Обява

Свий
Няма добавени обяви.

VI кръг от РШЕ "Слънчев удар" - гр Бургас, 22 и 23 август 2009 г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: VI кръг от РШЕ "Слънчев удар" - гр Бургас, 22 и 23 август 2009 г.

    Браво на Биляна Мартинова, която въпреки захапката в нашия скромен клас е спряла и помогнала на Денка! За мен е чест да карам с такива състезатели, само дето вече сън не ме хваща, защото Биби трупа опит със светлинна скорост
    Поздрави и до нови срещи
    Зорница
    Зорница Тодорова

    Коментар


    • До: VI кръг от РШЕ "Слънчев удар" - гр Бургас, 22 и 23 август 2009 г.

      Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
      Иване, не се ядосвай, че ще остарееш бързо като мене
      Пусни от твоите хубави снимки, аз ще черпя на Чалънджа бирата, а от Генчев кебапчетата
      за бира и кебапчета как дане пусна малко снимки

      Ще започна с тебе Христов и атаките ти в калта само дето няма звук да се чуе какви ги редиш.
      Прикачени файлове
      [FONT=Arial Black][SIZE=5]POLARIS Racing TEAM[/SIZE][/FONT]

      Коментар


      • До: VI кръг от РШЕ "Слънчев удар" - гр Бургас, 22 и 23 август 2009 г.

        Продължавам...
        Новия джуниър от "МG racing" е инструктиран ат Ади как да минава канала...За съжаление пробив в гарнитурата на главата на неговотата Кава не му позволи да участва по-късно...












        Имаше и вадене с въже...




        Кмета...














        А сега малко кални АТВ-тренировки...
















        А пък в предния канал имаше друго АТВ. Отзад мотористите почиват...


        Пак Данчо 212 ...








        Други "образи"...


        Тоз пък Петьо - "...Така шъ ти отрежа главата заради вчерашния репортаж..." - ме заплашва!


        Ей сега г-н Христов попържва"...


        Чак Петър го досрамя от съотборника...




        Г-жа Джартова прави като мене в събота - носи му каската!


        Готов за старта с експертите!














        Колев-джуниър тренира...


        Първият старт за деня - на най-малките мотористи!




















        Конкуренти...




        Някоя интересна снимка и от публиката!




        ВЕра....


        Гълъбин се опитва да дирижира...


        МЛадите АТВ-исти!












        Вальо Пантев...


        Иво "Хусаберга" от Хасково, дето все още е на КТМ!


        Оп...появиха се "Ред-булките"






        А тук се беше заформила една експерт-агитка!








        Ще стартират жените...или по-скоро тези, които останаха след събота...






        Хоби се подреждат за старт.




        Геле Минков искаше да стартира заедно с тях, но с трактор!...Със сигурност нямаше да е последен!
        Mitsubishi L200 DobbleCab

        KTM XC 450 RW 2009
        KTM 350 SX 2011

        Коментар


        • До: VI кръг от РШЕ "Слънчев удар" - гр Бургас, 22 и 23 август 2009 г.

          и още малко снимки :
          Прикачени файлове
          [FONT=Arial Black][SIZE=5]POLARIS Racing TEAM[/SIZE][/FONT]

          Коментар


          • До: VI кръг от РШЕ "Слънчев удар" - гр Бургас, 22 и 23 август 2009 г.

            Пак продължавам...
            Старта на Хоби.






            А така се развиваше битката...






























































































            Следва старта на експ ертите...
            Mitsubishi L200 DobbleCab

            KTM XC 450 RW 2009
            KTM 350 SX 2011

            Коментар


            • До: VI кръг от РШЕ "Слънчев удар" - гр Бургас, 22 и 23 август 2009 г.

              ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЗА ХУБАВИТЕ СНИМКИ

              Коментар


              • До: VI кръг от РШЕ "Слънчев удар" - гр Бургас, 22 и 23 август 2009 г.

                Първоначално публикуван от deniss Преглед на мнение
                Aз искам да поздравя организаторите за голямия труд и желанието с което направиха това състезание - бяха много всеотдайни! Но най - вече искам да благодаря на Биляна ,която спря при мен да ми помогне след моето падане и не тръгна докато не извикахме помощ ,на Станислав /237/ който измести мен и мотора от трасето ,защото имаше вероятност ,някой да се преземи върху мен,на Гълъбин и Жоро и наи-вече на Капитана и Джорджо ,които ме закараха до болницата и се грижиха за мен докато се съвзема и на Зорито за нейната съпричастност.Искам да кажа ,че много ме радва ,когато желанието във всеки от нас да помогне на изпаднал в беда наделее над устрема за победа и за пореден път доказва ,че сме ДОБРИ ХОРА !
                Аз искам да подчертая и това, че Биляна, точно зарди спирането изпусна победата в навигацията, но акта на спортсменство е достатъчно показателен и той стои далеч по-високо от първото място на стълбичката на победителите.
                Браво !
                Ендурото и сексът не са шега работа !
                -------------
                Животът се измерва с броят на издишванията !

                http://sixdayscrazyjob.com
                http://crazy-job.com

                Коментар


                • До: VI кръг от РШЕ "Слънчев удар" - гр Бургас, 22 и 23 август 2009 г.

                  Аз искам да благодаря на фото репортерите за многото снимки които са пуснали на мен и Хондичката . Сега вече знам защо се окалях толкова ... Единственото което не ми стана ясно е защо goblin ми плясна картон за неподходящ език но не ми и пука особенно. Тона ми бил неподходящ ако ме беше чул след като се превартях в калната локва не знам как щеше да го определи.
                  Пак казвам не съм искал да засегна никой с това което написах но след като ние караме по тези трасета мисля че имаме малко поне право на мнение което да изкажем както ни е на душа а не както ни налага някой...

                  ГОБЛИН СПЕЦИАЛНО ИЗВИНЕНИЕ КЪМ ТЕБ БАТЕ !
                  Последно редактирано от Цезар; 25-08-09, 10:17.

                  Коментар


                  • До: VI кръг от РШЕ "Слънчев удар" - гр Бургас, 22 и 23 август 2009 г.

                    Отзиви в местната преса:



                    Коментар


                    • До: VI кръг от РШЕ "Слънчев удар" - гр Бургас, 22 и 23 август 2009 г.

                      Следва старта на експертите.
                      Със съгласието на организаторите и поради желанието на джуниър-старша - за първи път караха заедно експерт-трасето, 10 обиколки. Единствената разлика е, че младежите стартираха от ІІ-ра линия.





                      Ди Чийз поведе...












































































                      Снимките са в хронологичен ред, така че може да следите как се е развивала борбата!










































































































                      Mitsubishi L200 DobbleCab

                      KTM XC 450 RW 2009
                      KTM 350 SX 2011

                      Коментар


                      • До: VI кръг от РШЕ "Слънчев удар" - гр Бургас, 22 и 23 август 2009 г.

                        Още...






























                        Финал!








                        Някой си търсеше нов мотор...и спонсор!



                        Старт на АТВ-юноши старша.


                        А тук Гълъбин направи един успешен опит за привличане на нов състезател за клуба!













                        Гъби направи опит да привлече и нова публика...но не успя!


                        И той се е замислил...бира...пура...и още нещо!


                        Някои не бяха доволни от видяното!



                        Снимки от награждаването по-късно...освен ако някой вече не е постнал такива!
                        Mitsubishi L200 DobbleCab

                        KTM XC 450 RW 2009
                        KTM 350 SX 2011

                        Коментар


                        • До: VI кръг от РШЕ "Слънчев удар" - гр Бургас, 22 и 23 август 2009 г.

                          Тъй като Мики е пуснал около 1000 снимки от неделя, които показват почти всичко, аз ще се огранича само до 123, показвайки предимно проявите на Crazy job.


                          На тренировката в неделя Таланта се чудеше отначало как се минава туй нещо.


                          Смилен този път го нямаше в шоуто, заради което то определено загуби, но Теодор показа, че май му е време за по-дъртия ждуниър.


                          С голям хъс си кара момчето !


                          Ицката този път ми хареса, даваше яко газ, ама ... отново втори.


                          Християн пак взе стълбичка и ... не никак не искам да съм на мястото на Бат Дак.


                          Тук малко балет.


                          Биляна спечели ендуро-кроса с лекота.


                          ... а се виждаше, че Зорница още не е преодоляла страхът от предишното падане и караше много предпазливо. Нищо, важното е, че пак е на стартовата линия, а Барни вместо да търси кусури на този и онзи, да вземе да и направи един тренировъчен тест, защото това момиче си е талант !




                          Още малко от дамите.


                          Искам да подчетая отново и нещо друго. Дамите отново се държаха по-мъжки от много "мъже" и дори не попитаха преди старта кои препятствия ще минават за разлика от другите класове, които се пазаряха постоянно !


                          Новият профсъюз при "експертите", които пък искаха по едно време 5 обиколки.


                          Мотори Хоби.
                          Много обиколки направи Мирослав Паприков по време на тренировките и усвои много добре преминаването през препятствията, та явно чак каталяса, защото в началото на състезанието тръгна много добре, но силите му не стигнаха да победи.


                          Светослав кара отново много добре, но на места имаше имаше проблеми с препятствията.


                          Ванката от Crazy job кара, както и в събота много стабилно. В стил Кокера той преминаваше без проблем навсякъде, въпреки че някои от съотборниците му се помъчиха да му попречат.


                          Данчо-о, много неприятности те сполетяха на ендуро-кроса, та на всичко отгоре те и блъснаха, но това е състезанието по ендуро, има понякога и доза късмет.


                          Навалица на трупите.


                          Навалицата от друг ъгъл.


                          Данчо пак да почерпи !


                          През това време водачът Иван Иванов трупаше преднина, необезпокояван от никого, та на правите чак си разкършваше ръцете да си почине малко.




                          Трудно е да различиш дали това е Иван или Кокера.


                          Гълъбин: "Дай газ де !"


                          Чакай и аз да пусна две снимки на Владислав, че се сърди нещо.




                          Мотоциклети "Експерт"
                          The Chesse взе старта за всички и тръгна уверено напред, но по-късно разбрах защо беше в групата, която иска 5 обиколки.


                          Ето го пак "почетния гражданин" на Созопол !


                          Данчо тръгна също много добре, но тук на гумите ... кълбо напред.


                          Със сигурно и равномерно каране Пламен Йоцов заслужено победи в неделя, браво !


                          Геле се движеше заедно с брат си също много добре, но явно се поумори, а Цецо получи повреда.


                          Много добре започна и Таланта, но накрая се забалтави нещо, особено на големите гуми.


                          Кокера отново не му се натискало на старта в навалицата и тръгна малко преди джуниърите, после попадна на тапа, но ако обиколките бяха 12 ... Това беше приятелско подмятане към Йоцов.


                          Бат Дак въпреки падането кара много добре !


                          Очаквах от Пламен малко повече на ендуро-кроса, но той си имаше тактика да се класира в челото, защото 25-те точки от предишния ден щяха да са му достатъчни за победител в кръга.


                          След малко ще кажа и за джуниърите, че наистина заслужават внимание.


                          Та, джуниърите показаха, че нямат никаква работа в други класове, освен в експерта следващата година. Марти и Ади се наредиха по време след най-добрите експерти без да си дават много зор, защото при тях класирането беше вече ясно още след съботната навигация, така че, да се стягат от догодина майсторите !




                          Всички препятствия се минаваха като по учебник !


                          Кокера


                          Марти


                          Интересно, твърде много падания имаше на ниските гуми !

                          Ендурото и сексът не са шега работа !
                          -------------
                          Животът се измерва с броят на издишванията !

                          http://sixdayscrazyjob.com
                          http://crazy-job.com

                          Коментар


                          • До: VI кръг от РШЕ "Слънчев удар" - гр Бургас, 22 и 23 август 2009 г.

                            Малко снимки и от АТВ джуниър:


                            Чочко мрази препятствията, но се наложи да ги заобича !




                            Затъване на гумите в гуми.


                            Не му вървеше на Теодор нещо край морето ...


                            Помощ от приятел.


                            Яка газ на този завой !


                            Ванката се оказа най-печен в неделя.


                            А дебютантът Стоян Стоянов се представи отлично !

                            АТВ Хоби:


                            Давам гаранция, че Стоянчо Козаров е карал трасето, но само с ... багера ! От петък още той непрекъснато ровеше нещо по трасето и сигурно има най-малко опознавателни обиколки от всички, но ... таланта си е талант. Това момче минава през препятствията с техниката на моторист-експерт и пързаля по завоите страхотно ! Ами ... това е положението, казах го по-горе.


                            Ето и случката с прекантарването в кадри.




                            Е, нищо страшно, състезателят си продължи.


                            Пак Стоянчо.




                            С този език навън е опасно по препятствията, но ...







                            И нещо за отдих. Не искам никой да ми се обижда, но това за мен беше дамата на кръга ! Ще трябва явно да се сприятеля повече с Явор.


                            Как да го пропусна бе ! Наблюдател-кетерига Генчев. Нищо не е писал до сега и направо съм притеснен ! Това сигурно е, защото след като ми сподели, че асортимента бил малък пуснаха и пържоли, ама ще видим, не вярвам да си пасува.

                            АТВ Експерт:


                            Яко кара Радо, но в калта нещо ... После као го попитах защо така, той ми отговори с контра въпрос: "Че ние кога сме карали на кал?" - и беше прав.


                            Миро Дочков също започна много добре състезанието, но се контузи и прекрати участието си преждевременно. Жалко !


                            Ето го и победителят от неделя - Капитанът от Crazy job с лодката. Димитър Капитанов се включи в шампионата за първи път в Казанлък, но набира опит и скорост и много скоро конкурентите ще видят голям зор с него !
                            Ето я и сагата "Христов":


                            "Уф-ф, уж и в Дълбок дол има кал, ама тая се не трае !"


                            "Ела ти бе, като много знаеш ! Шъ ви ............................ (както е редно)


                            "Ей толкова голям ни го сложиха трасекоординаторите !"


                            "Сега пък ти ли ? И на тебе ще ти .............................. (както следва)


                            "Веселбата свърши, подредих на всички майките, я сега да се взимам в ръце и да излизам !"
                            Винаги става така с мен. Едно време като музикант цяло лято държах рекорда "преспал с най-грозна партньорка" и последния ден китаристът ме детронира и сега отново почти накрая Тодор ми отне друг рекорд !


                            Това Николай ли беше ...


                            Е, трудно беше на АТВ-тата, но ... имат си уж координатори.


                            Ама иначе пък бяха атракция за публиката и дори искам да предам следния разговор между двама, по опърпани зрители, които зяпаха на далечния край на трасето:
                            - Ш-ш-ш, глей к'о пра'й тоя тоя с тая четириколка ве ! (става въпрос за Соянчо) Шъ 'зема да си купя ина !
                            - Шъ си купиш трънки, знайш че т'ва струва 3-4 хиляди лева ве !
                            Оставих ги да ги събират.


                            Ето как изглеждаха накрая помагачите - Янчо и Марти. Направо им се чудя на акъла ?! Единият е бизнесмен и уж никога на помага, а другият е син на такъв ... Тия явно са големи бунаци (от заралийски = дума обединяваща балами и глупаци)!

                            Е, замина си и тоя кръг. Накрая искам да кажа, че изхождайки от първоначалната база на отчаяние, той се оказа изключително атрактивен и зрелищен. Кога пък ще ви се падне да карате из полето, а ?!
                            Колкото до втория ден, стана чудесно състезание, за което се погрижиха цялата фирма на Явор, начело с вожда + джазмените и моята партия Червенков. Е, мрънкащи винаги ще има, къде по-прави, къде просто защото някои така са свикнали, но аз съм много доволен от състезанието като цяло !
                            Възнамерявам да отида някой ден да изкажа личните си благодарности на Явор, но ... като замине за Китай !
                            -------------------------------
                            Накрая гледам някакви закачки тук:
                            А тук Гълъбин направи един успешен опит за привличане на нов състезател за клуба!
                            ...но истината е съвсем друга. Марти каза, че се е съгласил на всички тия издевателства само заради обектите от пред-предпоследната снимка, ама после заяви, че вече като иска такива неща, само покрай мен ще се навърта, за да не остане пак капо !
                            Последно редактирано от Жоро Хаджиев; 25-08-09, 12:56.
                            Ендурото и сексът не са шега работа !
                            -------------
                            Животът се измерва с броят на издишванията !

                            http://sixdayscrazyjob.com
                            http://crazy-job.com

                            Коментар


                            • До: VI кръг от РШЕ "Слънчев удар" - гр Бургас, 22 и 23 август 2009 г.

                              Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение

                              Как да го пропусна бе ! Наблюдател-кетерига Генчев. Нищо не е писал до сега и направо съм притеснен ! Това сигурно е, защото след като ми сподели, че асортимента бил малък пуснаха и пържоли, ама ще видим, не вярвам да си пасува.
                              Здравейте и от мен!

                              Не се притеснявайте, естествено, че ще се включа и ще прокоментирам това онова. Но ще започна хронологично:

                              Не се бяхме настанили в хотела, т.к. прихождахме от Слънчев бряг и не знам що за стока е хотела, но 62 лв. за апартамент до морето в топ сезона си е около 50 % отстъпка от нормалните цени. В залата за брифингите нежно ни гледаха няколко поколения маймуни, някои се смееха, на ендуристите, други гледаха умно за разлика от ... хайде да не персонализирам.
                              Подходих с известни резерви към този кръг т.к. имаше много негативни писания в предните страници на темата. От друга страна досега на всички издания на "Съкровището на Вромос" съм присъствал и въпреки опитите на разни собственици на хотели и ресторанти да ни развалят кефа, пак се е получавало много готино.

                              Продължавам за събота и навигацията:
                              На старта нямаше къде да се скриеш от слънцето освен под монстъра на Вромос и нямаше от къде наблизо и една студена бира да си купиш. Имаше езерце, ама как да скочиш без бански в него пред обективите на толкова снимачна техника.
                              Стартира сина ми и аз след него. Трака водеше право към танковия полигон до с. Банево, където през далечната ... година служих в N-ското поделение, та района ми беше познат. Още в началото ГПС на сина ми изгуби козите, т.е. сателитите. 10-15 мин включвах, изключвах, а около нас преминаха всички, които са стартирали след нас. И затова се наложи аз да водя. Спирах и разказах на сина ми за войнишкия ми живот, показах му спалното помещение, вишката от която се водеха танковите ученията, кашишката вишка, бадемовата горичка, началния и крайния рубежи, местата за мишенните установки, къщичката на агрегата .... Но във високата трева не видях един прокопан канал, предницата на АТВ-то се заби и аз прелетях кормилото... Разтегнах мускул на левия крак и още здраво куцам. Продължихме. Трасето се оказа много готино, широко много скоростно и понеже карахме последни никой не ни опушваше. Стигнахме купчина с мотоциклети, които щурмуваха 1 баир и дружно пееха, грешка ПСУВАХА. Погледахме ги малко и продължихме по нашия трак. Някой специално за нас с булдозер беше направил пътища през коита се движехме със "заварена" газ. За втората обиколка лепнахме с тиксо друг ГПС и сина ми продължи напред.

                              Първоначално публикуван от damian64 Преглед на мнение
                              ...
                              А ето и по трасето

                              идат...


                              и прах дигат

                              ...
                              Вече настигах сина ми и точно на това място в началото на селото ми се случи нещо много неприятно. Както си карах на този прав и гладък участък на прекъсвач и изведнъж буквално прелетях през кормилото паднах по гръб с висока скорост, претъркалях се още 2-3 пъти и се осъзнах седнал на земята с лице в посоката на първоначалното движение. Обърнах се и отидох при АТВ-то което си беше на колелета но на 10-тина м. от мен. Запали трудно и реших да потегля, на не успях т.к. някаква стоамизирана тел 3 мм. беше захванала като ласо предния бар на АТВто, а другия и край беше закачен на някакво забито парче желязо, /вече откопано от АТВ-то. Затова съм литнал а АТВ-то се е приземило на колелета с предница насочена обратно на движението. И аз тръгнах натам-към старта. Добре, че видях Зори да идва, та разбрах правилната посока. Бях изпуснал сина ми и затова започнах да карам след нея. Стигнахме отново до полигона, а аз вече внимавах за моето каналче. Да, ам не! Вече се успокоих, че съм отминал мястото и дадох газ ... и хоп: отново с предните гуми в канала, а аз пак за 3 /трети/ път пред АТВ-то. Прекалено много ми дойде. Продължих по маркерите, но съм хванал моторджийския трак и неусетно се озовах на билото. Върнах се обратно т.к. не бях виждал сина ми и не знаех до къде е стигнал.
                              Тук ще отбележа единствения проблем на маркировката, че нямаше табели отделящи различните класове. И още един път хванах моторджийски трак и се връщах. Все пак беше добре маркирано, защото без ГПС направих обиколка.
                              На едно от преминаванията на блатата понеже съм без гуми закъсах и за десетина минути сам се откопах, като си осигурих цяла кална баня.
                              В заключение за трасето ще напиша, че ми хареса, но беше много бързо и до сега не ми се е случвало толкова много пъти да падам. По нашия краи няма такива писти и средната ми скорост е била окло 30 км/ч.

                              За неделя и Х-трака:
                              Отидохме рано и в 8.30 сина ми започна да тренира със стимул от майка си, че ако стане първи ще ходи на аквапарк. Но все пак майка му каза да не се цапа предварително, че нали и фотографи и мажоретки ще има...
                              Туй за мажоретките аз си го измислих, на мен така ми се искаше.
                              Х-трака ми хареса, не само като зрител защото в промеждутъка м/у сериите и награждаването се облякох и поразходих през препятствията, които бяха за Хобитите. Като стигнах до локвата се върнах обратно и ги преминах безпроблемно по обратен ред. Искаше ми се само да има на някой от обратните завой и едно "ветрило", като казанлъшкото. Но кой ли ме пита...
                              Като основен конкурент на сина ми сочех Теодор Белята, но той нямаше ден и остана последен. На това начупено и с много обратни завой изобщо не включвах Уолварина и още повече защото го управляваше новак в РШЕ. Изненадващо обаче Теодор не оправда предвижданията ми и само това момче здраво преследваше сина ми.
                              Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение


                              А дебютантът Стоян Стоянов се представи отлично !
                              Да си дойда на темата за кетъринга:
                              Първоначално публикуван от damian64 Преглед на мнение

                              А на кетъринга скарата пуши, та човек не може глава да вдигне и цари мир и любов.


                              Още в петък вечерта, като карахме на ход АТВ-тата оплакнах уста със студена бира.
                              Кетъринга беше на ниво, но има още какво да се желае. Е обслужващият персонал беше *СУПЕР*
                              Много отзивчив, опашката минаваше бързо и неусетно. От скарата имаше само 2 артикула, което ми напомня за соц миналото, но в неделя като отидох да събирам мат'рял т.е. да си купя поредната бира и ми предложиха и пържола... Можело значи!
                              Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение


                              Сега и малко кетеринг, че "Отговорникът" да има на какво да се опре в пртеценката си.





                              ... а аз съм вече в отбора по простотиите.
                              И както се вижда от последната снимка и други освен мен са доволни от кетъринга, та после ги чуваха чак от митническия контрол на летището.

                              В заключение: Много съм доволен от кръга, получи се наистина много добро и зрелищно и за участници и за кибици.
                              Последно редактирано от s_s1; 25-08-09, 16:41. Причина: за кИбапчетата
                              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                              Коментар


                              • До: VI кръг от РШЕ "Слънчев удар" - гр Бургас, 22 и 23 август 2009 г.

                                Страхотно състезание браво на организаторите и на фотографите и на всички състезатели.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X