Обява

Свий
Няма добавени обяви.

I КРЪГ ОТ Републикански Шампионат Ендуро -ТРОЯН 2007 "ЗУНДЕРТ ЕКСТРИЙМ"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    Re: I КРЪГ ОТ Републикански Шампионат Ендуро -ТРОЯН 2007 "ЗУНДЕРТ ЕКСТРИЙМ"

    Що не дойде че да не те е яд Имаше мотори и ATV-та от София,можеше да дойдеш с тях.

    Коментар


    • #47
      Re: I КРЪГ ОТ Републикански Шампионат Ендуро -ТРОЯН 2007 "ЗУНДЕРТ ЕКСТРИЙМ"

      Нямам ГПС все още и затова , иначе ако не беше това правило щях да съм от четвъртак там . Надявам се на следващия кръг вече да имам ГПС и да се вида на живо с повечето от вас .
      http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

      Коментар


      • #48
        Re: I КРЪГ ОТ Републикански Шампионат Ендуро -ТРОЯН 2007 "ЗУНДЕРТ ЕКСТРИЙМ"

        Че то за гледане защо ти е GPS Хората бяха дошли от София по балкана не да се състезават а да гледат.

        Коментар


        • #49
          Re: I КРЪГ ОТ Републикански Шампионат Ендуро -ТРОЯН 2007 "ЗУНДЕРТ ЕКСТРИЙМ"

          Ясно ами дано на следващото доида , дори и да не е като състезател
          http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

          Коментар


          • #50
            Re: I КРЪГ ОТ Републикански Шампионат Ендуро -ТРОЯН 2007 "ЗУНДЕРТ ЕКСТРИЙМ"

            Класиране и снимки можете да видите на http://www.4x4bg.com/?lang_id=1&prm=atv&subprm=REZ
            Ще се опитам да ги публикувам и тук !

            Коментар


            • #51
              Re: I КРЪГ ОТ Републикански Шампионат Ендуро -ТРОЯН 2007 "ЗУНДЕРТ ЕКСТРИЙМ"

              тези са от неделя
              Прикачени файлове
              Борислав Русенов - 0889593977

              Коментар


              • #52
                Re: I КРЪГ ОТ Републикански Шампионат Ендуро -ТРОЯН 2007 "ЗУНДЕРТ ЕКСТРИЙМ"

                Хубави снимки, ама много малко

                С нетърпение очаквам подробните репортажи на Жоро Хаджиев и Краси team-atvracing
                Hristo Draganov
                http://htftp.domainbg.com/HD/

                И аз искам България чиста ! ! !

                Коментар


                • #53
                  Re: I КРЪГ ОТ Републикански Шампионат Ендуро -ТРОЯН 2007 "ЗУНДЕРТ ЕКСТРИЙМ"

                  С две думи Прекарахме страхотно

                  Под зоркия погред на Богнан Николов нямаше моткане и компромиси при записването в петък след обяд.Стегнато и бързо се обработваха документите на състезателите.

                  В събота 2х60км трасето беше повече по пътища проходими и с джип Но въпреки това трасемейкърите бяха подготвили и няколко ендуро изненадки .

                  Имаше здраво кал дисплеите на ГПСите на АТВтата бяха постоянно зацапани и това затрудни навигацията особенно на спортните,те мятат най много.
                  Ние си налепихме някво фолио уж да не ги надраскаме и се видяхме в приключение.Още след първити няколко почиствания с калната ръкавица фолиото се матира и почти нищо не се виждаше на екранчето.А от студа си беше вдървило и не можеше да се отлепи.
                  Засичането на точноста на траковете стана от комисия със специален метод разработен от Събин при който няма шанс за грешка или измама.
                  Имаше 20тина наказани с по 2 часа за излизане от трасето.

                  Втория ден-неделя затвореното трасе беше типично ендураджийско 3 обиколки около 5км едната.
                  Кал в изобилие,реки,стълби,скокчета,канали --- страхотия

                  На състезатилите и на публиката не им хареса продължителноста на самото състезание в неделя,и аз не знам защо но много се разтеглиха нещата.
                  Гълъбин,Вера и Жоро се "изкривиха" но 4 трасета 4 корекции на маркировката........

                  Броя на учасниците с АТВ продължава да се увеличава и може би скоро ще са повече от моторите,а и публиката им се радва повече.

                  Мисля че през едно състезание трябва АТВтата да стартират преди моторите Днес от 9,00ч до 14,45ч сме чакали да стартираме.Състезателите огладняха,заспаха,някои си тръгнаха
                  Но да се учим от грешките си и в следващите кръгове да тунинговаме бъговете

                  Коментар


                  • #54
                    Re: I КРЪГ ОТ Републикански Шампионат Ендуро -ТРОЯН 2007 "ЗУНДЕРТ ЕКСТРИЙМ"

                    Има проблем. Повечето снимки са по големи и не ми ги качва. Архивирах ги /......zip/ но не иска да ги качи.
                    Прикачени файлове
                    Последно редактирано от bobotrojan; 05-03-07, 08:57.
                    Борислав Русенов - 0889593977

                    Коментар


                    • #55
                      Re: I КРЪГ ОТ Републикански Шампионат Ендуро -ТРОЯН 2007 "ЗУНДЕРТ ЕКСТРИЙМ"

                      Мче намали ги и ги качи тогава.
                      Hristo Draganov
                      http://htftp.domainbg.com/HD/

                      И аз искам България чиста ! ! !

                      Коментар


                      • #56
                        Re: Ендуро -ТРОЯН 2007 Започна с голям фал!!

                        Първоначално публикуван от 678 Преглед на мнение
                        Здравейте,

                        току що се връщам от тарсето край Троян и за съжаление състезанието тръгна с глоям ФАЛ от страна на организаторите. Те бяха сложили в пролога една Жигула комби през която да се минава обаче отгоре и бяха сложили и една РЪЖДЯСАЛА тел която небеше захваната както трябва за покрива на колата и причини няколко много ГАДНИ падания!!! Така и неразбрах защо трябваше да паднат толкова много хора (за един от тях зная че замина за БОЛНИЦАТА/N6 с KTM) и да се изпотроши толкова техника. Абе то на техниката майната и ама имаше няколко захлупваниа и други тежки падания а най кофтите станаха не заради неуменията на състезателите а заради телта която се оплиташе обикновенно в задния зъбак на мотора и тогава може да си представоте какво следваше от покрива на колата! Имаше и случаи на падне поради оплетена тел в ботушите на състезател (това не го видяха-по думи на другите зрители). Организаторите сложиха червен флаг на препядствието чак като дойде ред на 4колките а в последствие и преместиха колата. Незнам как е било на друго места обаче това тук опорочи цялото съзтезание. Незнам и на кого е вината за това дали на троянци или на федерацията. Непожелавам на никого гледката която прзживчх днес а времето тук е прекрасно и имаше възможност за провеждане на едно супер съзтезание. Ще се опитам по късно и да кача някоя снимка.
                        с най-голямо съжаление подкрепям мнението ти.
                        от гледна точка на зрител това което видях на екстрийм теста много ме смути. автомобила беше крайно зле подготвен за такава цел, просто беше опасен !!! и трябваше още при 1-вите за щастите нефатални опити за преминаване да бъде отменен. може би това беше най-зле подготвената кола за преминаване откакто се направи такова нещо за първи път още през 2005-та. Незнам колко пъти съм гледал и преминавал през автомобил, но аз самия бях потресен от гледката, представете си как са реагирали хората които за 1-ви път гледат такова нещо и дали 2-ри път биха искали да присъстват на такива сцени. Няма да цитирам какви коментари чух от събралата се публика, от хора които гледат за 1-ви път ендуро до хора които са карали немалко кръгове в шампионата. Повечето учасници спираха горе на колата и когато се убеждаваха че немогат да преминат препядствието започна едно грозно мятане на мотори от колата, много грозна гледка, много. Както се изказаха някой хора от зрителите "започнаха да валят мотори" смешно, но хич не е в реалност. Нали екртрийм теста е направен и заради зрителите все пак, за да има публика която да се наслади на майсторлъка на състезателите. Страхотно шоу се получи, нямам думи. Несъм правил статистика но малцина са тези които минаха колата, някакси. Повечето хора или завършиха със опасни падания или си хвърляха моторите от колата, или бяха хванати в капана на мрежата която стърчеше отвсякъде. Нямаше нито една бала до колата както на предни състезания, аз поне не видях и линейка да има.

                        не пиша това мнение с цел да оплювам организаторите, по-скоро да не се допускат занапред такива издънки и да се проверяват нещата преди да се стига до такива неприатни ситуации
                        Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                        Коментар


                        • #57
                          Re: I КРЪГ ОТ Републикански Шампионат Ендуро -ТРОЯН 2007 "ЗУНДЕРТ ЕКСТРИЙМ"

                          Напълно подкрепям вашите мнения. Най-важното е да се извлекат поуките и да не се повтаря. И аз не видях линейка в събота.
                          Борислав Русенов - 0889593977

                          Коментар


                          • #58
                            Re: I КРЪГ ОТ Републикански Шампионат Ендуро -ТРОЯН 2007 "ЗУНДЕРТ ЕКСТРИЙМ"

                            Аз стартирах първи в събота заедно с Пламен от Варна и го пуснах да минава пред мен препятствията ! До последно се чудех кои препятствия да мина тъй като съм новобранец и нямах желание да си провалям съзтезанието още от старта . При удара на Пламен с първата тройка дървета тя се преобърна и това крайно ме реши да не си правя тестове след като нямам достатъчно опит. Вечерта ми дадоха камерата която бях оставил да снимат с нея и е заснето как повечето опитни и много добри съзтезатели падаха и си чупеха моторите заради не добре подготвено трасе (препятствия) .Линейка и аз не видях ...Не мога да кажа, че не ми хареса съботното трасе (въпреки многото кал ), смятам че си прекарах добре дори може да се каже че се потъркалях добре ...По така наречената програма мисля че трябваше да има и откриване НО...... Може да са имали предвид , че съобщение от сорта на ( един час до старта ) е достатъчно ....В неделя бях зрител и почти не ми се иска да коментирам видяното, но беше грозна гледка и чувах само лоши коментари от зрителите които бяха на трасето.На скока преди старт - финала нямаше ленти и публиката беше качена на самия скок Това беше мноо яко !!!! Митко Митков се опита да обясни на хората да се махнат от там за да няма инциденти, но в този момент по микрофона очтиво го помолиха да загаси мотора и да не бръмчи ...С това което пиша не искам да обидя или засегна някой , но мисля че организацията беше много зле не видях един човек със зелена жилетка да седи около публиката и да казва кое може и кое не , да обясни на хората опасните места за да не са там ...Ще се постарая малко по-късно да поместя малко снимки и няколко по-интересни клипчета от Троян с които ще затвърдя това което описах по горе

                            Коментар


                            • #59
                              Re: I КРЪГ ОТ Републикански Шампионат Ендуро -ТРОЯН 2007 "ЗУНДЕРТ ЕКСТРИЙМ"

                              ...да, в неделя хауса цареше навсякъде
                              постоянно летяха мотори и атв-та и публиката, като почудо нестана инцидент. нямаше никаква забрана да не се кара и палят машините за щяло и нещяло освен за загряване преди старта което би трябвало да става на определена зона. докато мотористите правеха обиколки един състезател с атв непрестана да обикаля из публиката и да показва колко може да скача точно на този скок с многото хора, без значение че атв-то му се приземяваше на 2 или 1 колело.

                              ако и занапред продължава да се кара в този дух инцидента е в кърпа вързан !!!!!!!
                              Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                              Коментар


                              • #60
                                Re: I КРЪГ ОТ Републикански Шампионат Ендуро -ТРОЯН 2007 "ЗУНДЕРТ ЕКСТРИЙМ"

                                Сложи някаде цялото клипче и ни даи линк да го дръпнем Благодаря предварително
                                http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X