Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2011 / ПЪРВИ КРЪГ ОТ РШЕ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2011 / ПЪРВИ КРЪГ ОТ РШЕ

    Първоначално публикуван от Tornado Преглед на мнение
    Нали е състезание на федерацията?Аз може и да знам ами който не е бил от къде да знае?
    Не се намирам на приказка само да питам ами вече мина почти седмица и бива да има резултатите тук нали?
    Нали виждаш че никои не пише кво да са молим ли.

    Коментар


    • #62
      От: ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2011 / ПЪРВИ КРЪГ ОТ РШЕ

      Снимки от пистата в Казанлък на 12.06.2011:



























































































      Останалата част: http://autoclub-kz.net/viewtopic.php?f=41&t=790&p=8056

      Коментар


      • #63
        От: ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2011 / ПЪРВИ КРЪГ ОТ РШЕ

        Аууу, извинете. Резултатите, да!!!
        Ами то ние не сме спрели с работата по това състезание и забравих да кача (навреме) резултати.

        Тази вечер в 00:30 е предаването по Канал1 за Севтополис Казанлък 2011.
        Очаквайте скоро и още много видео.

        Ето и малко резултати:

        ПП. А инъче, както знаете, всичко подробно в "домашния" сайт!
        Прикачени файлове
        К. Кулев

        Коментар


        • #64
          От: ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2011 / ПЪРВИ КРЪГ ОТ РШЕ

          Чак сега намерих време да седна и да кажа няколко думи за състезанието.
          Всичко по - долу си е лично мое мнение!

          Толкова организиран, подреден и скъп кръг от РЕШ не е бил организиран до сега!
          Всички дружно да благодарим на Борката и Би Би Си Кейбъл (той опъна най-големия...кабел),
          Спонсорите Стройрент, GoPro, Екстрапак, Вертекст ООД, ДОКО ЕООД, Вайпър ООД, Кибо-2 ЕООД, Елмот ЕООД, Арнис 7 ООД, Мончев 90, Филчев Хляб, медийните пратньори Ирита Принт, Радио Вис виталис, Телевизия PressTV, интернет портал Kazanlak.Com, рекламна агенция Фактор!

          Състезанието мина в перфекта атмосфера, нямаше сериозни проблеми, само една контузия и мисля почти никакви щети по машини. (Изклюваме Капитана)

          Неприятното е, че се отзоваха изключително малко състезатели, но това се очаквеше.
          Декември миналата година водихме дискусия по въпроса и всичко каквото казах тогава се случва в момента, колкото и да не ми се иска.

          Но това е положението Ако искаш - както се казва.

          В петък се получи много добро представане на състезателите и супертест - спестихме им мокренето в реката за сметка на това публиката да им се радва.
          След това имаше 2 рок банди, а по - късно и заря.

          В събота сутринта валеше лек дъжд и още на старта имаше проблеми - състезателите подцениха препядствията на теста и падаха повече от очакваното.
          След това на същинската навигация доста изтърваха ЧК-та но пък и доста си следваха маркерите и трака.
          Ендуро тестът беше изключително интересен и лек, и позволяваше на техничарите да излязат напред в класирането.
          Като цяло трасето беше натоварващо, но каквото за един - такова и за другите.

          Паралелно с навигацията, на ендурокрос трасето проведохме и състезание за тежко ендуро.
          Ако бъркам ме поправете, но мисля че за първи път се прави такова.

          Съкратихме доста от препядствията заради спецификата на машините.
          Имаше малко участници -5 на брой и сравнително малко публика. Един от петимата бе джуниърът Кольо от Крейзи Джоб.
          Стана перефектен пример за това, че тежкото ендуро няма нищо общо с лекото. Кольо остана 4ти, макар да се блъска мъжки.
          Всички други пичове за първи път караха на състезание, макар и импровизирано и бяха много ентусиазирани.
          Скоро не ми се бе случвало да видя тази първична тръпка в очите на състезател и вярвайте ми - много е ободряваща.
          Момечетата даваха всичко от себе си, макар да бяха до един (изключвам Кольо) за първи път на състезание!

          Естествено най - добрият победи - Борката (Борис Кавалджиев) от Казанлък
          След него е пак Казанлъчанин - Руснака (Емо Папазов) и на трето място един пич от Габрово, чието име не помня - моля да ме извини!
          Голям ресепект към всички участници - двама от Казанлък, двама от Габрово и един от Ст. Загора.
          Пичове - Евала!!!


          Неделя - ендурокрос.
          Както вече споменах - по лесни препядствия не е имало досега!
          Абсолютно всички дървени пирамиди (5 на брой) бяха с направени перфектни подходи, и само една не можеше да се скача цялата (или поне не видях някой да я скача).
          Всички останали препядствия бяха елементарни но доста на брой, и това показа кой е издържлив и техничен и кой има какво да учи.
          Всички препядствия бяха направени в една своебразна "тава" и публиката можеше да наблюдава всичко от разстояние, без да изпусне нещо интересно.
          Основните резултати от състезанието Извадихме 20-30 мин след края на състезателните обиколки и всички останали до час след това.

          Бяха подадени доста контестации но това е работа на съдиите - нас като организатори не ни касае

          Лично от мое име и от името на Офроуд Клуб Севтополис сърдечно благодаря на всички, които помогнаха за реализирането на този кръг от шампионата!
          Пожелавам успех на всички състезатели и организтори за този сезон.

          След малко - малко снимки
          EnduroX Alba-Damascena 2019

          Коментар


          • #65
            От: ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2011 / ПЪРВИ КРЪГ ОТ РШЕ

            Ето малко снимки от тежкото ендуро. Състезателите караха по два манша по 3 обиколки на елиминации. Накрая 3 обиколки за финалната тройка



























            EnduroX Alba-Damascena 2019

            Коментар


            • #66
              От: ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2011 / ПЪРВИ КРЪГ ОТ РШЕ

























              EnduroX Alba-Damascena 2019

              Коментар


              • #67
                От: ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2011 / ПЪРВИ КРЪГ ОТ РШЕ























                Следва награждаване. Толкова радост в очите на човек не бях виждал скоро!







                EnduroX Alba-Damascena 2019

                Коментар


                • #68
                  От: ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2011 / ПЪРВИ КРЪГ ОТ РШЕ

                  Неделя - ендурокрос

                  Доката - неутразим














                  Ади през цялото време доминираше над другите. Мартин вероятно заради мотора изостана доста .








                  EnduroX Alba-Damascena 2019

                  Коментар


                  • #69
                    От: ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2011 / ПЪРВИ КРЪГ ОТ РШЕ

                    Ради се бореше мъжки




                    Респект за Бай Нено!
























                    EnduroX Alba-Damascena 2019

                    Коментар


                    • #70
                      От: ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2011 / ПЪРВИ КРЪГ ОТ РШЕ

                      Награждаване















                      А това остана на трасето 3 часа след награждаването!!!







                      Очаквайте скоро видео, както и запис на предаването по БНТ, което свърши преди малко
                      EnduroX Alba-Damascena 2019

                      Коментар


                      • #71
                        От: ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2011 / ПЪРВИ КРЪГ ОТ РШЕ

                        Само аз ли имам проблем с виждането на снимките от последните няколко поста на Тодор Пашов ?
                        Пробвах и с прокси, пак без резултат.
                        .

                        Коментар


                        • #72
                          От: ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2011 / ПЪРВИ КРЪГ ОТ РШЕ

                          Първоначално публикуван от darkrose Преглед на мнение
                          Само аз ли имам проблем с виждането на снимките от последните няколко поста на Тодор Пашов ?
                          Пробвах и с прокси, пак без резултат.
                          Аз също не ги виждам,сигурно има някакъв проблем.

                          Коментар


                          • #73
                            От: ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2011 / ПЪРВИ КРЪГ ОТ РШЕ

                            При мен се виждат перфектно

                            Коментар


                            • #74
                              От: ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2011 / ПЪРВИ КРЪГ ОТ РШЕ

                              Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                              Аз също не ги виждам,сигурно има някакъв проблем.
                              Проблема е във вашите телевизори най вероятно.
                              КТМ 400 EXC

                              Коментар


                              • #75
                                От: ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2011 / ПЪРВИ КРЪГ ОТ РШЕ

                                Наистина има някакъв проблем - обадих се да го оправят!

                                Сега едно видео, любезно предоставено и снимано от Павлина



                                EnduroX Alba-Damascena 2019

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X