

        Дано ама надали. Просто е друга тема, пусната без заяждане, без йезуитски номера и без заобикаляне на правилата. И незнайно защо - нито е изтрита, нито е заключена, нито има такива изгледи.
        Издъних се на Тюринг теста

        Коментар


        • #19
          От: Шумен 2010 закриване на сезона.

          Това състезание винаги съм го харесвал,защото има изненади,а това,че Киро винаги е одумван е друг въпрос-тази година пак ще съм там,защото има за какво.

          Коментар


          • #20
            От: Шумен 2010 закриване на сезона.

            Аз лично се радвам, че сем.Панайотови разбраха най-сетне, че не ги бива в ролята на "връзки с обществеността" и спряха да си губят времето с това. За сметка на това са перфектни организатори, майстори на трофи трасета, роудбуци, ГПС-си, и фотоапарати. Също така смятам, че се довериха на правилния човек за поднасянето на информация относно състезанието. Поздравления.

            Коментар


            • #21
              От: Шумен 2010 закриване на сезона.

              Думи на организатора:

              "Пътната книга за 10то издание на 4х4 Шумен е вече готова !
              По думите на организатора: "Изпитанието ще бъде спечелено от навигатора", заявява, че навигацията ще е на възможно най-високо ниво, затова официално на 02.12.2010 от 15:30, Кирил Панайотов, ще направи WORKSHOP в реална обстановка с екипажите за опресняване на навигаторските умения !"

              -ако имах време, бих се shop-нал.
              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

              Коментар


              • #22
                От: Шумен 2010 закриване на сезона.

                Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                Думи на организатора:

                "Пътната книга за 10то издание на 4х4 Шумен е вече готова !
                По думите на организатора: "Изпитанието ще бъде спечелено от навигатора", заявява, че навигацията ще е на възможно най-високо ниво, затова официално на 02.12.2010 от 15:30, Кирил Панайотов, ще направи WORKSHOP в реална обстановка с екипажите за опресняване на навигаторските умения !"

                -ако имах време, бих се shop-нал.
                Да разбираме ли, че ще разходи навигаторите по реалното трасе.
                Относно изказванията на Киро за трасето не бих повярвал като ми каже, че се минава без лебедка бих погледнал нощем дали няма слънце на хоризонта.
                В тази връзка се сещам за едно старо състезание където Галин от Варна беше останал без преден мост, аз бях с Ники Рафаилов. Та намираме Галин в едно дере без преден мост и без лебедка, минаваме пред него през гората на една-две лебедки и го вадим от дерето. Това става на около 2/3 от трасето. Обажда му се Галин на Киро и го пита аз сам на еди коя си точка и съм без лебедка и преден мост, понеже пресичхме асвалт дали да отбивам или да карам по трасето. И Киро му отговори, че до края може да кара без преден мост и без лебедка. Две точки след това родбука ни забиваше в едно дере където Десо беше останал без калници и капаци.
                На десетата лебедка Галин се отказа и си замина към финала. Та така като Ви каже нещо Киро за трасето много внимавайте. Сякаш като каже какъв тип е трасето е казал и от къде минава.
                Аз може да пропусна тренировката за да ни е по-интересно после. Той Киро като разведе навигаторите по трасето няма да е интересно после.

                Коментар


                • #23
                  От: Шумен 2010 закриване на сезона.

                  Първоначално публикуван от IvanMarinov Преглед на мнение
                  ... Относно изказванията на Киро за трасето не бих повярвал като ми каже, че се минава без лебедка бих погледнал нощем дали няма слънце на хоризонта ...
                  Че той да не би да е казвал такова нещо? Цитат от официалната информация за състезанието:

                  ... По трасето, екипите ще трябва да преминават трудни секции, като на места ще им бъде необходимо използването на лебедки и пътечки. ...
                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Шумен 2010 закриване на сезона.

                    Чаво, по телефона Киро ми го каза. Това да ти прилича на та ' ' к? (ш а)
                    п.п.
                    Прехвърлете се в Официалната тема...
                    ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X