Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой с какъв GPS ще кара през 2009г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Кой с какъв GPS ще кара през 2009г.

    Технологиите напредват,
    интересно ми е ще има ли вече състезатели в РШЕ с по-новите модели GPSи или ще се залага отново на старото и изпитаното бойно 'животно' 60 CSX
    Кой с какъв GPS ще кара през 2009г.
    86
    60CSx
    52.33%
    45
    76CSx
    11.63%
    10
    zūmo 550
    10.47%
    9
    nüvi 500
    10.47%
    9
    zūmo 660
    0.00%
    0
    eTrex
    4.65%
    4
    Oregon
    1.16%
    1
    Colorado
    9.30%
    8

    Анкетата е изтекла.

    Последно редактирано от Краси Грудев; 14-03-09, 22:41.

  • #2
    До: Кой с какъв GPS ще кара през 2009г.

    Сега в колата съм с 265W ,но за мотора ще си взема изпитаното бойно 'животно' 60 CSX

    Коментар


    • #3
      До: Кой с какъв GPS ще кара през 2009г.

      Аз пробвах Колорадото ама - счупи му се буксата за захранването на първото каране.
      И за сега съм с животното 60CSX

      Коментар


      • #4
        До: Кой с какъв GPS ще кара през 2009г.

        Моя го няма в анкетата 60CS
        Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
        Дий Снайдер

        Коментар


        • #5
          До: Кой с какъв GPS ще кара през 2009г.

          Първоначално публикуван от mater Преглед на мнение
          Моя го няма в анкетата 60CS
          пиши го като 60CSX. почти нямат разлика

          Коментар


          • #6
            До: Кой с какъв GPS ще кара през 2009г.

            Аз също оставам верен на 60 - серия имам 2 по точно три, но единя е за резервни части . А пък и без това тази година GPS-ите са повече за подпомагане и контрол отколко за ориентиране през 100% от състезанието.

            Коментар


            • #7
              До: Кой с какъв GPS ще кара през 2009г.

              аз съм решил да пробвам колорадото монтирал съм го на стойка на RAM и съм су купил Г-образен USB кабел да се нядавам да нямам проблем с буксата
              доста е удобен за работа а и екрана му е по голям да не говорим че е доста по чувствителен от 60CSX имам сигнал там където преди не можех и да си помисля с 60-ката ама ще видим дали ще е удачен доста изчетох преди да се гмурна с 800лв но времето ще покаже дали съм бил прав.........
              Николай Гогов 0898676912

              НЯМА ИДИОТО - УСТОЙЧИВИ НЕЩА. ПРОСТО ИДИОТИТЕ СА ТВЪРДЕ ИЗОБРЕТАТЕЛНИ!

              Коментар


              • #8
                До: Кой с какъв GPS ще кара през 2009г.

                Аз съм със Zumo 550,но имам и 60csx.И от двата съм доста доволен като сигнал и издръжливост,но на Зумото се вижда доста по ясно,но за сигнал не съм много сигурен дали е по-добър от 60-ката.
                [SIZE=5][I][FONT=Palatino Linotype][B]Botevgrad Racing Team-[SIZE=1]some call it a hobby... we call it a way of life....[/SIZE][/B][/FONT][/I][/SIZE]

                Коментар


                • #9
                  До: Кой с какъв GPS ще кара през 2009г.

                  Първоначално публикуван от АНТИМ Преглед на мнение
                  аз съм решил да пробвам колорадото монтирал съм го на стойка на RAM и съм су купил Г-образен USB кабел да се нядавам да нямам проблем с буксата
                  доста е удобен за работа а и екрана му е по голям да не говорим че е доста по чувствителен от 60CSX имам сигнал там където преди не можех и да си помисля с 60-ката ама ще видим дали ще е удачен доста изчетох преди да се гмурна с 800лв но времето ще покаже дали съм бил прав.........
                  Всичко това съм го тествал, и нестава! Точно с Г образазния кабел е проблема, влиза вода, кал и какво ли още не тои е USB. Хубав е но не за гората.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Кой с какъв GPS ще кара през 2009г.

                    Първоначално публикуван от Краси Грудев Преглед на мнение
                    старото и изпитаното бойно 'животно' 60 CSX
                    .
                    Аз съм със ьпдейта на "животното"-76ЦСХ

                    Поздрави,
                    MG RACING

                    Коментар


                    • #11
                      До: Кой с какъв GPS ще кара през 2009г.

                      Щом партията казва народа го желае.
                      GARMIN 60 CSX

                      Коментар


                      • #12
                        До: Кой с какъв GPS ще кара през 2009г.

                        Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
                        Всичко това съм го тествал, и нестава! Точно с Г образазния кабел е проблема, влиза вода, кал и какво ли още не тои е USB. Хубав е но не за гората.
                        имам голям буркан с вазелин мисля преди всяко слагане да му плескам по една топка за изолация от мизерията и водата иначе и аз съм го отчел като най слабото му място там мисля също така да му нправя малка тапа на буксата за антена за да я изолирам от евентуална влага
                        Николай Гогов 0898676912

                        НЯМА ИДИОТО - УСТОЙЧИВИ НЕЩА. ПРОСТО ИДИОТИТЕ СА ТВЪРДЕ ИЗОБРЕТАТЕЛНИ!

                        Коментар


                        • #13
                          До: Кой с какъв GPS ще кара през 2009г.

                          Предлагам ви вариант за захранване на Клорадо,което аз съм съм направил и тествал около 5000км. 100% безотказно.

                          Изработва се стойка от алуминий в която да влезе устройството.

                          Изрязва се капачето точно на ЮСБ конектора,и по този начин става нещо като семеринг.

                          Комутира се устройството предварително намазано със машинно масло.

                          Това се прави за да не залепне ГПСа при заливането му с топъл силикон.

                          Заливането става при комутиран ГПС в алуминиевият предпазител,за да няма разместване след това при слагане и сваляне.

                          Така направено захранването никога не е изключвал ГПСа независимо при какви условия,дъжд,вибрации,сътресения при падане и др.
                          Дано да съм бил полезен. Поздрави,Митко!

                          Коментар


                          • #14
                            До: Кой с какъв GPS ще кара през 2009г.

                            Аз ползвам "дзвера" 60 csx и нямам нужда от захранване.
                            С две батерийки карам по 12-16 часа !!

                            Коментар


                            • #15
                              До: Кой с какъв GPS ще кара през 2009г.

                              и аз така със дзверо 60ЦХ ама повече за да се праим на хай тек мен, иначе ще заложа на стария индиански метод и ще карам по следите на другите.
                              Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X