Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Календар на РШЕ за Сезон 2009

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Календар на РШЕ за Сезон 2009

    Първоначално публикуван от Valex_82 Преглед на мнение
    Да попитам тази година кръг от ендуро шампионата в Троян няма ли да има .Само ATV-та и джипове ли ще гледаме.
    Може би ще има "Moto Challenge Cup" на Дълбок Дол в началото на декември, но още нямаме О.К. от спонсорите...
    Ще бъде само за мотори
    Ще се знае до края на април...

    Коментар


    • #17
      До: Календар на РШЕ за Сезон 2009

      А Републиканския Ендуро Шампионат се очертава изключително интересен
      Вече има доста фирмени отбори, много по-професионална подготовка, много наточени машини и надъхани състезатели
      Титлите във всички класове ще се оспорват до последно, а отборите, които ще се борят в Ендуро и АТВ Шампионатите са следните

      "Crazy Fox Motors Team" - 21 състезателя в Ендуро, МХ АТV и SmATV

      МСК "Hard Riders" Враца - 25 състезателя в Ендуро и АТВ Шампионати

      "Kawasaki Green Team" - няма инфо за броя на участниците, но сигурно са много

      "Polaris Racing Team" - 5 състезателя в Ендуро и ATV Шампионати

      Освен тези вече анонсирани отбори предстои представяне на още един отбор в "4х4 Адвенчър" и дългоочакваната презентация на първата сила в ендурото "Crazy Job"

      P.S.
      Пропуснах и габровската сила "Риск Габрово" и софийския "MG Racing", но нали още си пазят в тайна програмите и "остриетата"
      Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 19-03-09, 20:34.

      Коментар


      • #18
        До: Календар на РШЕ за Сезон 2009

        Аз имам въпрос за софийското състезание-на 24 и 25 април в София се провежда световния енергиен форум ,във вестниците пише че столичани няма да ходят на работа а мерките за сигурност ще са засилени.Това ще засегне ли провеждането на състезанието?

        Коментар


        • #19
          До: Календар на РШЕ за Сезон 2009

          Първоначално публикуван от POISONN Преглед на мнение
          Аз имам въпрос за софийското състезание-на 24 и 25 април в София се провежда световния енергиен форум ,във вестниците пише че столичани няма да ходят на работа а мерките за сигурност ще са засилени.Това ще засегне ли провеждането на състезанието?
          Няма ядове.
          Договориха се с нас,че тогава София и без това ще е в Лозенската планина да гледа Ендурото и щяло да им е по спокойно в центъра

          Коментар


          • #20
            До: Календар на РШЕ за Сезон 2009

            Дайте повече инфо къде ще бъде точното място на състезанието и затвореното трасе , че досега не съм идвал на Ендуро СОфия.
            [FONT=Arial Black][SIZE=5]POLARIS Racing TEAM[/SIZE][/FONT]

            Коментар


            • #21
              До: Календар на РШЕ за Сезон 2009

              Първоначално публикуван от IvanITI Преглед на мнение
              Дайте повече инфо къде ще бъде точното място на състезанието и затвореното трасе , че досега не съм идвал на Ендуро СОфия.
              Имай още малко търпение.Има още 2-3 дреболии за уточняване и ще пусна подробно инфо

              Коментар


              • #22
                До: Календар на РШЕ за Сезон 2009

                Първоначално публикуван от Краси Грудев Преглед на мнение
                Имай още малко търпение.Има още 2-3 дреболии за уточняване и ще пусна подробно инфо
                И за балета, и за балета...

                Коментар


                • #23
                  До: Календар на РШЕ за Сезон 2009

                  Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                  И за балета, и за балета...
                  Абе не щат по бански бре. Май ще ги сменяме

                  Коментар


                  • #24
                    До: Календар на РШЕ за Сезон 2009

                    Гледам че Жоро Хаджиев още не е променил датата за състезанието в Казанлък.

                    На 4 и 5 юли са изборите за парламент, затова и изтегляме състезанието с една седмица напред.

                    То ще се проведе на 27-28 юни
                    EnduroX Alba-Damascena 2019

                    Коментар


                    • #25
                      До: Календар на РШЕ за Сезон 2009

                      Здравейте истина ли е че е отложен кръгът в Добринище,и че няма да е Юни!

                      Коментар


                      • #26
                        До: Календар на РШЕ за Сезон 2009

                        Първоначално публикуван от georgi86 Преглед на мнение
                        Здравейте истина ли е че е отложен кръгът в Добринище,и че няма да е Юни!
                        Най-вероятно ще се отложи за есента.За съжаление датата съвпада с изборите за евродепутати и от общината отказват разрешение засега.Напомням , че нашият календар излезе доста преди парламента да гласува датите за изборите,така че в случая няма какво друго да направим.
                        offroad фен
                        1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
                        TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

                        Коментар


                        • #27
                          До: Календар на РШЕ за Сезон 2009

                          Първоначално публикуван от georgi86 Преглед на мнение
                          Здравейте истина ли е че е отложен кръгът в Добринище,и че няма да е Юни!
                          Много жалко ,че все още има хора,които за да се направят на интересни коментират неща от които не разбират.

                          В момента сме в преговори с общината и полицията ,като от страна на полицията имаме уверението че няма да го забранят,само че не могат да ни осигурят охрана ,но ние можем да се справим с това с помоща на СОТ.До вторник ще имаме резултат и от общината, за сега клони към положителен,всички подхождат с разбиране към важността на това мероприятие за региона.Общо взето нещата са оптимистични,старт -финала за 1 вия ден може да се отдалечи на 2-3 км.от града за да бъдем по спокойни,а също и затворения кръг да бъде на мотокрос пистата,която е на същото разстояние,така че няма да има много шум в града,което е добре.

                          Хвърляме много труд и енергия този кръг да се състои по план,така че предварителни изказвания като това на нашия "приятел" с нищо не ни помагат,но ние сме с големи сърца така че можем да прощаваме такива , надявам се неволни грешки,все пак момчето е младо ,случва се ,надявам се да си вземе поука и първо да пита по старите.

                          До вторник.

                          Коментар


                          • #28
                            До: Календар на РШЕ за Сезон 2009

                            Много добре би било ако успеете да се разберете,тъй като няма по-голяма тъпотия от промените в Календара.
                            offroad фен
                            1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
                            TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

                            Коментар


                            • #29
                              До: Календар на РШЕ за Сезон 2009

                              Е извинявам се ако съм казал нещо нередно,но просто попитах! Не виждам какво лошо съм направил,но все пак! Не разбрах за какво да си взимам поука! Мисля че имам право да си питам каквото си искам,все пак нали за това е направен този форум,за да питаме,да се информираме! А пък за "приятел" в кавички нямаше нужда знам че не съм ви,но и не изгарям от желание дано да има все пак състезание,ще бъде интересно,пожелавам ви го!

                              П.П. Сега да не изкарате мен виновен че не можете да си организирате нещата,защото натам са тръгнали работите!
                              Последно редактирано от Георги Хаджийски; 12-05-09, 16:13.

                              Коментар


                              • #30
                                До: Календар на РШЕ за Сезон 2009

                                Първоначално публикуван от Тодор Пашов Преглед на мнение
                                Гледам че Жоро Хаджиев още не е променил датата за състезанието в Казанлък.

                                На 4 и 5 юли са изборите за парламент, затова и изтегляме състезанието с една седмица напред.

                                То ще се проведе на 27-28 юни
                                НАПРАВЕНО !

                                Колеги, състезанието в Казанлък ще е на
                                27-28 юни
                                -----------------------------------------------
                                За Добринище се надяваме на положителен резултат !
                                Дано Ванката и компания се справят със сложната ситуация, че знаете колко е важно да си изберете евродепутат !
                                Последно редактирано от Жоро Хаджиев; 13-05-09, 08:20.
                                Ендурото и сексът не са шега работа !
                                -------------
                                Животът се измерва с броят на издишванията !

                                http://sixdayscrazyjob.com
                                http://crazy-job.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X