Обява

Свий
Няма добавени обяви.

РЕШЕНИЕ ОТНОСНО "ХИСАРЯ 2008" !!!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • РЕШЕНИЕ ОТНОСНО "ХИСАРЯ 2008" !!!

    Колеги, състезатели !
    След обсъждане на прецедента с наводненото трасе в неделя на кръгът "Хисар 2008" Комисия Ендуро при БФМ реши:

    1. Предвид изравнените условия на Пролога в събота, резултатите от него се зачитат за РШЕ, както и точките, получени от състезателите.
    2. Анулират се резултатите от ден втори - неделя поради следните причини:
    а) Различното ниво на реките за по-рано и по-късно стартиралите в навигацията е предпоставка за неизравнени условия за участие.
    б) Според новите изменения в правилника трасето трябва да се премине на 100% от всеки състезател, за да има той класиране в РШЕ. Старт-финалът не е вече достатъчен !
    01.10.5 Класиране получава състезател, който е преминал цялото състезателното трасе в контролното време.
    в) По малко от 50% от състезателите са изпълнили последното условие, което е аргументирана причина резултатите да бъдат анулирани.
    2. На състезателите, класирали се в челните тройки не се отнемат титлите, купите и паричните награди.
    Ендурото и сексът не са шега работа !
    -------------
    Животът се измерва с броят на издишванията !

    http://sixdayscrazyjob.com
    http://crazy-job.com

  • #2
    До: РЕШЕНИЕ ОТНОСНО "ХИСАРЯ 2008" !!!

    Е най-накрая...
    Мъдро решение

    Миналата година Хисаря за малко да спечели титлата "Над добър кръг за 2007"
    Ако на беше пороят съм сигурен,че и тази година щеше да е един от най- добрите кръгове.

    Коментар


    • #3
      До: РЕШЕНИЕ ОТНОСНО "ХИСАРЯ 2008" !!!

      За мен това е неправилно решение! Излиза така, че тези , които стартирахме последни и въпреки всичко завършихме, сме рискували напразно машините и здравето си!!!

      Коментар


      • #4
        До: РЕШЕНИЕ ОТНОСНО "ХИСАРЯ 2008" !!!

        Най мъдрото решение е да се анулира цялото класиране и да се направи още един кръг или повторение на Хисар. Сега се получава двоен стандарт , за едни може точки а за други ,който много повече рискуваха втория ден пиха по една мътна вода.

        Коментар


        • #5
          До: РЕШЕНИЕ ОТНОСНО "ХИСАРЯ 2008" !!!

          Първоначално публикуван от ПАЦО ГОЛЯМ МОТОР Преглед на мнение
          За мен това е неправилно решение! Излиза така, че тези , които стартирахме последни и въпреки всичко завършихме, сме рискували напразно машините и здравето си!!!
          +1

          Коментар


          • #6
            До: РЕШЕНИЕ ОТНОСНО "ХИСАРЯ 2008" !!!

            Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
            Колеги, състезатели !
            След обсъждане на прецедента с наводненото трасе в неделя на кръгът "Хисар 2008" Комисия Ендуро при БФМ реши:

            1. Предвид изравнените условия на Пролога в събота, резултатите от него се зачитат за РШЕ, както и точките, получени от състезателите.
            2. Анулират се резултатите от ден втори - неделя поради следните причини:
            а) Различното ниво на реките за по-рано и по-късно стартиралите в навигацията е предпоставка за неизравнени условия за участие.
            б) Според новите изменения в правилника трасето трябва да се премине на 100% от всеки състезател, за да има той класиране в РШЕ. Старт-финалът не е вече достатъчен !
            01.10.5 Класиране получава състезател, който е преминал цялото състезателното трасе в контролното време.
            в) По малко от 50% от състезателите са изпълнили последното условие, което е аргументирана причина резултатите да бъдат анулирани.
            2. На състезателите, класирали се в челните тройки не се отнемат титлите, купите и паричните награди.
            Аз искам да разбера след като класирането е различно,как може наградите и медалите да останат в хора,който са завършили първия ден след първите 3 или въобще не са участвали.Благодаря
            YAMAHA YZ426F

            Коментар


            • #7
              До: РЕШЕНИЕ ОТНОСНО "ХИСАРЯ 2008" !!!

              Първоначално публикуван от Dobri-mobri Преглед на мнение
              Аз искам да разбера след като класирането е различно,как може наградите и медалите да останат в хора,който са завършили първия ден след първите 3 или въобще не са участвали.Благодаря
              Класирането не е различно,просто точки за втори ден не се дават предвид неравните условия и малкото на брой финиширали участници (под 50%)
              offroad фен
              1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
              TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

              Коментар


              • #8
                До: РЕШЕНИЕ ОТНОСНО "ХИСАРЯ 2008" !!!

                Това е пълно безобразие.
                Илиян Тотев който завърши с извадена ръка,и сега е с гипс и поне един месец не трябва да се движи.Да не говорим че няма да работи поне три месеца и е в това състояние за да завърши и да покаже качества.
                Това ли е справедливо според вас господа?
                За всички тези който са си чупили моторите и са измръзнали само и само да се доберат до финала.Тези хора както казахте са се държали като истински мъже ,и за нищо да им кажете че това което са сторили е било безпредметно.
                Много мъдро решение.Няма що.
                Аз не съм участвал и ще ми кажете, защо пишеш.
                Пиша защото въобще, ама въобще не ми пука кой ще се убиди или расърди и изобщо. Мога да ви направя една снимка на Илиян и да я кача.Ама и това ще направя.

                Коментар


                • #9
                  До: РЕШЕНИЕ ОТНОСНО "ХИСАРЯ 2008" !!!

                  Мисля че щом сьстезанието е в два сьстезателни дни по скоро трябва да се реши дали да се зачете сьстезанието или да бьде организиран друг крьг.На който естественно Хисаря отново да е домакин.Но това сьс зачитане на единият ден май вьобще не е най добрият вариянт.Естественно че всички сьстезатели дадоха всичко от себеси така че не е нужно да има дразги а просто да се стигне до решение дори ако трябва да се гласува от самите сьстезатели НАПРИМЕР
                  [SIGPIC][SIGPIC][SIGPIC]С Тачката е лесно:wink:[SIGPIC][/SIGPIC]

                  Коментар


                  • #10
                    До: РЕШЕНИЕ ОТНОСНО "ХИСАРЯ 2008" !!!

                    Аргументи МИЛИОН...но и аз не съм съгласен.
                    Нека това не породи разделение и междуклубни вражди но причината не е в НАС...а потърпевши сме ние..
                    Това ми е първо състезание и си скъсах...в събота след удавяне да се подготвя за неделя, там се удавих пак и сега какво.
                    На ерзберг завършват под 10% и.... По добре да спра..ефект няма да има. Джарта и ти не се хаби, няма смисъл.

                    Коментар


                    • #11
                      До: РЕШЕНИЕ ОТНОСНО "ХИСАРЯ 2008" !!!

                      ТОВА Е АБСОЛЮТНА ПОДИГРАВКА СЪС ТЕЗИ КОИТО УСПЯХА ДА ФИНИШИРАТ ВЪПРЕКИ ТЕЖКИТЕ УСЛОВИЯ!!!!!!!!!!

                      Коментар


                      • #12
                        До: РЕШЕНИЕ ОТНОСНО "ХИСАРЯ 2008" !!!

                        Добре де като вижДАТЕ ЧЕ УСЛОВИЯТА СА ПРОМЕНЕНИ просто отложете състезанието, не виждам как се минават хронометрираната част в тази вода.Тук подобни мепоприятия се отлагат веднага така и хората не се блъскат нито мотори чупат нито пък има ненужни разходи.Видя ми се и много странно ,не помня кои клуб беше но маи разполагат с спонсори за около 500 000 лева.Това ако е само за ендуро ,ще трябва да карат със самолети а не с мотори.Даже и Иван Сервантес не разполага с такива средства започвам много да се чудя що за шампионат е това в България.Аи хората претиндират с право ,погледнете че половината мотори са кросови ,ане ендуро да ви кажа че не отговарят на никакви изисквания от евро мащаб.Някои нешта ги правим по норми на ендурото а други както доидат.Ако искате да се развива нашия шампионат хората да излизат на вън да карат както е в мотокроса така ще видят как е цялата работа.Исъшто не разбирам как може на едно състезание по ендуро да има старт като в мото кроса става мелето и после каквото излезе.Всеки един старт е индивидуален само състезанията тип ресистенция имат такива стартове.
                        Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                        0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                        Коментар


                        • #13
                          До: РЕШЕНИЕ ОТНОСНО "ХИСАРЯ 2008" !!!

                          Уважаеми колеги,
                          правилата са такива, че ако в контролното време не са завършили над 50% от състезателите, състезанието се анулира !
                          В случая имаме такъв прецидент, така че, браво на завършилите, но правилата са си правила и можете да изказватв колкото си искате мнения против, но ...
                          Решението е окончателно и справедливо за останалите 50% +1, които си мълчат, защото така им отърва.
                          Ендурото и сексът не са шега работа !
                          -------------
                          Животът се измерва с броят на издишванията !

                          http://sixdayscrazyjob.com
                          http://crazy-job.com

                          Коментар


                          • #14
                            До: РЕШЕНИЕ ОТНОСНО "ХИСАРЯ 2008" !!!

                            Че нищо няма да променим ние това много добре го знаем,
                            но няма да си легна ако след като са ме е..ли не са ме целунали за лека нощ...
                            Или ако не са ми платили...И в двата случая не заспивам от ЯД..

                            Коментар


                            • #15
                              До: РЕШЕНИЕ ОТНОСНО "ХИСАРЯ 2008" !!!

                              Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
                              Уважаеми колеги,
                              правилата са такива, че ако в контролното време не са завършили над 50% от състезателите, състезанието се анулира !
                              В случая имаме такъв прецидент, така че, браво на завършилите, но правилата са си правила и можете да изказватв колкото си искате мнения против, но ...
                              Решението е окончателно и справедливо за останалите 50% +1, които си мълчат, защото така им отърва.
                              ЗНАЧИ СЕ ОТМЕНЯ ЦЯЛОТО СЪСТЕЗАНИЕ НЕ САМО ВТОРИЯ ДЕН
                              [SIGPIC][/SIGPIC]

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X