Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тържествено връчване призовете на БЕФ за сезон 2006

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Първоначално публикуван от GOLDY-Владиан Христов
    Лошото е че успяха да ме излъжат да си купя мотор.
    Хвалъ на таквиз хора (дето са те "излъгали")
    Какво взе между впрочем?
    Hristo Draganov
    http://htftp.domainbg.com/HD/

    И аз искам България чиста ! ! !

    Коментар


    • #17
      Първоначално публикуван от HD
      Първоначално публикуван от GOLDY-Владиан Христов
      Лошото е че успяха да ме излъжат да си купя мотор.
      Хвалъ на таквиз хора (дето са те "излъгали")
      Какво взе между впрочем?
      Не съм го взел още.
      Става дума за DR-250
      LZ1VMH

      Коментар


      • #18
        Здравейте, КОЛЕГИ !
        Тържеството по връчването наградите на БЕФ за сезон 2006 мина много добре и стегнато. Призьорите са щастливи, което ще проличи от снимките, които ще пусна. Атмосферата беше много на ниво, благодарение на Еди Моторс, където самата обстановка беше на 100% в тон с ендурото!
        За съжаление някои състезатели не послушаха призивът на БЕФ за официално облекло, но какво да се прави, хора различни.
        БЕФ благодари на всички тези, които бяха с подходящи за случая костюми!
        За съжаление операторите се сменяха непрекъснато и някои важни моменти са пропуснати, но аз бях по това време бях малко зает!


        Ето сцената, която е вече готова и "чака" призьорите.


        Гостите вече пристигат в Еди Моторс Център. Това е първия етаж, където бе разположен бюфета.


        Ето и самия бюфет, за което благодарим на Еди!


        Започва церемонията по връчване на наградите.


        С грамоти са наградени организаторите на кръгове.


        "Мистър Навигация" - Събин Коларов.


        Специалната награда на Чавдар Амбарев за особени заслуги при организирането на традиционните "Откривания" и "Закривания" на ендуро сезоните.


        Зорница Богданова - най-екстремен репортер на шампионата.


        Емил Дотсов - Аркаин Студио. За особени заслуги при заснимането и обработването на материали, свързани с шампионата.


        Николай Карагьозов - спонсор No.1 на кръга в Сопот.


        Еди Пенчев - награда за спонсор на кръга в Бухово и за "мъжкар" на кръга.


        Другият мъжкар - Стоян Стоянов (Магарето). Двамата с Еди караха в два от кръговете на БЕШ с фрактури на ръцете и си заслужиха грамотите!


        "Марко Тотев" на шампионата - Данчо Йорданов, който спука две гуми в последните два кръга и това му струва шампионската тила. (карайте с мусове!)


        Най-добрият състезател, който кара при "особено утежнени обстоятелства", симпатичния пирдопчанин Светослав Станчев.


        Грамота за "успешна преквалификация" - Красимир Илиев (Долфи).


        Награда за "медиен партньор" на годината получи Ринг TV. Плакетът бе връчен на г-жа Юлия Илиева - редактор при моторните спортове и делeгиран продуцент на предаването "Виктори Екстрийм".


        Верчето Лагадова - за особени заслуги към шампионата на БЕФ. Тя свърши наистина много работа!


        Плакет за най-добре представил се нелицензиран състезател получи Павел Станчев, класирал се на 11-то място в Overall.


        Челната десетка в клас Е1 са наградени и вдигат вече призовете. Митко Митков е шампион! (това е специално за veni_ )


        Янчо Терзиев и Митко Чукуров.


        Клас Е3. Голямата купа заслужено е за Светослав Брейчев! (за съжаление клас Е2 не е сниман)


        Най-добрите десет от клас ATV. Еди триумфира!


        Джуниърите. Голямата тава е в Малък Кеко!


        Шестте най-добре представили се клуба в шампионата. Данчо Йорданов получва най-голямата купа за Crazy job.


        Снимка за спомен на всички призьори. Всички са щастливи!


        Отборът на болярите.


        Crazy job без залюханите Янчо Терзиев, Георги Чимширов и Десо Лещаров.


        X-treme Сопот.


        Еди моторс (разширен състав)
        От догодина Еди Моторс ще имат в шампионата 4 дами !!!


        Семейна снимка и за Росен Ненков (Балто)


        Дамският отбор на Еди Моторс. Крайно време е да почваме да подготвяме и момичетата от Crazy job, а не само да "тренират" !


        След връчването на наградите имаше и тържествена заря.

        Още награди получиха:
        Грамота за най-големи извъншампионатни ендуро мероприятия получи
        Г-н Венцислав Петров (форум Off road – bulgaria.com) за организацията на прехода Рила – Черно море.

        Спонсори No.1 за отделните кръгове:
        Стара Загора – Принс Хамбургер
        Хасково – Неохим
        Сопот – Гумтрак
        Бухово – Еди Моторс
        Бузлуджа-Емине - БЕФ и Ендуро Виктори
        Тополовград – Комплекс Империал
        Ендуро Шумен – Крейзи фокс

        Награда за Джуниър на годината получава: Вилимир Йорданов (Боляри-Велико Търново), включил се успешно в класа през 2006-та година.

        Грамота за най-добре представил се чуждестранен състезател се връчва на Ерик Брандауер ( 12 кратен шампион на Австрия по траял и трети на Ерзберг родео), взел участие в кръга Бузлуджа – Емине.

        Наградата за „Най-екстремен състезател печели Иван Цветков (прословутият номер 10 от репортажите на Ринг TV), който сигурно постави нов световен рекорд по падания в един кръг, но не се отказа до края на състезанието, което му прави чест!

        С плакет за особени заслуги в областта на вестниците и списанията се награждава и списание OFF-ROAD BG.

        И тази година медиен партньор на Българска Ендуро Федерация в областта на интернет комуникациите става порталът Off road – bulgaria.com

        Съдийски екип от град Шумен с главен съдия Валентин Пантев – официален времеизмервач на Българска Ендуро Федерация за сезон 2006.

        След анкета, направена във всички клубове, членуващи в БЕФ, със шест срещу три гласа приза „Кръг на Шампионата” печели – Клуб „Ендуро Виктори – Бухово”.

        Плакет за „Спонсор на годината” Българска Ендуро Федерация връчва на екипа на „Ендуро Виктори”.

        Плакет за „Марка на годината” се връчва на Ямаха, спечелила 2021 точки в Български Ендуро Шампионат.

        Български производител на годината отново е Николай Маджаров и фирмата му за производство на пиньони и валове „NHM” – Карлово.

        Най-престижната грамота – Феърплей в този раздел се връчва за човешка доблест и другарска взаимопомощ. Когато пред Янко Благоев (Еди Моторс) стои въпросът „добро класиране или помощ на изпаднал в беда състезател”, той избира категорично второто и по този начин помага на свой колега, който е в критична ситуация, като по този начин му спасява живота.

        Жоро Хаджиев бе изненадан от БЕФ с наградата за трасекоординатор на годината, за което признание благодаря !

        Това е от мен.
        БЕф поздравява всички награден и им желае Весели Празници
        Ендурото и сексът не са шега работа !
        -------------
        Животът се измерва с броят на издишванията !

        http://sixdayscrazyjob.com
        http://crazy-job.com

        Коментар


        • #19

          Браво, Жоро, чудесен репортаж !
          Много добре и стратегически подбрано място за подобн случай според мен! Всичко изглежда абсолютно професионално, както съм и убеден, че е било, което говори за положителното развитие на този спорт у нас ! Честито на всички както наградени така и ненаградени за успешно завършилия сезон 2006 на БЕФ и дано до година още по-голям интерес и почитатели на спорта да се явят както на старта така и покрай него
          Още веднъж честито от мен
          [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
          [/FONT]________________________________________
          [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
          [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
          [/CENTER]
          [/CENTER]

          Коментар


          • #20
            Страхотна атмосфера-страхотни награди-страхотни снимки...
            Жоро както винаги и 100% точен и изчерпателен
            От мен победителите в Е2


            На всички успех и безаварийна 2007г.

            Коментар


            • #21
              Някой може ли спешно да ми услужи със снимка на победителите в Е2, но на прилична резолюция?
              [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X