Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Златното руно" - Made in Crazy Job

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: "Златното руно" - Made in Crazy Job

    Първоначално публикуван от pimax Преглед на мнение
    Абе ти беше и полегнал по едно време.
    е точно тогава ... толкова вече нямам сили че ... като някой камък удари преднага гума ... и аз аидеее заминавам някъде настрани.Апък ако някой ми погледне трип лог-а ще се уплаши ... както карам по трака и после карам,карам без да гледам гпс-а , поглеждам ... то трака го няма ... аиде обратно и пак.

    Коментар


    • До: "Златното руно" - Made in Crazy Job

      Искам да се извиня специално на колегите от форума с джиповете - Nik Nikolov, Giorgio, Симеон, на които не успях да обърна необходимото внимание, но вярвам, че ще ме разберат, тъй като всяка една секунда ми беше заета !

      Вярвам, че на 12-ти април ще се реванширам !
      Ендурото и сексът не са шега работа !
      -------------
      Животът се измерва с броят на издишванията !

      http://sixdayscrazyjob.com
      http://crazy-job.com

      Коментар


      • До: "Златното руно" - Made in Crazy Job

        Аз съм много доволен от всичко нищо че съм като пребито куче.Състезанието беше много готино,както винаги хората много готини,обстановката на шес.Трасето ми хареса много,е карах си с спукана гума 60 км ама не е кусур.Като цяло всичко беше перфектно.Обаче есенцията доиде в неделя.Нали все сме се ненакарали и си викаме да се приберем на ход с моторите.Питам аз Янчо за пътя и той ми вика няма да имаш проблеми те нашите отиват на там и ще ви изведат до Стара планина.Така както няма проблеми се натикахме в на вълка устата.На сутринта гледам хората пристигат начело с Гошо-Кокера,и си викам тука ше има шоу ама да видим.Тръгнахме полека към стара планина и по точно към село Ясеново.Карам си аз мотора и си викам на ум дано не отиваме там където си мисля ама отидохме точно там.Как как се завлякохме до върха където ми идеше този мотор да го хвърля и да не гледам къде ще падне и да си ходя пеша.Последваха нови изненади ,преспи сняг по метър и дълги по 20 метра.Като се бодне мотора и си до там.Добре че си помагахме иначе щях да си търся палатка да спя на снега.Хижичките се показаха и работата заспа.Няма за какво да се говори повече само искам да изкажа големи благодарности на организаторите на това мероприятие,както и на хорат с които си покарахмме в неделя Кокера,Данчо,Милен,Жасмин,Ламята,Барни Тарзан,Пламен Кунев,Пламен Ташков,Симеон и всички останали който бяха с нас,не им знам имената.
        П.С. Искам да споделя че Смилен,човека който за втори ден кара мотор ендуро беше редом с нас всички и с лека помощ от моя страна се справи с всички проблеми успешно.

        Коментар


        • До: "Златното руно" - Made in Crazy Job

          Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
          Искам да се извиня специално на колегите от форума с джиповете...
          Адаш, няма за какво да се извиняваш!
          По-скоро ние трябва да се извиним, че се пречкахме наоколо...
          Искам да изкажа възхищението си от перфектната организация. Знам колко усилия и нерви струва подготовката и провеждането на подобно мероприятие...
          Благодаря, лично на теб и екипа, който се справи отлично!
          На 12-ти, не се и съмнявай, ще ти скъсаме нервите, ако са останали още...
          Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
          Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

          Коментар


          • До: "Златното руно" - Made in Crazy Job

            Боли ме всичко, като че ли съм падал по стълбите от паметника 1300 г. България та до долу.
            Болят ме и пръстите и ноктите даже от стискане на кормилото. Е не паднах никъде, а и сина ми не падна, но няколко пъти без да иска правеше пируети с АТВ-то. Но мускулната треска е тотална.
            На старта тръгнах последен. Като запалих двг. изфорсирах и после 5-10 сек. не ми ключваше автоматика, а сина ми и още едно момче Вильо от В. Търново вече ме чаках на първия баир. Още в началото Ася Бочева с много голяма скорост влезна в дълбок коловоз и се преметна, като работното добиче я сгази, но за щастие се отърва само с натъртвания. Спряхме, тя каза, че е добре но не може да продължи. Стигнахме до "девиците" безпроблемно. И после сина ми здраво окопа в гадната тиня АТВ-то. Вильо също закъса, но лисно извадихме мотора, а АТВ-то на сина ми така залепна за тинята, че нямаше вадене. Дърпах го с въже, но и аз се окопах. Много ми помогна 1 колега, който вече си беше удавил мотора. Не знам колко време се борихме с калта която всички други преди нас я бяха миксирали икато стъпя потъвах почти почти до коляното. Отгоре от пътя имаше зрители те може да "метнат" някоя снимка тук. Продължихме кални и изморени. За първи път карах по трак. На едно голямо равно място, като видах 2 групички да карат срещу нас и напреко на пътя ни реших, че съм тръгнал да се движа обратно. Настано голямо въртене на място, като муха без глава. Най-накрая продължихме по верния път. Пристигнахме при копията и барбекюто към 13,30 ч. и спряхме да похапнем. Тока на ГПС-а ми беше на свършване и го рътнах в запалката на 1 джип, а и ми помогнаха да свържа куплунга на запалката на моето АТВ. Подкарахме отново. На бензиностанцията вече бях сдал багажа и хвърлил водите. Продължихме после, но тъй като карах разкопчан накяква пчели или оса ме захапа по гърдите и спрях да се разсъбличам, за да я извадя изпод блузата си. На крос теста вече бяхме изостанали от последната група с около 20 мин. Разходихме се по трасето със сина ми и като почнахме втората обиколка ни извикаха, за да ни връчат талончетата. Вильо обаче имаше сили и продължи да кара по крос трасето, а ние си почивахме. Направи 2 или три обиколки и много се кефеше. В една гора се объркахме и бяхме уж по трака но влезнахме в гора без път, виждахме пътя но не можехме да стигнем до него. А ГПС-а ни го даваше, че сме по трасето, а път нямаше. Върнахме се доста обратни по същия трак и хванахме пътя най-накрая, после по един асфалтов път между вилите пропуснах отклонението и докато спра и вече бях минал 300 м./сега си гледам трака/. Върнахме се и отново по трасето. Стигнахме до "Wild pigs", но вече никой не ни чакаше. Много ме изкефиха спусканията и изкачванията по тези каменисти просеки между боровете. Възхитен съм. Такове нещо в нашия край не съм виждал. Вильо падна, но се върна отново и се качи до горе. Сина ми спря заради него и се окопа в камъна, не можа да потегли. Изкара му АТВ-то и той продължи нагоре успешно. А Вильо ни помоли да го изчакаме, за да слезе и се качи още 1 път. Уж бяхме накрая, но все нещо не се виждаше. По тъмно стигнахме на финала. Аз си мислех, че той е до комплекс "Ушев", а излезнахме на минералните бани. Тръгнахме предпазливо по пътя, и изчакахме платформите на паркинга на ф-ка Дерони. Нямах вече сили даже да притягам с коланите АТВ-тата към платформата.
            Супер беше трасето но на мен ми дойде прекалено дълго. Сина ми също много се измори, а само Вильо беше добре. Много хубаво кара, изкефи ме максимално това момче.
            На купона повечето си тръгнаха рано уморени от заигравките по Руното. Сина ми похапва и се разсъни и никакво внимание не обърна на певицата и цигуларя, а излезе с другите деца да играе на двора.
            Благодаря на Жоро и всички организатори за "лудницата", която ни спретнаха.
            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

            Коментар


            • До: "Златното руно" - Made in Crazy Job

              Е, радвам се, че играта ви е харесала !
              Това беше и целта, всеки да разбере колко е подготвен за шампионата и на какво трябва да обърне внимание, а за новаците - сами да направят преценка дали ще могат да карат хоби трасетата.
              За тези, пък които си караха просто за кеф, направихме играта-мит, че да им стане интересно и да не скучаят.
              Надявам се "Златното руно" да стане традиционно събиране на феновете на ендурото от цяла България и то точно преди първи кръг от Републикански Шампионат Ендуро !
              Дори някои пичове от клуба дадоха предложение за догодина сюжета да е от Троянската война и участниците да се борят по контролите с Данчо, братята Броф, Ники "Ченча", Ясен "Локума" и др. по-заякнали момчета от Crazy Job, но това е въпрос на размишления в продължение на цяла година !
              Ще видим.
              Ендурото и сексът не са шега работа !
              -------------
              Животът се измерва с броят на издишванията !

              http://sixdayscrazyjob.com
              http://crazy-job.com

              Коментар


              • До: "Златното руно" - Made in Crazy Job

                хахахаах,интересна идеика имате,ние сме насреща,и ще подготвим воиската бат Жоро

                Коментар


                • До: "Златното руно" - Made in Crazy Job

                  ако искате помощ другата година можем да ви пратим (на ваши разнозки)един баят едър българин на габровския клуб нищо че на години е малък ... ама на размери е като някой великан ... сигурно ще е най-трудно преминаваното изпитание ... апък ако почерпите ще ви издам как срещу 4-5 кроасана и 1 кутия вафли ще минете без мъки

                  Коментар


                  • До: "Златното руно" - Made in Crazy Job

                    Едно страхотно състезание, много участници, много публика и освен това всеки държеше камера или фотоапарат.
                    А снимки няма..
                    Дали не са били много нецензурни на първото изпитание или кво..
                    Айде бе хора публикувайте ги тия снимки, че от гледане в тоя ГПС нищо не видях....

                    П.П. По нецензурните може и на лично съобщение...

                    Коментар


                    • До: "Златното руно" - Made in Crazy Job

                      Наистина интересно състезание стана--наи ме накефи че всички си караха със кеф и не мрънкаха много много , а просто се радваха....
                      Снимки имам около 60 - броя от могилата (копията), но трябва даги дам на Жорката даги поокичи малко.
                      Ако искате и аз мога даги пусна ама ще излезнат таквис малки една до друга, щот по другия начин немога.......
                      Прикачени файлове
                      boko
                      Jeeep---KIA
                      https://www.facebook.com/autoboko/

                      Коментар


                      • До: "Златното руно" - Made in Crazy Job

                        Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                        ...че от гледане в тоя ГПС нищо не видях....
                        Май накрая и той взе да ти изневерява.

                        Коментар


                        • До: "Златното руно" - Made in Crazy Job

                          Наистина много разнообразно замислена и изпълнена игра с много и ентусиазирани участници, ама нещо забелязах руното не беше агнешко, девиците бяха омърляни /бързо минахме от там да не предизвиквам въпроси от децата/, само дето трасето беше истинско и мооого дълго ми се стори. А агнешкото вечерта също беше истинско, ама героите бяха много уморени.
                          Приветствам предложението на Жоро цитирам: "Надявам се "Златното руно" да стане традиционно събиране на феновете на ендурото от цяла България и то точно преди първи кръг от Републикански Шампионат Ендуро !
                          Дори някои пичове от клуба дадоха предложение за догодина сюжета да е от Троянската война и участниците да се борят по контролите с Данчо, братята Броф, Ники "Ченча", Ясен "Локума" и др. по-заякнали момчета от Crazy Job, но това е въпрос на размишления в продължение на цяла година !"

                          А бай Симеон да не си стиска снимките за себе си.
                          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                          Коментар


                          • До: "Златното руно" - Made in Crazy Job

                            Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                            Наистина много разнообразно замислена и изпълнена игра с много и ентусиазирани участници, ама нещо забелязах руното не беше агнешко, девиците бяха омърляни ...
                            А бай Симеон да не си стиска снимките за себе си.
                            Светльо, омърляни бяха ами, вие докато дойдете през тях вече бяха минали мотористите и ATV-истите ! Даже нямаше време и да се изкъпят.
                            Колкото до кожата от овен, заменихме я с тази жълтата, за да не се нялага да я позлатяваме.
                            Довечера ще кача още малко снимки от моите + няколко, любезно предоставени ми от Зори, Неделчо, който беше контрола на прасетата и ако Боко ми прати малко на пощата ( crazyjob@mail.bg ) няма да е лошо.
                            И Симеон ми прати малко, ама за да ги гледаш ти трябва БАЯ голяма лупа !
                            Ендурото и сексът не са шега работа !
                            -------------
                            Животът се измерва с броят на издишванията !

                            http://sixdayscrazyjob.com
                            http://crazy-job.com

                            Коментар


                            • До: "Златното руно" - Made in Crazy Job

                              Всъщност ето малко снимки от разходката на клуба с гостите в неделя:
                              Бързо да си признае кой е тоя, дето изпусна мотора в реката !


                              Кокера при прасетата.


                              Чукура е прередил Ачо Пастрана на лъка.


                              Това вече са ясеновските вилаети от неделя.


                              Красиво е там.


                              Ето го и КТМ-а в реката. Обикновено друг път Ламята си води мотора на водопой, ама гледам, че сега са го изпреварили.


                              И неизбежните за голяма група ремонти.
                              Ендурото и сексът не са шега работа !
                              -------------
                              Животът се измерва с броят на издишванията !

                              http://sixdayscrazyjob.com
                              http://crazy-job.com

                              Коментар


                              • До: "Златното руно" - Made in Crazy Job

                                Страхотно се е получило
                                БРАВО!!!
                                Като истински филм.

                                За втори път местните изпускат награда,
                                уж имали предимство

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X