Обява

Свий
Няма добавени обяви.

VI кръг от РШЕ "Слънчев удар" - гр Бургас, 22 и 23 август 2009 г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: VI кръг от РШЕ "Слънчев удар" - гр Бургас, 22 и 23 август 2009 г.

    Първоначално публикуван от Цезар Преглед на мнение
    Голяма организация! Тук споровете започнаха преди състезанието което не добре...Това с преходи до реалния старт не беше удобрено от нито един състезател от Шумен. Не знам що за състезание се подготвя но аз лично като човек карал до мента всяко едно състезание се замислям дали да дойда.Може би единственото хубаво което се очертава е поредния банкет с Данко и компания ....Яворе постарайте се трасетата да не са Китайски...

    Поздрави!
    Китайски ще са трасетата .... присъствието не е задължително!!

    Коментар


    • #62
      До: VI кръг от РШЕ "Слънчев удар" - гр Бургас, 22 и 23 август 2009 г.

      Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
      Смятам, че правенето на трасетата е работа на организаторите, все пак те носят отговорноста, за добро или лошо състезание, трасекоординаторите, само проверяват за съответствие с класовете и с "правилника"

      Според мен, до петък трасето трябва да е маркирано, иначе някой от двата отбора(организ.... трасекоо....), няма да си е свършил работата!
      Първоначално публикуван от Цезар Преглед на мнение
      Голяма организация! Тук споровете започнаха преди състезанието което не добре...Това с преходи до реалния старт не беше удобрено от нито един състезател от Шумен. Не знам що за състезание се подготвя но аз лично като човек карал до мента всяко едно състезание се замислям дали да дойда.Може би единственото хубаво което се очертава е поредния банкет с Данко и компания ....Яворе постарайте се трасетата да не са Китайски...

      Поздрави!
      Абе много разбирачи в тоя форум...и все отявлени състезатели...от тая година !
      Заради едно "изпразване" на Жоро Хаджиев сте готови да осе..рете труда на хората преди да сте отишли да видите ?!?!?
      Я си стойте в къщи, че да могат другите да си покарат на воля...
      Аман, че даже и спецове по трасе координация и маркировка се извъдихте...повече от тия дето го правят !!!

      Коментар


      • #63
        До: VI кръг от РШЕ "Слънчев удар" - гр Бургас, 22 и 23 август 2009 г.

        Това което написах не беше с цел да се заяждам.Ако някой се е засегнал да ме извини. А що се отнася до мненията на Тодор Христов мисля , че е прав, Тодор е винаги прав. Но е най добър да се навира и разпалва спорове и да си дава мнението без да му го искат.

        П.С. г-н Христов (шефе) ко става с обещанията за екипи, якета, гуми, бензин и кво ли още не което ти обеща за клуба в който и аз съм член???

        Коментар


        • #64
          До: VI кръг от РШЕ "Слънчев удар" - гр Бургас, 22 и 23 август 2009 г.

          Да запитам всички, които употребиха думата "китайски" във връзка с трасетата: Какво означава "китайски трасета"? За китайска кухня ли е това определение, за машини или за "Номера на Китайката"?

          Коментар


          • #65
            До: VI кръг от РШЕ "Слънчев удар" - гр Бургас, 22 и 23 август 2009 г.

            Първоначално публикуван от Цезар Преглед на мнение
            ...Това с преходи до реалния старт не беше удобрено от нито един състезател от Шумен.
            Поздрави!
            В тая връзка искам да кажа, че в много състезания в България ( при джиповете) и при почти всички състезания в чужбина стартовете са два, така наречения ОФИЦИАЛЕН -за спонсори, публика, журналисти, за по-добра логистика от организатора, за преминаване през населени места и РЕАЛЕН - мястото където започва да тече състезателното време
            Голямо предимство е, че състезателя за това време загрява, машината влиза в "ритъм", а ако има някакви изненади от техниката ще имаш време да ги отстраниш преди да ти тръгне състезателното темпо
            Не знам състезателите от Шумен дали са правили такива стартове, за да не ги одобряват, но това си е отвсякъде предимство за Организатор и участници

            Първоначално публикуван от Цезар Преглед на мнение
            П.С. г-н Христов (шефе) ко става с обещанията за екипи, якета, гуми, бензин и кво ли още не което ти обеща за клуба в който и аз съм член???
            Ами като гледам по състезанията състезателите си имат екипи, якета, шапки, лицензите и застраховките на всички са платени (след като участват в Шампионата) !
            Тези въпроси можеш да ги задаваш в темата за отбора на "Крейзи Фокс", не в темата за състезанието на Явор !

            Първоначално публикуван от Цезар Преглед на мнение
            А що се отнася до мненията на Тодор Христов мисля , че е прав, Тодор е винаги прав.
            Ето това е вярно и тук позна !!!
            Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 18-08-09, 23:05.

            Коментар


            • #66
              До: VI кръг от РШЕ "Слънчев удар" - гр Бургас, 22 и 23 август 2009 г.

              Шефа ме нахока да млъквам , че може утре и без лиценз да ме остави. Или да изиска спечелените купи и медали от нас в негова полза


              Много разводнихме темата.

              Пожелавам на организаторите да подготвят добри трасета за да останем и ние и зрителите доволни.

              Коментар


              • #67
                До: VI кръг от РШЕ "Слънчев удар" - гр Бургас, 22 и 23 август 2009 г.

                Колеги, състезание ще има, дори резултатите да не се зачетат за шампионата, така че, спокойно !
                Пак казвам, че ще направим всичко възможно кръгът да влезе в нормите на РШЕ, ако съществуват и най-малките предпоставки за това.
                И не се палете толкова по това, дали трасетата за АТВ и мотоциклети ще са съвсем отделни и в какви проценти ! Ако трасето е широко, това не е чак толкова голяма беда. Знам, че е неприятно, но на много известни ралита по света мотори и АТВ, и джипове, че и камиони карат заедно.
                Гответе се за състезанието и УСПЕХ !
                Ендурото и сексът не са шега работа !
                -------------
                Животът се измерва с броят на издишванията !

                http://sixdayscrazyjob.com
                http://crazy-job.com

                Коментар


                • #68
                  До: VI кръг от РШЕ "Слънчев удар" - гр Бургас, 22 и 23 август 2009 г.

                  Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                  Абе много разбирачи в тоя форум...и все отявлени състезатели...от тая година !
                  Заради едно "изпразване" на Жоро Хаджиев сте готови да осе..рете труда на хората преди да сте отишли да видите ?!?!?
                  Я си стойте в къщи, че да могат другите да си покарат на воля...
                  Аман, че даже и спецове по трасе координация и маркировка се извъдихте...повече от тия дето го правят !!!
                  По, този начин поставени нещата, плюс моето колебание, реших да си остана в къщи, то и без това, Г-н Христов, не желае да участвам в тези състезания(паралел с Казанлъжкото, където беше упражнено старание, да не участвам), че да може повече негови хора, да са на стълбичката, тоест в медиите

                  Ако, се случи и Стоян Козарев, поради някакви опстоятелства, да не участва, примерно забранили му от ФЕДЕРАЦИЯТА, мен повече няма да ме видите, по подобни мероприятия

                  Аман, че даже и спецове по трасе координация и маркировка се извъдихте...повече от тия дето го правят !!!
                  Точно за това, Г-н Христов, мога да ви направя показно,стига да нямам помагачи, с право на глас!

                  Относно, вашите клубове, им желая успех, в така наречения, РЕПУБЛИКАНСКИ ШАМПИОНАТ
                  Eвгени Филчев
                  Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                  Коментар


                  • #69
                    До: VI кръг от РШЕ "Слънчев удар" - гр Бургас, 22 и 23 август 2009 г.

                    Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                    В тая връзка искам да кажа, че в много състезания в България ( при джиповете) и при почти всички състезания в чужбина стартовете са два, така наречения ОФИЦИАЛЕН -за спонсори, публика, журналисти, за по-добра логистика от организатора, за преминаване през населени места и РЕАЛЕН - мястото където започва да тече състезателното време
                    Голямо предимство е, че състезателя за това време загрява, машината влиза в "ритъм", а ако има някакви изненади от техниката ще имаш време да ги отстраниш преди да ти тръгне състезателното темпо
                    Не знам състезателите от Шумен дали са правили такива стартове, за да не ги одобряват, но това си е отвсякъде предимство за Организатор и участници




                    Ето, за това си прав, ама го няма в" правилника"
                    Eвгени Филчев
                    Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                    Коментар


                    • #70
                      До: VI кръг от РШЕ "Слънчев удар" - гр Бургас, 22 и 23 август 2009 г.

                      Разбирам че тече трескава подготовка и всички са заети с организацията на състезанието, но ако някой намери време и каже, къде все пак ще е старта на навигацията, а може и карта на трака в гугал да се пусне, че се чудя каде да го търся тоя танков полигон. И за зрителите, а и за състезателите особено, ще е полезно инфо. Тъкмо си харесах вчера едни храсти над форт нокс, да стрелям с фотоХапараДа от засада и се оказва че трябва да си търся окоп, да не ме прегази нЕкой танк. Поздрави на всички зрители, организатори и най-вече състезатели, защото без тях първите две групи хора отпадат.

                      Коментар


                      • #71
                        До: VI кръг от РШЕ "Слънчев удар" - гр Бургас, 22 и 23 август 2009 г.

                        Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
                        По, този начин поставени нещата, плюс моето колебание, реших да си остана в къщи, то и без това, Г-н Христов, не желае да участвам в тези състезания(паралел с Казанлъжкото, където беше упражнено старание, да не участвам), че да може повече негови хора, да са на стълбичката, тоест в медиите
                        Филчев, нещо си се объркал... аз не съм от КЕ и за мое съжаление не бях на Казанлък и не разбирам за какво ми говориш, а и нямам нищо против точно към твоите участия
                        Напротив, повечето състезатели правят по-добро състезанието...

                        Коментар


                        • #72
                          До: VI кръг от РШЕ "Слънчев удар" - гр Бургас, 22 и 23 август 2009 г.

                          Първоначално публикуван от damian64 Преглед на мнение
                          Разбирам че тече трескава подготовка и всички са заети с организацията на състезанието, но ако някой намери време и каже, къде все пак ще е старта на навигацията, а може и карта на трака в гугал да се пусне, че се чудя каде да го търся тоя танков полигон. И за зрителите, а и за състезателите особено, ще е полезно инфо. Тъкмо си харесах вчера едни храсти над форт нокс, да стрелям с фотоХапараДа от засада и се оказва че трябва да си търся окоп, да не ме прегази нЕкой танк. Поздрави на всички зрители, организатори и най-вече състезатели, защото без тях първите две групи хора отпадат.
                          Как да пуснем трака колега ? Днес ще уточним интересните места за гледане и медии и ще дам координати и подробни обяснения как се стига до там.

                          Коментар


                          • #73
                            До: VI кръг от РШЕ "Слънчев удар" - гр Бургас, 22 и 23 август 2009 г.

                            Да разведря малко обстановката...!

                            Яворе ти в кой свят живееш бре, с такава трапеза и през комунизЪма не можеше да се мине,
                            а ти искаш цяло трасе да ти одобрят и да нямаш проблеми със Жоро и Ко.
                            Ако така и горските си черпил горко ти... явно не следиш политиката в държавата...."КОРУПЦИЯ" му е майката...


                            Ето така трябва да е отрупана масата....повтарям масата....

                            Коментар


                            • #74
                              До: VI кръг от РШЕ "Слънчев удар" - гр Бургас, 22 и 23 август 2009 г.

                              Аз ще помоля предварително да се уточни дали състезанието ще се зачете за РШЕ понеже смятам че не малко хора ще присъстват предимно заради това.

                              Коментар


                              • #75
                                До: VI кръг от РШЕ "Слънчев удар" - гр Бургас, 22 и 23 август 2009 г.

                                Първоначално публикуван от Цезар Преглед на мнение
                                Аз ще помоля предварително да се уточни дали състезанието ще се зачете за РШЕ понеже смятам че не малко хора ще присъстват предимно заради това.
                                До довечера ще се знае.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X