Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Габрово-Узана 08,09 май 2010 - 2 кръг РЕШ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Габрово-Узана 08,09 май 2010 - 2 кръг РЕШ

    axa
    Последно редактирано от rasho10; 10-05-10, 19:46. Причина: axa

    Коментар


    • #77
      До: Габрово-Узана 08,09 май 2010 - 2 кръг РЕШ

      Толкова ли няма кой да сложи КЛАСИРАНЕТО.
      Фантата

      Коментар


      • #78
        До: Габрово-Узана 08,09 май 2010 - 2 кръг РЕШ

        Браво, Жоре отдавна не си бил толкова обстоен Найстина жалко за контузиите на Крейзи Джоб Еколозите не даваха да минем с гребло по трасето Като цяло състезанието беше добре от гледна точка на организация: Хотел, паркинг,трасе,кетъринг, всичко на 10м. Въпреки лошото време за публиката....


        ....имаше много дошли зрители


        Първи се пуснахапо трасето най малките









        проверка на окачвнето






        После се подготвеха клас Експерт















































        Малко и Атв-та:














        Последно редактирано от Smilen; 10-05-10, 22:31.
        NGO "SPORTS CLUB ЕXTREME RACING"

        Коментар


        • #79
          До: Габрово-Узана 08,09 май 2010 - 2 кръг РЕШ

          КЛАСИРАНЕТО:
          http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...87&postcount=3
          К. Кулев

          Коментар


          • #80
            До: Габрово-Узана 08,09 май 2010 - 2 кръг РЕШ

            Малко видео от мен!




































            Следва!!!
            Последно редактирано от kocha; 11-05-10, 10:28.
            Eвгени Филчев
            Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

            Коментар


            • #81
              До: Габрово-Узана 08,09 май 2010 - 2 кръг РЕШ

              Да нахвърлям и аз малко впечатления:
              Заради почивните четвъртък и петък пристигнахме по-рано, настанихме се в хотел "Импулс" в стара не реновирана, но чиста стая. Не е лукс, но всичко си беше наред, даже парно отопление и топла вода денонощно.
              В събота сутринта с неудоволствие разбрах, че сина ми Иван ще кара сам АТВ джуниър. Тачката каза, че трасето е леко и меко и няма нужда да помпим много гумите. Стартирахме. Трасето беше еднакво за всички класове АТВ. Нямаше нищо трудно. Беше леко, но не и меко... Камъните сцепиха доста гуми. В началото беше много добре маркирано и дълго време не се сещахме за ГПС-а. На 1 спускане със страничен наклон застигнахме МарТина с тракторчето. Наложи се малко да помогна и тъй като трака на нювито й чезнеше тримата се возехме заедно. Иван го отнесе водата т.к. беше много лек и не можа да уцели брода. А около реката имаше кибици, които те "упътваха" от къде да минеш, че да закъсаш и после предлагаха да те изтеглят. И тъй като времето напредна пуснах Иван напред и останах да се возя с Марина. На нашата втора обиколка преди контролата на Въшимура срещнахме Стоянчо Козаров изгубил ... ляво задно колело. Колелото намерил, но гайката-не. Мама беше дошла с камиона да му помага. Марина също помогна дигайки АТВ-то. /Моля да качите снимки по въпроса/. Продължихме и като стигнахме контролата Марина продължи с изкачването, а аз се заприказвах. След минути тръгнах и аз, но нещо не можех да настигна Марина. Карах все по бързо и по-бързо със спаднала задна лява гума, ноо девойчето беше ненастигваемо. Стигнах контролата на Йоската Лагадов и разбрах, че Марина още не е минала. Домакините нямаха компресор да напомпя гумата, но ми осигуриха стол да седна, бира и много мръвка печена на BBQ. След 1 бира време установихме връзка с Марина. Тя чакаше на скалите преди контролата. Върнах се да я придружа и на контролата ни настигна Стоянчо вече с оправено колело, но срязана гума. Наредих няколко фитила, но не беше решение за такъв дълъг срез. Продължихме и финиширахме успешно.
              Като цяло трасето беше много красиво, но много леко за експертите.
              В неделя сутринта валеше проливен дъжд и всички се надяваха да спре, че да покарат.
              Дъжда спря, но острите камъни, мокрите трева и дървета "взеха много жертви". Иван на тренировките врътна 4 обиколки и най-много беше впечатлен от "дупката", която за негово съжаление я махнаха от "хобито". /Погледнете клиповете на Филчев, №400 със зелен кфх450р, да не ги цитирам./
              Преди старта го нахъсах да кара здраво и да мине Зорница. Наистина Иман кара много здраво, но Зори беше недостигаема. С много равномерно и обмислено каране тя заслужено спечели първото място. Сина ми финишира трети от хобито на косъм от младежа с Уолварина.
              Затова съм много доволен от Иван, защото макар и без конкуренция в класа си караше здраво и гонеше победата до последния метър.

              В заключение: Макар и с по-малко участници и публика /последната уплашена от дъжда/ много успешно премина втория кръг от РШЕ за 2009 г.
              Последно редактирано от VE LA; 11-05-10, 15:25.
              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

              Коментар


              • #82
                До: Габрово-Узана 08,09 май 2010 - 2 кръг РЕШ

                И на мен като зрител в неделя ми хареса състезанието. Трасето беше интересно. На контузените бързо възстановяване за да можем отново да ги гледаме и аплодираме.
                Ето и от мен малко снимки от този ден
                Първо най-малките











                Хоби. Тук на трупите беше доста неприятно предвид дъждовното време.





















                Следваха експертите и се преместих на дупката, където беше доста интересно.



















                АТВ







                Ето тук са всички останали снимки.
                https://htftp.offroad-bulgaria.com/b...5.2010%d0%b3./

                А тук за по-удобно за разглеждане
                http://www.album.bg/boiko73/images/23075004/133130/

                Коментар


                • #83
                  До: Габрово-Узана 08,09 май 2010 - 2 кръг РЕШ

                  Има ли някой видео на АТВ хоби в неделя дя е снимано постоянно да го качи, че имаме спор.

                  Коментар


                  • #84
                    До: Габрово-Узана 08,09 май 2010 - 2 кръг РЕШ

                    Браво на организаторите от мен, бяха се постарали доста да направят едно трудно и същевременно бързо трасе,което беше много атрактивно както за гледане,така и за каране. Пожелавам бързо възстановяване на всички контузени!А на призьорите ЧЕСТИТО!

                    Коментар


                    • #85
                      До: Габрово-Узана 08,09 май 2010 - 2 кръг РЕШ

                      Първоначално публикуван от rosen111 Преглед на мнение
                      Браво на организаторите от мен, бяха се постарали доста да направят едно трудно и същевременно бързо трасе,което беше много атрактивно както за гледане,така и за каране. Пожелавам бързо възстановяване на всички контузени!А на призьорите ЧЕСТИТО!
                      От мен също Браво на Организаторите и с риск да ме ме баннат-останах много разочарован от "спортменските" прояви на някои от участниците в състезанието,то бива спортна злоба бива,а ма чак пък толкова не съм се и надявал да видя.Присъстващите на състезанието веднага ще се сетят за какво става на въпрос.Дори самите съдии и организатори ставаха свидетели на тези "спортменски" постъпки,като блъскане в задната гума,без да помисли,че колегата му ще падне-може да си счупи нещо я крак я ръка или не дай боже нещо по лошо.Но тези "шампиони" дори се качиха и на стълбата на победителите.Мен лично ме хвана срам от тези постъпки и не изчаках награждаването.А как те се качиха на призовите места-незнам.
                      Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                      Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                      0885 660 613

                      Коментар


                      • #86
                        До: Габрово-Узана 08,09 май 2010 - 2 кръг РЕШ




























                        Mарина, се държа геройски, макар и да си почива чат-пат





                        Леко отклонение



                        АТВ експерт!!!





















                        Eвгени Филчев
                        Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                        Коментар


                        • #87
                          До: Габрово-Узана 08,09 май 2010 - 2 кръг РЕШ

                          Малко снимки и от мен
                          Първи ден















                          Тук имаше компресор
                          Последно редактирано от Jeniya-Jeniya; 12-05-10, 21:59.

                          Коментар


                          • #88
                            До: Габрово-Узана 08,09 май 2010 - 2 кръг РЕШ

                            И от втория ден






















                            Последно редактирано от Jeniya-Jeniya; 12-05-10, 22:03.

                            Коментар


                            • #89
                              До: Габрово-Узана 08,09 май 2010 - 2 кръг РЕШ

                              Oще три клипчета!





                              И едно леко кълбо назад, в изпълнение на Еди от Варна! И на него май му натежа 'агнешкото' от предната вечер

                              Последно редактирано от kocha; 13-05-10, 08:19.
                              Eвгени Филчев
                              Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                              Коментар


                              • #90
                                До: Габрово-Узана 08,09 май 2010 - 2 кръг РЕШ

                                Състезанието отмина и на мене чак сега ми остана свободно време да напиша някой ред.Потрудихме се здраво и доста се поуморихме
                                доста точки начукахме ........















                                .......с тези момчета и други който отсъстваха

                                ....но и доста такива неща събрахме докато се трудихме





                                ...и като цяло състезанието се проведе добре ,въпреки неблагоприятното време и малкото хора ...................

                                ......Главния съдия

                                комисия ендуро

                                Брифинг



                                ....шампионите

                                и работарите






                                за да сътворим това

                                имаше и гости

                                Теодор изяви силно желание да се приобщи към музикалните инструменти ,като покара истинския моторБаща му да мисли вече по сериозно по въпроса

                                Венци Тойота раздаваше подараци



                                а Тачката гледаше сеири

                                След приключване на състезанието направихме една бърза организация и събрахме всички колчтета,ленти,салфетки и други ПВЦ отпадаци ,кедето се беше провело състезанието ,така че не личеше ,че на поляната е имало някакво спортно събитие

                                Верчето хвана това от което бяхме лишени заради лошото време



                                тачката беше запотил

                                А Смилен прежали новия пикап и го надруса до горе

                                Хиляди Благодарности на тези които се включиха в организирането и провеждането на самото състезание .Благадаря ВИ още веднъж.


                                За края на седмицата остана да съберем и маркировката в гората за да съхраним природата чиста и за да ни впечатлява когато излизаме на разходки

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X