Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуро Шумен 2009 снимки и коментари

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Въпроси за Ендуро Шумен 2009

    Първоначално публикуван от Гълъбин Колев Преглед на мнение
    Става без проблем.Единствено това че е SURF II е някакъв минус, но съдиите вече са печени и взимат предвид своеволията на този чипсет.
    Разбрах Мерси за информацията. Ще следя оттук нататък кога и какво се изисква, и, надявам се, да се видим в Шумен.

    Коментар


    • #17
      До: Въпроси за Ендуро Шумен 2009

      То на обиколки ли е? Може би ще бъда и аз там
      Последно редактирано от Калин Кулев; 20-10-09, 21:31.

      Коментар


      • #18
        До: Въпроси за Ендуро Шумен 2009

        Ще помоля младшите участници да прочетат по 2-3 поста преди да задават прибързани въпроси. Не обичам да трия постове.

        tedko86, то е на обиколки! Очакваме те. Заповядай!
        К. Кулев

        Коментар


        • #19
          До: Въпроси за Ендуро Шумен 2009

          Извинявам се за може би глупавия въпрос, но ще има ли възможност да се участва без ГПС, като съответно не се брой че участвам за шампионата?Става въпрос за клас хоби.
          Иван Маринов
          Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
          ЕНДУРО ВАРНА

          Коментар


          • #20
            До: Въпроси за Ендуро Шумен 2009

            Първоначално публикуван от VaHk0_ Преглед на мнение
            Извинявам се за може би глупавия въпрос, но ще има ли възможност да се участва без ГПС, като съответно не се брой че участвам за шампионата?Става въпрос за клас хоби.
            Трабва ти някой към който да се прикачиш.Имам впредвид ссъстезател който е с ГПС.Не вярвам някой да ти откаже.Ако аз присъствам ще те взема с мен.Нищо не коства на никой.Просто твоето време ще бъде с човека които е с ГПС-а.

            Коментар


            • #21
              До: Въпроси за Ендуро Шумен 2009

              Как ще участваш без ГПС....къде ще ти се качи трака?Ние мислим да дойдем за купона Обиколките са в зависимост какъв клас ще се запишете....клас хоби 1+2 клас експерт 1+3 това е за АТВ-тата(ако не бъркам...)

              Коментар


              • #22
                До: Въпроси за Ендуро Шумен 2009

                Благодаря за отговорите.И аз си мислех за вариант да помоля някой да се впишем в група, но доколкото съм запознат трябва да финишираме и на 30сек един от друг според правилника иначе и двамата състезатели биват дисквалифициран.Ще го имам в предвид все пак ако участвам.
                Иван Маринов
                Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                ЕНДУРО ВАРНА

                Коментар


                • #23
                  До: Въпроси за Ендуро Шумен 2009

                  Ванко !
                  Какъв е пробема да караш без ГПС при положение че трасето е маркирано. Просто няма да може да ти направят класиране заради липса на трак който ще докаже къде си карал. Иначе времеизмерването ще ти отчете време и ще разбереш как си спрямо другите.
                  Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                  Коментар


                  • #24
                    До: Въпроси за Ендуро Шумен 2009

                    Краси, това ме интересуваше.Така или иначе след опознавателната обиколка ще си карам по памет, пък и за "Шуменската маркировка" уж все добри отзиви чувам, че била на ниво.Благодаря.
                    Иван Маринов
                    Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                    ЕНДУРО ВАРНА

                    Коментар


                    • #25
                      До: Въпроси за Ендуро Шумен 2009

                      В Шумен може да се участва без GPS!!! И винаги е било така.
                      Участваш и в класирането и в разпределението на местата на подиума и наградите. Не участваш в класирането за шампионата. Т.е. можеш да спечелиш и състезанието, но няма да вземеш точки
                      К. Кулев

                      Коментар


                      • #26
                        До: Въпроси за Ендуро Шумен 2009

                        Имах такива спомени и от други години, но тогава бях само зрител.Исках да се убедя, че и тази година ще е така.За застраховката ясно - за двата състезателни дни за стоиност над 15 000лв.Документ за кръвната група имам копие от оригиналния който си вадих за Enduro Beach Varna 2008, предполагам, че ще ми свърши работа (а може и оригинала да си пазя).Има ли нужда да се вади лиценз обаче щом няма да участвам за шампионата?Предполагам че не.И ако съм пропуснал някои документ който ще ми е нужен, бихте ли споделили кой е той.

                        Гуми GoldenTyre предполагам също ще мога да си закупя на място, както и да ми ги монтират там, понеже идва калния сезон, а съм с още с едно поизхабено АС10, а и за отпред да си сложа някоя по рехава гума.
                        Иван Маринов
                        Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                        ЕНДУРО ВАРНА

                        Коментар


                        • #27
                          До: Въпроси за Ендуро Шумен 2009

                          Първоначално публикуван от VaHk0_ Преглед на мнение
                          Имах такива спомени и от други години, но тогава бях само зрител.Исках да се убедя, че и тази година ще е така.За застраховката ясно - за двата състезателни дни за стоиност над 15 000лв.Документ за кръвната група имам копие от оригиналния който си вадих за Enduro Beach Varna 2008, предполагам, че ще ми свърши работа (а може и оригинала да си пазя).Има ли нужда да се вади лиценз обаче щом няма да участвам за шампионата?Предполагам че не.И ако съм пропуснал някои документ който ще ми е нужен, бихте ли споделили кой е той.

                          Гуми GoldenTyre предполагам също ще мога да си закупя на място, както и да ми ги монтират там, понеже идва калния сезон, а съм с още с едно поизхабено АС10, а и за отпред да си сложа някоя по рехава гума.
                          Относно лиценза - говорих с Жоро Хаджиев и се разбрахме да си изкарам еднократен лиценз само за състезанието (30 лв). Иначе за цялата година излиза 100 лв. Ако не си участник - не знам дали ще те допуснат до състезанието. Не се сещам да си пропуснал някой документ. Аз отивам за първи път на такова състезание, досега само по горите съм карал. Аз съм от Варна. Може да караме и заедно, ако искаш, имам ГПС. Разбрахме се с Жоро Хаджиев, че може и да се прикачим към някой отбор за това състезание, за да видим кое как става.

                          Исках да те питам - колко ти излезе застаховката и къде си я направи?

                          Коментар


                          • #28
                            До: Въпроси за Ендуро Шумен 2009

                            Първоначално публикуван от Калин Кулев Преглед на мнение
                            В Шумен може да се участва без GPS!!! И винаги е било така.
                            Участваш и в класирането и в разпределението на местата на подиума и наградите. Не участваш в класирането за шампионата. Т.е. можеш да спечелиш и състезанието, но няма да вземеш точки
                            Опааа добра новина. Слагам ГПС-чето в раничката и газ, и без тово само го придържам като го изкъртя в дърветата /еииии тия дървета мнго пресичат, както си караш и хоп едно на пътя ти/ пък и той моят все грешно показва все ме води извън пътя вярно, че Офроуд но все по грешни пътеки пътувам, създава ми огромни проблеми ха ха ха.
                            Не се съмнявам в уменията на Калин и Компания за организирането и провеждането на състезание на високо ниво от което да има много малко недоволни./ то без такива неможе/.
                            Аз съм очарован от миналогодишният Шуменски кръг като зрител, тогава се запалих и си купих кросов Кон макар, че бях доста скиптично настроен към този вид мотори. Таз година смятам да участвам в него. Бягай балкан, че идвам ха ха ха .
                            За предпочитане е да паднеш на тревата или в калта, отколкото на асфалта!

                            Коментар


                            • #29
                              До: Въпроси за Ендуро Шумен 2009

                              Първоначално публикуван от Krasimir Djantov Преглед на мнение
                              .....
                              Не се съмнявам в уменията на Калин и Компания за организирането и провеждането на състезание на високо ниво от което да има много малко недоволни./ то без такива неможе/.
                              .....
                              Миналата година беше много добре маркирано трасето и ГПС изобщо не беше нужен. А сега когато има и опознавателна обиколка всяко объркване е изключено.
                              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                              Коментар


                              • #30
                                До: Въпроси за Ендуро Шумен 2009

                                Значи да разбирам ли ,че мога да се пусна без ГПС говоря за АТВ хоби?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X