Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуро Добринище 2010 - III кръг РШЕ, 02/ 03/ 04 ЮЛИ 2010 г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Ендуро Добринище 2010 - III кръг РШЕ, 02/ 03/ 04 ЮЛИ 2010 г.

    Накрая свалих снимките и двата клипа то тъпия телефон.
    С две думи - както си пусках улея на ендуро теста, в един момент кормилото остана в ръцете ми, аз през глава пред мотора. Еле някак се изправих и бързам да дръпна мотора от улея, защоно не знам кой идва след мен...по-точно очаквах именно експертите да въртят 3-тата си обиколка. Оказа се, че да преместиш мотор без кормило настрани в стръмен улей е мисия, достойна за героично описание...Зор!!!
    КАто се осеферих, разгледах какво се е случило.


    Двата болта, които захващаха долния повдигач на демпфера, се били държали само на няколко витки в трипътника. И съответно - не са издържали...Може би е трябвало да го усетя по-рано, но не съм....


    Вижда се разбитата резба.


    След като звъннах на механика на отбора Данко, постоянно държах улея нагоре под око - да не ме отнесе някой.


    "Гурко" се зададе отдолу, опълченците издържаха...


    Аз съм само на 2 метра над него, а вижте ракурса...




    Механика, демек ДАнко се заема с огледа, аз вече съм загубил 25 минути и всичко за мен от състезанието вече е свършило.


    Опитвам се със скапания телефон да хвана някой от преминаващите в кадър - за някой не успявам, за други да!


    Мишо съм го хванал на фокус май...






    Направих и 2 клипа - наистина са доста далеч от нужното качество, но това имах подръка като техника.

    На първия съм хванал Ади и веднага след него и Янис. НА втория клип го има "Магарето" само как пуска. Разликата с гръцкия представител е очевадна! Янис дори даваше газ надолу!!!

    Първия клип:


    Вторият:


    И ПЕшо "Машината" съм го хванал на фокус...абе всеки, дето се е влачил по улея съм го фокусирал!


    Тук ще да е някой бърз...




    Едно много красиво дърво от лявата страна на улия. Ако не бях 4спрял" там, нямаше да го видя и да го оприлича на човешко лице(нужно е и малко въображение все пак):


    Павел съм снимал и край.


    Това беше "репортажа"(Спасе) от улея!
    Mitsubishi L200 DobbleCab

    KTM XC 450 RW 2009
    KTM 350 SX 2011

    Коментар


    • #62
      От: Ендуро Добринище 2010 - III кръг РШЕ, 02/ 03/ 04 ЮЛИ 2010 г.

      Ето някоя сника и от мен













      а ето какво прави стоянчо след себеси

      а ето и някоя от награждаването






      е това е от мен за жалост нямах време за повече снимки

      Коментар


      • #63
        От: Ендуро Добринище 2010 - III кръг РШЕ, 02/ 03/ 04 ЮЛИ 2010 г.

        Хайде малко да разведрим ситуацията!!!

        Лек репортаж (междинка)-събота-привечер в хотела !





        Бат-дак с очила 'Ямаха'





        Няколко човека под вода !



        Доката, под вода !



        Част от мутра под вода



        Малката 'кокерка' и тя под вода !



        Монката,,,няма потъване



        Предател един (минал на мотори)





        Опппааа...



        ...тези празни чаши искат пълнене!!!



        Марти скочи в един пояс и е вече щастлив и спокоен, има 'каско'





        Друг един предател



        Тези се позаприказваха



        ...и гъбясаха във водата




        Мислех да качвам и другите снимки от състезанието, но се намесиха профита, и мълчаливо ще ви ги спестя, пък и те се справиха перфектно !!!
        Eвгени Филчев
        Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

        Коментар


        • #64
          От: Ендуро Добринище 2010 - III кръг РШЕ, 02/ 03/ 04 ЮЛИ 2010 г.

          Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
          .....
          Мислех да качвам и другите снимки от състезанието, но се намесиха профита, и мълчаливо ще ви ги спестя, пък и те се справиха перфектно !!!
          Ти профитата ги зарежи! Виж, че само експерти са снимали! Пусни някоя за нас "недодяланите"!
          Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

          Коментар


          • #65
            От: Ендуро Добринище 2010 - III кръг РШЕ, 02/ 03/ 04 ЮЛИ 2010 г.

            [IMG]http://media.snimka.bg/6635/019526052-big.jpg[/IM

            Най чистите ръце на Доката които съм виждал!! Явно много сее накиснал!!
            Най-добре е да имаш богати приятели!!!
            Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

            Коментар


            • #66
              От: Ендуро Добринище 2010 - III кръг РШЕ, 02/ 03/ 04 ЮЛИ 2010 г.

              Първоначално публикуван от Ivan Minkov Преглед на мнение
              Ти профитата ги зарежи! Виж, че само експерти са снимали! Пусни някоя за нас "недодяланите"!
              За съжаление с мотори хоби имам само това!!!







              Някой беше решил, да пусне 'експертите' преди 'хобитата' , явно за да не им накопаят трасето

              Съответно след експерта публиката решава, че може да напусне временно позицията, за да изплакне устата с някоя бира !
              Само че мотото на "кетаринга" беше; 'който му се пие бира, да си търси чаша'
              Ако s_s1 присъстваше на това събитие, скандала щеше да започне на място и да продължи тук
              Eвгени Филчев
              Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

              Коментар


              • #67
                От: Ендуро Добринище 2010 - III кръг РШЕ, 02/ 03/ 04 ЮЛИ 2010 г.

                Ейй само профита....нищо няма от хобити

                Коментар


                • #68
                  От: Ендуро Добринище 2010 - III кръг РШЕ, 02/ 03/ 04 ЮЛИ 2010 г.

                  Още някоя снимка!!!



























                  Eвгени Филчев
                  Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                  Коментар


                  • #69
                    От: Ендуро Добринище 2010 - III кръг РШЕ, 02/ 03/ 04 ЮЛИ 2010 г.

                    ето едно клипче ,което намерих на колегата project-x
                    http://project-x.bg/bg/xtv/motocross/78.html

                    Коментар


                    • #70
                      От: Ендуро Добринище 2010 - III кръг РШЕ, 02/ 03/ 04 ЮЛИ 2010 г.

                      Още страхотни снимки можете да разгледате ТУК

                      От работа по сайта не ми остана време да благодаря на вярната држина КЛУБ МОТОРЕЛ, които ни бяха чудесни домакини!!!

                      К. Кулев

                      Коментар


                      • #71
                        От: Ендуро Добринище 2010 - III кръг РШЕ, 02/ 03/ 04 ЮЛИ 2010 г.

                        с малко закъснение поради натоварен напоследък график и ние пуснахме гледната ни точка тези дни. Първия клип е пилотка втория ще е "по-така"

                        Коментар


                        • #72
                          От: Ендуро Добринище 2010 - III кръг РШЕ, 02/ 03/ 04 ЮЛИ 2010 г.

                          Много добре е станало.

                          Коментар


                          • #73
                            От: Ендуро Добринище 2010 - III кръг РШЕ, 02/ 03/ 04 ЮЛИ 2010 г.

                            Интервю с победителя.

                            Янис Павлидис: Добринище беше едно невероятно Ендуро!

                            На 4 юли в Добринище се състоя третия кръг от Републиканския шампионат по Ендуро. За пръв път в родното първенство участие взеха и девет гръцки състезатели, което допълнително засили интригата в състезанието. Златото отиде именно при един от представителите на южната ни съседка – Янис Павлидис (Husqvarna), който бе безапелационен и в двата дни, като спечели всички специални тестове в събота и Ендурокроса в неделя. Издебнахме го за кратко интервю.

                            Enduro.bg: Как започна да се занимаваш с Ендуро?

                            Янис: Започнах да се състезавам през 2008. Първото ми състезание беше Six Days Enduro в Серес.
                            Виж повече ТУК
                            К. Кулев

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X