Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как премина Сакар 2005 ?!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    Ами защото ако вали дъжд "пиши ги бегали" печатите.Колкото до разправията вади-прибирай, каквото за един това и за всички!Ако си внимателен няма да имаш проблеми.
    А на контролите хората са нужни колкото да пазят печатите да не ги смъкне някой примерно,не говоря за състезател, ами местен жител да кажем!
    offroad фен
    1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
    TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

    Коментар


    • #62
      Абсолютно съм съгласна с Гълъбин.Стикерите на каските стават кръгли,не се вижда номера на печата,не се вижда къде е поставен.Ако приемете,че всеки трябва да следи тези неща и да го пази,аз съм съгласна,който се върне без контролен талон да се дисквалифицира веднага.
      На Смолян ви ги бях сложила на врата и имаше поне 5 състезателя,които се прибраха без тях.
      Ако приемем,че контролите не са добре обучени,защото са хора,които не се състезават и не ви познават,то тогава отговорноста за талона трябва да носят самите състезатели.

      Коментар


      • #63
        Ето и ранглистата преди последния кръг. Файла започна да става много голям и качвам нецветен вариант, изпратен ми от главния съдия.
        Ендурото и сексът не са шега работа !
        -------------
        Животът се измерва с броят на издишванията !

        http://sixdayscrazyjob.com
        http://crazy-job.com

        Коментар


        • #64
          добре Жоро ама дай класирането по двоики само от Тополвград не само генералното ..

          Коментар


          • #65
            ламя има го на предните страници по темата

            между другото на световното по ендуро точкуването не е както го правим ние
            25 20 16 13 11 10 а по друг начин по който точки взимат до 20 то място а не до 15 то както при нас и разликата между позициите не е толкова голяма

            Коментар


            • #66
              Първоначално публикуван от buchacov
              Няма ништо по-жалко от състезател който предпочита да вземе награда пред това да помогне на свой колега в беда Мисля че Митков не трябва да упреква братовчеда ММ а напратив даго поздрави за показаната доблест ичест . Малко състезатели биха постъпили по този начин браво на ММ А за ;Феърплей; наградата ММ наистина я заслужава аз го поздравявам от името на Хасковската група. Колкото по-скоро някои хора разберат че сечелено състезание или купа не те правят личност и потози начин не печелиш уважението на хората толкова по-скоро ще спрат дребните измами . .Име се гради цял живот а за един миг се губи
              Много добре казано Бучак! За съжаление много от участниците това не го разбират! Имаш моето безкрайно уважение за тези думи!

              Коментар


              • #67
                момчета не знам защо но имам чуството че много хора взеха да го взимат този шампионат прекалено на сериозно
                събираме се караме си какво повече
                винаги е приятно да се събереш с хора що годе на твоя акъл
                да си покарате да се повеселите и т.н.
                какво толкова се впрягат някои хора не знам
                то верно човек се увлича постепенно но в края на краищата никой не ще да ходи да го правят будала или да се нерви с глупости
                за това призовавам ви към спокойствие и сдържаност и не се впрягайте толкоз
                организаторите също да си опичат ума и да се стараят така да организират нещата че за участниците да е удоволствие че са участвали а не да се изтормозят и да си изпотрошат моторите

                Коментар


                • #68
                  Митков,никой не се впряга!Доколкото схващам спора е принципен за това дали да има правила общи за всички на всяко състезание или да се реагира според случая както май взе да става.Такива спорове обикновено се решават по официален път с подаване на контестация до съдийската комисия,която трябва да е минимум тричленна и тя се произнася в определения срок.Ние не седнахме да го решим това как да става и се получава както казва един приятел Grosse bulgarishe sheisse mit лютеница
                  Е т'ва е!!!
                  offroad фен
                  1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
                  TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

                  Коментар


                  • #69
                    да ви кажа според мен трябваше състезанието да е три обиколки
                    щяха да се разрешат доста неща и щеше да си оправдае името ендуро т.е. "издръжливост"

                    Коментар


                    • #70
                      между другото братчеда другия път на старта съм заявил да е с жълт мотор с черни квадратчета и таксиметров апарат на кормилото

                      Коментар


                      • #71
                        Първоначално публикуван от mitkov
                        да ви кажа според мен трябваше състезанието да е три обиколки
                        щяха да се разрешат доста неща и щеше да си оправдае името ендуро т.е. "издръжливост"
                        И на третата обиколка щеше да има още повече тарикатлъци!
                        offroad фен
                        1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
                        TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

                        Коментар


                        • #72
                          Аз си карам за кеф, но защо пък точно аз да съм най-голямата будала и да се съглася с нещо, което не съм направил Този път наистина се напъвах яко и още преди състезанието казах на Митков, с когото за малко да направим двойка, че ще карам вабанк, тъй и тъй без много да желая, защото съм напред в класирането. Дори той спомена, че залогът ще е много голям!
                          Нали за това я правим тази година така, за да се поучим от грешките си и да си изградим строен правилник за догодина? Да сте видели на световното някой да носи стикер? Контролите си отчитат време на пристигане само чрез компютъра.
                          Колкото до точкуването, от този сезон WEC реши да се намалят границите между първите места т.е. 25, 22, 20 и т.н. но миналатя година си беше както при нас сега
                          Ако си направим федерация ще получаваме тези новини пресни и няма да се напъваме да ги събираме от тук-там.
                          Правилото с протоколите от контролите само се наложи след като някои от начините за събирането им се оказаха ялови и недообмислени.
                          Нека постепенно да забравим неудачите по изминалия сезон и да решим проблемите в събранието, което ще направим в края на годината, като ги формулираме в стройна програма за сезон 2006
                          Ендурото и сексът не са шега работа !
                          -------------
                          Животът се измерва с броят на издишванията !

                          http://sixdayscrazyjob.com
                          http://crazy-job.com

                          Коментар


                          • #73
                            на ерзберг преди време контролите бяха точно така със стикер на каската САМО ЧЕ БЕ РАЗГРАФЕН със квадратче за всяка контрола под номер а печатчетата бяха малки колкото 10 стотинки монета за да е малък стикера
                            тази година пак бяха със стикер на каската пак разграфен и в всяко квадратче си пише за кой номер контрола е
                            само че не се слагаха печатчета а се задраскваше с х че квадратчето като за всяка контрола бе с различен цвят фулмастер
                            спезиално за нас обаче метода с печатчетата малките е по удачен май

                            Коментар


                            • #74
                              Явно и те са видели зор с поставянето им!
                              Наистина, ако печатът не е малък, виждате какво се получава като се слага на закръгления стикер на каската! Нито се чете, нито излиза като хората. Трябва да намерим по-добро решение за това. Мислете и предлагайте
                              Ендурото и сексът не са шега работа !
                              -------------
                              Животът се измерва с броят на издишванията !

                              http://sixdayscrazyjob.com
                              http://crazy-job.com

                              Коментар


                              • #75
                                е това си е предложение
                                по малък стикер разграфен със нимерче във всяко квадратче и малки кръгли печатчета които контролите да слагат точно в квадратчето

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X