Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2010 1-2 МАЙ С.ШЕЙНОВО

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2010 1-2 МАЙ С.ШЕЙНОВО

    Имам и аз някоя и друга снимка и не малко клипове, но ще ги кача довечера или утре.

    Дотогава да кажа и аз няколко думи.
    Много добро състезание се получи, всичко беше много добре (на кетъринга обаче пак не можах да се вредя ), предполагам и публика и състезатели са много доволни. Е, и прахоляк имаше, ама то без това няма как
    Затвореното трасе (ендуро частта) беше много добре направено мисля (все пак не съм специалист), не много трудно, наистина щадящо машините. Някои срещаха трудности на някои от препятствията (май повече при АТВ-тата), обаче май повечето си ги минаха безпроблемно.

    Много силно впечатление ми направи Цанко Лудия, който се оказа "летящия" Досега не съм го гледал по състезания, евала на човека, кара (т.е. лети) много яко

    Мотокрос трасето мисля също бе много добре направено, имаше и скоци, и всичко. И повече прах имаше
    Там също се накефих на макс - имаше едни пичове, дето доста се открояваха от другите със своята езда, едва ли са любители?
    Някой знае ли кои са?
    № 44 със Сузуки при 250 кубиковите, и № 199 (Хонда) и № 98 (Кавазаки) при 450.
    Или направо пуснете списък с учасниците в мотокроса

    Браво на организаторите, много добре си бяха свършили работата мисля
    В края на деня у мен останаха много приятни емоции, което беше и целта
    Последно редактирано от HD; 03-05-10, 08:59.
    Hristo Draganov
    http://htftp.domainbg.com/HD/

    И аз искам България чиста ! ! !

    Коментар


    • До: ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2010 1-2 МАЙ С.ШЕЙНОВО

      Ако има възможност,качете списъка на участниците,класирането от двата дни и общото и разбира се снимки,клипове... каквото има

      Коментар


      • До: ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2010 1-2 МАЙ С.ШЕЙНОВО

        Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
        Само моля те не проявявай пристрастност към 4-колесните!!!
        Спокойно, повечето ми клипове и снимки са на двуколесни
        Eвгени Филчев
        Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

        Коментар


        • До: ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2010 1-2 МАЙ С.ШЕЙНОВО

          Мисля че предвид новите по-високи изисквания към организаторите,състезанието мина повече от добре.Извода е че и по стария формат-разходка по полянки(цитат:..........) и по новия UEM формат,обичайните "заподозряни" пак са си същите.Явно и "разходките" са една добра тренировка за сериозните състезания!!!

          Поздравления за Гошо,Пламен и The Cheese!!!
          Последно редактирано от Гълъбин Колев; 03-05-10, 10:42.
          offroad фен
          1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
          TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

          Коментар


          • До: ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2010 1-2 МАЙ С.ШЕЙНОВО

            Браво на Коча, много добре се беше погрижил за Нас с АТВ-тата, първия ден на навигацията беше много добро трасе страшно ми хареса. Като цяло всичко си беше много ОК май пак ще сте кръга на годината. Евала на всички които са били в организацията справили сте се чудесно.
            Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

            Коментар


            • До: ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2010 1-2 МАЙ С.ШЕЙНОВО

              Едно видео, за загрявка!

              Мотори експерт, малко след старта!

              Eвгени Филчев
              Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

              Коментар


              • До: ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2010 1-2 МАЙ С.ШЕЙНОВО

                Евала на организаторите-удариха федерацията(като организатор на мотокрос кръговете)в земята.Няма пари за вход,но пък имаше листовки с програма.Браво.
                Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                0885 660 613

                Коментар


                • До: ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2010 1-2 МАЙ С.ШЕЙНОВО

                  Там също се накефих на макс - имаше едни пичове, дето доста се открояваха от другите със своята езда, едва ли са любители?
                  Някой знае ли кои са?
                  № 44 със Сузуки при 250 кубиковите, и № 199 (Хонда) и № 98 (Кавазаки) при 450.
                  Или направо пуснете списък с учасниците в мотокроса -цитат от HD

                  199-Николай Йовчев от МСК Ринг Айтос
                  44-мисля че е Петър Сиромахов от Сливен Моторс
                  89-?,а не 98-не съм сигурен,мисля си за едно момче Крум,но не знам
                  Прикачени файлове
                  Последно редактирано от isaev94; 03-05-10, 11:16.

                  Коментар


                  • До: ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2010 1-2 МАЙ С.ШЕЙНОВО

                    Първоначално публикуван от isaev94 Преглед на мнение
                    89-?,а не 98-не съм сигурен,мисля си за едно момче Крум,но не знам
                    89 е Исмет Бекиров
                    EnduroX Alba-Damascena 2019

                    Коментар


                    • До: ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2010 1-2 МАЙ С.ШЕЙНОВО

                      Някой да пусне и класирането ако е възможно!?

                      Коментар


                      • До: ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2010 1-2 МАЙ С.ШЕЙНОВО

                        Първоначално публикуван от isaev94 Преглед на мнение
                        199-Николай Йовчев от МСК Ринг Айтос
                        44-мисля че е Петър Сиромахов от Сливен Моторс
                        89-?,а не 98-не съм сигурен,мисля си за едно момче Крум,но не знам
                        Всъщност да, на № 199 на номера пишеше N. Yovchev.
                        Двамата с Исмет Бекиров ни спретнаха невероятно шоу като си размениха по едно първо и второ място съответно в двата манша.
                        №44 също ни накефи на макс, обаче правеше по-малки скоци от ония двамата

                        Нашия Митко Митков от Харманли също се представи много добре в мотокроса, в първия манш не помня, ама във втория завърши втори мисля.
                        Калин също видях, че караше, Магарето, Теодор и Смилен Кабакчиеви, сигурно и други е имало, но не ги разпознах

                        А в клас "малките" , то е ясно, и там ми харесаха много райдърите, това са бъдещите шампиони
                        Забелязах, че Христо Колев и на Митков малкия (забравих му името, да ме извини , другия път като го видя ще го черпя един сладолед) имат по-добра техника на каране и скачане от на Данчо близнаците например, но и близнаците ми харесаха много. За Теодор е ясно, нямам какво да кажа там, освен баща му да му търси по-голям мотор скоро

                        Брех, имало ме и мене - точно зад райдъра на снимката :
                        Hristo Draganov
                        http://htftp.domainbg.com/HD/

                        И аз искам България чиста ! ! !

                        Коментар


                        • До: ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2010 1-2 МАЙ С.ШЕЙНОВО

                          Ще може ли някой да качи снимки от награждаването? Благодаря предварително.

                          Коментар


                          • До: ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2010 1-2 МАЙ С.ШЕЙНОВО

                            Ето всички класирания (без отборното, което ще пусна по-късно). За момента не мога да измисля как да ги визуализирам нправо на станицата, така че отваряйте PDF-ите (и дайте акъл как да ги сложим да се виждат).
                            Прикачени файлове
                            К. Кулев

                            Коментар


                            • До: ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2010 1-2 МАЙ С.ШЕЙНОВО

                              Първоначално публикуван от Калин Кулев Преглед на мнение
                              За момента не мога да измисля как да ги визуализирам нправо на станицата, така че отваряйте PDF-ите (и дайте акъл как да ги сложим да се виждат).
                              PrintScreen, после в JPG и вече картинки знаеш как се прикачват.
                              Играчка си е, но поне досега мисля така са правени, не съм 100% сигурен
                              Пък и в ПДФ да остане, к,во им е, даже от една страна е по-удобно може би ...
                              Последно редактирано от HD; 03-05-10, 16:55.
                              Hristo Draganov
                              http://htftp.domainbg.com/HD/

                              И аз искам България чиста ! ! !

                              Коментар


                              • До: ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2010 1-2 МАЙ С.ШЕЙНОВО




















                                по-хубавите снимки са на В. Стефанова

                                ето и моя леко кропнат клип, понеже целия материал е около 14-15 минути: http://vbox7.com/play:b03eda21
                                SUZUKI RMZ 250

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X