Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Снимки и коментари от "Ендуро София 2008"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Снимки и коментари от "Ендуро София 2008"

    Някои по интересни снимки и от мен...







    Deso скача ...


    Теди се страхува да не "закърнее" без конкуренция

    От друг ъгъл при реката...





    Една поредица от гадно падане...



    НЕ знам какво да кажа...10 секунди никой от "тълпата" не се притече на помощ, може би никой не искаше да се измокри...Единствен Еди го направи...


    Тук имам малък клип от следващите 10-15 секунди...
    https://htftp.offroad-bulgaria.com/m...i%20pomaga.avi
    Друг скок...

    Друг ракурс при реката...





    Кой казваше, че люлката само Еди и Десо ги вземали така!?...Ради(345 от "MG Racing") я минаваше по същия начин!








    Кокера се готви за дъжда...


    Какво да ви кажа за това момче....мотора е 2 години по-млад от него, а той е на 22....



    Силно преминаване на 279...


    Ади пък ми подари това...
    Mitsubishi L200 DobbleCab

    KTM XC 450 RW 2009
    KTM 350 SX 2011

    Коментар


    • #17
      До: Снимки и коментари от "Ендуро София 2008"

      И както обещах, малко снимки на красавици, стига с тия мотори...









      А тази обица на езика ме заинтригува...много...и ми развинти фантазията

      Коментар


      • #18
        До: Снимки и коментари от "Ендуро София 2008"

        В неделя , в Спортен свят по Нова ТВ ще има репортаж от днес. Стана готин, но жалко, че ще е във времето , когато повечето ще са по трасето. Все пак може някой да го запише...
        Живей за всеки дъх!

        Коментар


        • #19
          До: Снимки и коментари от "Ендуро София 2008"

          Страхотни снимки!

          Коментар


          • #20
            До: Снимки и коментари от "Ендуро София 2008"

            Ето малко снимки с кратък коментар и от мен

            Пролога премина перфектно,записаха се 101 участника,всичко бе точно премерено и изчислено.
            Вкарахме доста новости в организацията.
            Стегнатото трасе се хареса на всички,много по лесно се наблюдава и от зрителите без да се налага да тичат като коне на интересните места.
            Предварителните тренировки ни спестиха време,всичко премина по предварително обявеният план график.

            Експертите караха по три обиколки а останалите по две.
            Хобитата караха 100% от трасето на експертите

            Денят започна напоително,целта наистина бе да игнорираме прахта и да доставим 100% удоволствие на всички

            Тренировките се оказаха доста сложни заради мокрото трасе,впоследствие то изсъхна и всичко премина по план




            Мини Джуниър демонстрират феърплей


            Балет Веда са ни любимки,този път виновник та да са тук са двамата братя Бошнакови- това е подаръка от тях за всички състезатели



            Вера бе изключително спокойна,на съдиите им бе осигурен лукс и комфорт невиждан и нечуван до сега в друго ендуро състезание.

            Малкия Шойлев здраве е "набеснел" скоро ще го видим в челните редици






            Виража




            169 не успя да ни изненада







            По околовръстният път имаше наспирали коли от Симеоново до Бояна от двете страни



            Бат Еди




            Доктора хич нямаше работа за наша радост



            И да изкараш шестица на матурата



            Светльо и Слави за пръв път попаднаха в една серия,но пък се "съскаха" и дадоха най-добри времена,това беше една от най яростните надпревари м/у приятели






            За пръв път направихме награждаване по класирането от пролога
            домакина от ЕдиМотоцентър раздаде предметни награди на първенците
            АТВ Експерт
            на първо място с еднакво време до секунда Еди и Десо а на трето остана малкият Шойлев

            Мотори Експерт


            Жени


            Джуниър

            Мини джуниър до 18г

            и ултра мини джуниър до 8г - държаха се като истински мъже



            АТВ Хоби


            И мотори Хоби


            До утре...
            Последно редактирано от Краси Грудев; 01-06-08, 00:44.

            Коментар


            • #21
              До: Снимки и коментари от "Ендуро София 2008"

              Атрактивни снимки от първата серия при "Експертите" Калине, трябва още повече газ да раздаваш, че да стават хубави снимките...



















              Коментар


              • #22
                До: Снимки и коментари от "Ендуро София 2008"

                В следващите серии вече АТВ-та стартираха по три и стана интересно



                Десо и Смилен се "захапаха" още на старта, но кофти ремонта, който направи на мотора Смилен, не му даде нужната мощност... А пък и по станцията получи указания да върне газта, че все пак сме гости, няма да бием домакините, нали...



                Кой каза, че на люлката нямало изпреварвания...




                А това преминаване не е по люлката, но спазва идеалната траектория









                Десо отново кара без грешка и няколко милимунди от секундата не му стигнаха да дръпне пред Еди, но като разправям на Пантев, че вече трябва да се засичат и хилядните от секундата, той не ме слуша...




                В следващата серия Красимир Колев победи, както се очакваше, но явно не беше "напоил" АТВ-то и то си глътна водичка, в резултат на което Колев загуби над 30 секунди в "кихане"...















                Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 01-06-08, 09:30.

                Коментар


                • #23
                  До: Снимки и коментари от "Ендуро София 2008"

                  След като свършиха четириколките започна отново обилно поливане за мотористите




                  Краси Грудевв получи указания да подкара с маркуча и балета, че белким стане балет "Мокра фланелка"...






                  "Ей това дупе точно търсех.."



                  А поливането продължаваше усърдно и чак се чудех, само заради публиката ли е всичко това...



                  А то се оказа много просто да се сетиш, в първата серия при моторите, всички състезатели бяха от Старозагорския клуб "Луда Работа" ...






                  Бях се обзаложил, че Терзиев ще пада минимум два пъти на обиколка, но загубих...падна само веднъж и явно е във форма







                  Магарето към Терзиев:
                  "Като ти обяснявам да дойдеш в "Хоби"-то, ти се ослушваш и те е срам... Айде сега по три обиколки и 120 километра"



                  И в края две снимки за фен-клуба на Терзиев ( дай боже всекиму)



                  Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 01-06-08, 09:50.

                  Коментар


                  • #24
                    До: Снимки и коментари от "Ендуро София 2008"

                    Анонса за репортажа по "Спортен Свят"

                    Коментар


                    • #25
                      До: Снимки и коментари от "Ендуро София 2008"

                      Гледам, че е имало и Чепеларско участие при АТВ-тата в лицето на Сако, който е станал 2-ри
                      Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

                      Коментар


                      • #26
                        До: Снимки и коментари от "Ендуро София 2008"

                        Малко снимки и клипчета от Хоби АТВ и Мотори

                        https://htftp.offroad-bulgaria.com/K...ro_Sofia_2008/

                        Коментар


                        • #27
                          До: Снимки и коментари от "Ендуро София 2008"

                          И понеже Крум Савов ми се обади лично да ме помоли да кача тук репортажа, нямаше как да откажа Обеща да почерпи...другият път

                          Коментар


                          • #28
                            До: Снимки и коментари от "Ендуро София 2008"

                            Мнооого готин репотаж
                            [url="http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=8870"][IMG]http://ftp.domainbg.com/krasi-atv/Razni/50.jpg[/IMG][/url]
                            blood group 0+

                            Коментар


                            • #29
                              До: Снимки и коментари от "Ендуро София 2008"

                              Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                              И понеже Крум Савов ми се обади лично да ме помоли да кача тук репортажа, нямаше как да откажа Обеща да почерпи...другият път

                              Евала,много е добро.

                              Коментар


                              • #30
                                До: Снимки и коментари от "Ендуро София 2008"

                                Следващият репортаж подготвам за Ринг във вторник. Надявам се пак да стане готин, въпреки че днес не успях да снимам но най - атрактивните места, защото останах доста време с Борето (който падна и се контузи, за щастие не толкова сеpиозно, колкото изглеждаше отначало). Все пак мисля ,че ще се получи.
                                Живей за всеки дъх!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X