Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2009", КАЗАНЛЪК - КРЪГ НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: "ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2009", КАЗАНЛЪК - КРЪГ НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО

    Първоначално публикуван от NICO_KZ
    Колега незабеляза ли силният вятър и как започна да прикапва дъжд хората си разотидоха моментално след сваршването на състезанието.Естествено след като всичко утихна се наградиха и победителите затова се позабави организацията
    Забелязах, ама участниците стояха мокри и мръсни, защото всеки момент очакваха да започне церемонията, а техните придружители ги мокреше дъжда. И ако се знаеше, че няма да е в 16, а в 18 ч. всеки щеше да си планира времето.
    Не искам да критикувам това състезание, много сме доволни от преживяното и мероприятието ще остави в нас готини спомени а за следващите кръгове да се изгладят нещата.
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


    • До: "ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2009", КАЗАНЛЪК - КРЪГ НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО

      Навигацията беше добре маркирана, можеше и по добре, но спрямо изминалите кръгове беше отлична. Х-трака също беше доста интересен. Половината от него не се виждаше от публиката, но реката там беше жизненоважна за участниците. Като цяло, мисля че всичко беше много добре, но без снимки на къде?
      [SIGPIC][/SIGPIC]

      Коментар


      • До: "ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2009", КАЗАНЛЪК - КРЪГ НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО

        До момента най добре организирано съзтезание.Като трудност навигацията от всички съзтезания до сега беше с най висока степен на трудност,за което спомогна и следобедният дъждец.Относно Х-трака ,ако не бяха тези реки много малко съзтезатели не биха издържали на обилният прах и жега.За мен това е най доброто сузтезание до момента.

        Коментар


        • До: "ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2009", КАЗАНЛЪК - КРЪГ НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО

          Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
          Забелязах, ама участниците стояха мокри и мръсни, защото всеки момент очакваха да започне церемонията, а техните придружители ги мокреше дъжда. И ако се знаеше, че няма да е в 16, а в 18 ч. всеки щеше да си планира времето.
          Не искам да критикувам това състезание, много сме доволни от преживяното и мероприятието ще остави в нас готини спомени а за следващите кръгове да се изгладят нещата.
          Прости ми цитатът ми небеше към тебе Поздрави радвам се че ви е харесало състезанието удовлетворен съм
          [FONT=System][COLOR=#4169e1]по-силен! [/COLOR][/FONT][IMG]http://media.snimka.bg/2181/010617190.jpg[/IMG][IMG]http://media.snimka.bg/2813/011881135-big.jpg[/IMG]

          Коментар


          • До: "ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2009", КАЗАНЛЪК - КРЪГ НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО

            Много хубави снимки.

            Коментар


            • До: "ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2009", КАЗАНЛЪК - КРЪГ НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО

              Първоначално публикуван от boiko73 Преглед на мнение
              Много хубави снимки.
              Благодаря.
              Хубави снимки стават, когато има хубав материал.
              А на ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2009, имаше изобилие...

              до S_S1 : това според мен е удачен размер,
              тъй като получих забележки от модераторите.
              А снимките не е нужно да показват само съзтезателите, си мисля аз.
              Поздрави
              Силва Панайотова

              Коментар


              • До: "ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2009", КАЗАНЛЪК - КРЪГ НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО

                Първоначално публикуван от VIPphoto Преглед на мнение
                Благодаря.
                Хубави снимки стават, когато има хубав материал.
                А на ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2009, имаше изобилие...

                до S_S1 : това според мен е удачен размер,
                тъй като получих забележки от модераторите.
                А снимките не е нужно да показват само съзтезателите, си мисля аз.
                Поздрави
                Силва Панайотова
                Е щом си ги виждат модераторите....
                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                Коментар


                • До: "ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2009", КАЗАНЛЪК - КРЪГ НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО

                  за първия ден нищо не казжам .

                  Коментар


                  • До: "ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2009", КАЗАНЛЪК - КРЪГ НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО

                    Страхотни снимки!!!Но добро състезание - добри снимки
                    Поздравления за Ива и Дончо + целия организационен екип.За мен беше истинско удоволствие да присъствам и ...догодина пак

                    Коментар


                    • До: "ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2009", КАЗАНЛЪК - КРЪГ НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО

                      Ето няколко снимки от мен на екстрима до беседката. На пръстите на едната ръка се броят карачите , които се качиха без чужда помощ. Някой правиха по няколко опита , други пиха водичка / много е сладка/ преди поредната атака , беше върховно преживяване. А някой се ядоса на контролата и я атакува с мотора си !!!
                      Прикачени файлове
                      Луд умора няма , само се поти !

                      Коментар


                      • До: "ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2009", КАЗАНЛЪК - КРЪГ НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО

                        Първоначално публикуван от perunics Преглед на мнение
                        Страхотни снимки!!!Но добро състезание - добри снимки
                        Поздравления за Ива и Дончо + целия организационен екип.За мен беше истинско удоволствие да присъствам и ...догодина пак
                        Браво на всички учасници справиха се мъжки на всички препятствия и по траковете които хич не бяха лесни. И аз им благодаря за шоуто което сътвориха БАТ ШОРО.......

                        Коментар


                        • До: "ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2009", КАЗАНЛЪК - КРЪГ НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО

                          Продължаваме със ATVтата. Напоследък са МНОГО прецакани от към снимков материал тия момчета. Е това е за тях
                          Прикачени файлове
                          [FONT=Arial Black][SIZE=5]POLARIS Racing TEAM[/SIZE][/FONT]

                          Коментар


                          • До: "ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2009", КАЗАНЛЪК - КРЪГ НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО

                            Много висока оценка за организаторите от мен.Благодарности и на спонсорите които дадоха възможност да бъде проведено това зрелище.
                            Днес бях на трасето за да мога да го обиколя с мотора и да се пробвам тук там има участъци които изискват голям талант за да се преодолеят.
                            КТМ 400 EXC

                            Коментар


                            • До: "ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2009", КАЗАНЛЪК - КРЪГ НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО

                              И малко екшън на 2 колела
                              Прикачени файлове
                              [FONT=Arial Black][SIZE=5]POLARIS Racing TEAM[/SIZE][/FONT]

                              Коментар


                              • До: "ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2009", КАЗАНЛЪК - КРЪГ НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО

                                Ето и едно клипче и от мен.Това екстрийма до беседката.http://vbox7.com/play:7e63464a

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X