Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуро Шумен 2009 снимки и коментари

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Въпроси за Ендуро Шумен 2009

    Тренировка АТВ!

    Eвгени Филчев
    Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

    Коментар


    • До: Въпроси за Ендуро Шумен 2009

      Първоначално публикуван от VaHk0_ Преглед на мнение
      Някой има ли снимки на участниците с номера 253 и 256 (жълто и синьо-бяло 2т сузукита)? И може ли да кажете .................................................................................
      Ето още с твойте хора!!!














      Намерих и някоя от събота!










      Другото по клиповете нататък!
      Последно редактирано от kocha; 16-11-09, 23:33.
      Eвгени Филчев
      Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

      Коментар


      • До: Ендуро Шумен 2009 снимки и коментари

        Благодаря много.На тези последните две не съм аз, но нищо.
        Иван Маринов
        Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
        ЕНДУРО ВАРНА

        Коментар


        • До: Ендуро Шумен 2009 снимки и коментари

          Хм, направо се чудя какво да напиша, след като S_S1 толкова изчерпателно го е направил, че и подредил по приоритет !
          Ще кажа само няколко думи: За мен това беше отново кръгът на годината относно организация на състезание !
          Колкото до трасетата, на едно малко плато, каквото е шуменското, не може да се очаква кой знае колко атрактивно трасе, защото възможностите там са твърде ограничени.
          Всичко останало за мен си беше бетон, както и кИфтетата !
          Калине, другия път каймата да замесиш лично !

          Аз съм много доволен от представянето на нашия клуб в това състезание ! Програмата ни максимум беше изпълнена и това ни помогна да се окичим с двете отборни купи в крайното класиране, което е отново един голям успех !
          Благодаря лично на състезателите от Crazy job в Ендуро "Шумен", които дадоха всичко от себе си за клубните победи, не мислеха за собствения си задник, а бяха отговорни пред каузата на клуба. Искам специално да поздравя Димитър Чукуров, който кара на ръба на възможностите си, но допринесе с неговия отличен резултат за успеха на отбора !
          Какво да кажа друго ? Кокера и Радо показаха на всички защо водят с толкова много точки пред останалите, като затвориха почти всички с по обиколка ...
          Е, няма какво повече да добавя, освен да пусна и моите снимки от кръга. Няма да коментирам и няма да кача падания, защото виждам, че има вече достатъчно !
          От първия ден не са много качествени, но са правени със сапунерка.























































































          Последно редактирано от Жоро Хаджиев; 17-11-09, 02:18.
          Ендурото и сексът не са шега работа !
          -------------
          Животът се измерва с броят на издишванията !

          http://sixdayscrazyjob.com
          http://crazy-job.com

          Коментар


          • До: Ендуро Шумен 2009 снимки и коментари

            ДЕН ВТОРИ:



































































            Ендурото и сексът не са шега работа !
            -------------
            Животът се измерва с броят на издишванията !

            http://sixdayscrazyjob.com
            http://crazy-job.com

            Коментар


            • До: Ендуро Шумен 2009 снимки и коментари

              И ОЩЕ:












































































              Мисля, че чаровната усмивка на Рени е хубав кадър за финал ?!
              Гледам, че колеги са пуснали награждаването и няма да го повтарям.
              Това е от мен.
              Ендурото и сексът не са шега работа !
              -------------
              Животът се измерва с броят на издишванията !

              http://sixdayscrazyjob.com
              http://crazy-job.com

              Коментар


              • До: Въпроси за Ендуро Шумен 2009

                Първоначално публикуван от Барни Преглед на мнение
                относно ХИЛКЛАЙМИНГА имаше леко недоразумение за наградата обещана от организатора;''VI. Награди
                1. Победителя в състезанието печели наградата от 1000лв
                ''
                Не, това е ТЕЖКО недоразумение!!! За което искам да се извиня!
                Всеки може да направи справка с книжката-регламент, която получи при регистрацията си в състезанието, където такава награда няма обявена. Изречението за което Барни говори (VI. Награди
                1. Победителя в състезанието печели наградата от 1000лв
                ) е от миналата година.
                Имахме желание да дадем подобна награда, но ако имаше нужните средства, тя щеше да е за Суперкупата. За съжаление, бюджета не го позволи.
                Извинявам се още веднъж на победителя Драгомир Добрев за това недоразумение. Той получи награда само нова каска Ацербис (и купа разбира се).
                Искам да ви уверя, че от тази грешка аз навярно се чувствам по-зле от него.
                К. Кулев

                Коментар


                • До: Ендуро Шумен 2009 снимки и коментари

                  При такива снимки, от страна на Жоро Хаджиев ми остава само клипове да пускам



















                  Eвгени Филчев
                  Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                  Коментар


                  • До: Въпроси за Ендуро Шумен 2009

                    Първоначално публикуван от Калин Кулев Преглед на мнение
                    Извинявам се още веднъж на победителя Драгомир Добрев за това недоразумение. Той получи награда само нова каска Ацербис (и купа разбира се).
                    Искам да ви уверя, че от тази грешка аз навярно се чувствам по-зле от него.
                    Не се притеснявай, трябва да се гордеете, и ти и целия екип, че в тези кризисни времена направихте много добро състезание, със стегната организация, много добър Х-трак, времеизмерване с транспондери, с предметни награди и дори и софра.


                    Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
                    При такива снимки, от страна на Жоро Хаджиев ми остава само клипове да пускам
                    Имам да черпя за клиповете от състезанието на Иван Генчев № 400.

                    Така, че ако идваш на "Големи ташаци около Троя от Crazy job"
                    http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...650#post924650
                    и на "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ
                    http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=73597

                    моля те подсети ме.
                    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                    Коментар


                    • До: Ендуро Шумен 2009 снимки и коментари

                      Обещаните снимки на атевистите от затворения кръг ...







                      Тюркеджиев старши се представи отлично на това състезание, през цялото време дишаше във врата на Тодор Христов и малко не му стигна да го изпревари !



                      Младен Вачков





                      Генчев младши в началото тръгна неуверено, но след вещите наставления на менъджъра на отбора влезе в час и раздаде яко газ





                      Генчев старши заряза за малко любимото си място кетъринга и след добре проведени двуразови тренировки на същото място беше събрал сили от кебапчетата и биричките и сътвори чудеса .



                      Антон



                      Пепи Ценков











                      За Стоян Козаров изобщо не са нужни коментари, той просто е любимец на всички ни и за пореден път зарадва публиката с атрактивното си каране...





                      Коментар


                      • До: Ендуро Шумен 2009 снимки и коментари

                        От тази част със снимките, ще си проличи, кой е с връзки при фотографите !





                        Марина Топалска













                        Антон видя, кой е най-снимания състезател и се мъчеше да му се качи на гърба за да влезе и той в кадъра !







                        Тук май някой си почупи ATV-то на възможно най-неподходящото място !



                        Така става, като се заглеждат по фотографките, не се научиха тези младежи да не се озъртат и задяват с дамите, докато карат ! Добре, че Митко Ангелов имаше забрана от мениджъра да се заглежда по мен за да не го сполети същата съдба !







                        Радостта от победата в шампионата ...

                        Коментар


                        • До: Ендуро Шумен 2009 снимки и коментари

                          Лагадова е в темата и сигурно си търси обещаните от мен снимки.... И за да не я разочаровам ...



                          Дори се беше уредила с личен шофьор !

                          Коментар


                          • До: Ендуро Шумен 2009 снимки и коментари

                            Всички класирания от ЕНДУРО Шумен 2009:
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                            • До: Въпроси за Ендуро Шумен 2009

                              Първоначално публикуван от Барни Преглед на мнение
                              относно ХИЛКЛАЙМИНГА имаше леко недоразумение за наградата обещана от организатора;''VI. Награди
                              1. Победителя в състезанието печели наградата от 1000лв ''
                              Струва ми се,че на това нещо трябва да се обърне внимание,или ако организаторите са решили че каската която е спечелил Драгой струва 1000лв.
                              [SIGPIC][/SIGPIC] Yamaha WR 426
                              ВСЯКО ПАДАНЕ Е ПРЕДПОСЛЕДНО

                              Коментар


                              • До: Ендуро Шумен 2009 снимки и коментари

                                Обърна му се внимание вече! Чети темата.
                                Още веднъж се извинявам за гафа!
                                К. Кулев

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X