Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Златното руно" - Made in Crazy Job

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: "Златното руно" - Made in Crazy Job

    аз съм на asdfghj приятеля ,пишете ни и нас !

    Коментар


    • #47
      До: "Златното руно" - Made in Crazy Job

      Аз пуснах на пича с "хубавото име" (ама и твойто не е лошо) Л.С. какви данни ми трябват.
      То не може така на "ш-ш-ш" да я караме !
      Айде, действайте по въпроса !
      Ендурото и сексът не са шега работа !
      -------------
      Животът се измерва с броят на издишванията !

      http://sixdayscrazyjob.com
      http://crazy-job.com

      Коментар


      • #48
        До: "Златното руно" - Made in Crazy Job

        Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
        ...Чуров, ти си винаги добре дошъл, пък ще ми трябват и повече фотографи. Ще ти намеря интересно място !
        Ем ще видиш и тъщата, че сигурно си се затъжил за нея ?!
        Много ми е домъчняло за нея - ще направя всичко възможно да се възползвам от сеира
        PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
        КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
        0899187766

        Коментар


        • #49
          До: "Златното руно" - Made in Crazy Job

          От името на сина ми участвам. Къде са девойките на които да сваля руното
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • #50
            До: "Златното руно" - Made in Crazy Job

            Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
            От името на сина ми участвам. Къде са девойките на които да сваля руното
            ахааааа ... палавниикооо

            Коментар


            • #51
              До: "Златното руно" - Made in Crazy Job

              Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
              От името на сина ми участвам. Къде са девойките на които да сваля руното
              Тц, няма да имат руно, ще са гладко избръснати !

              ----------------------------------------------------

              Колеги,
              както казах, цяла седмица сновах насам-натам с мотор и джип, за да търся нови пътеки и връзки за трасето. Ето малко снимки от него, за да се уверите, че е елементарно !


              Както казах 50% са пътища за рали рейд.


              Голяма част от останалите са просеки, но също леки.




              Има каране през открити пространства, където следенето на GPS-а е много важно, защото ако се отклониш на повече от 100м и... изгаряш !


              Има и по-заблатени места чат-пат, където е важно правилно да си избереш пътя.


              Тази просека отдавна я гледах от един асфалтов път, но едва сега я пробвах.


              Речен брод...


              Малко каране по река ...


              И тук се минава реката.


              И тук ...


              Не е дълбоко, но камъните са хлъзгави, затова особено моторите да внимават !!!


              В началото след старта доста време трасето минава по река, като ту се кара по нея, ту се пресича често. Това е с цел да затрудня малко навигацията, за да може "аргонавтите" да се отсеят малко !
              Не е трудно, всичко това го минах с джипа !
              Тук има уловки. Внимавайте за заветните 100 метра


              Тук се преминава през по-голяма река и се изисква съобразителност, за да избереш правилния брод.
              Запомнете ! Където водата тече по-бързо и е по-широка, там се пресича, дори това често да не е перпендукулярно !
              Избягвайте да пресичате и в края на наслоен от водата пясък. Там ще затънете !
              Ако нивото на реките се вдигне след дъжд, не се притеснявайте, има и резервен вариант !


              Тук е царството на Хадес. Огън и дим.


              Преди крос теста има едно по-стръмно спускане и едно по-стръмно качване, но тук да внимават повече джуниърите ! За всички останали е елементарно.
              Това са кадри от 80% от трасето. Останалите 20 ще завърша след "Грация и Мощ", че съм навигатор на Медея, а тя трябва да победи там !
              Ендурото и сексът не са шега работа !
              -------------
              Животът се измерва с броят на издишванията !

              http://sixdayscrazyjob.com
              http://crazy-job.com

              Коментар


              • #52
                До: "Златното руно" - Made in Crazy Job

                А ко е Медея? Нали беше абониран за Горгона?
                И ако трябва Медея да спечели, то ние за какво сме си довели тук в Троян съпругите?
                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                Коментар


                • #53
                  До: "Златното руно" - Made in Crazy Job

                  Трасето може да е елементарно,но вьпреки това е доста интересно и разнообразно с различни препядствия!Поздравления нямам тьрпение да става 22 март!
                  [SIZE=5][I][FONT=Palatino Linotype][B]Botevgrad Racing Team-[SIZE=1]some call it a hobby... we call it a way of life....[/SIZE][/B][/FONT][/I][/SIZE]

                  Коментар


                  • #54
                    До: "Златното руно" - Made in Crazy Job

                    Имам вьпрос кьм г-н Хаджиев. Синьт ми е на 7 години карал е само едно сьстезание в Шумен миналата година сьс СУЗУКИ 250 атв дали ще може да кара по трасето.Искаме да направим по сериозна тренировка преди 1 ви крьг в Хисаря. Незнам само как ще се справи с джи пи еса нали в джуниьр няма и не сме и копували. Ако има вьзможност да участва моля пишете ми. Иначе от РИСК-ГАБРОВО ще има поне 5 ма участници.
                    [SIGPIC][SIGPIC][SIGPIC]С Тачката е лесно:wink:[SIGPIC][/SIGPIC]

                    Коментар


                    • #55
                      До: "Златното руно" - Made in Crazy Job

                      Първоначално публикуван от ta4kata risk-gabrovo Преглед на мнение
                      Иначе от РИСК-ГАБРОВО ще има поне 5 ма участници.
                      Много сериозен тоя клуб бе

                      Коментар


                      • #56
                        До: "Златното руно" - Made in Crazy Job

                        Имам един вьпрос кьм Г-н ХаджиевДали ще има някаква поне малка почивка по средата на трасето,в която бихме имали вьзможност да презаредим атв-то защото бензина няма да стигне за цялото трасе-100кмНие пак ще си носим туби,но просто да има време,за да не се бавим по време на сьстезанието
                        [SIZE=5][I][FONT=Palatino Linotype][B]Botevgrad Racing Team-[SIZE=1]some call it a hobby... we call it a way of life....[/SIZE][/B][/FONT][/I][/SIZE]

                        Коментар


                        • #57
                          До: "Златното руно" - Made in Crazy Job

                          Първоначално публикуван от Силвестър Бутански Преглед на мнение
                          Много сериозен тоя клуб бе
                          Бутански ти като се записа казали от кьде си бе или просто от Габрово. Не си ли и ти от тоя здрав клуб.
                          [SIGPIC][SIGPIC][SIGPIC]С Тачката е лесно:wink:[SIGPIC][/SIGPIC]

                          Коментар


                          • #58
                            До: "Златното руно" - Made in Crazy Job

                            споко той Жорката знае .... Риск Габрово

                            Коментар


                            • #59
                              До: "Златното руно" - Made in Crazy Job

                              Аз да попитам по тежък мотор като Априлиа пегасо 650 има ли място на това трасе или по-добре да си го спестя?

                              Коментар


                              • #60
                                До: "Златното руно" - Made in Crazy Job

                                Първоначално публикуван от Twisted
                                ...
                                Аз като преди време ти казвах вземи си мотор, ти си взе Пегасо. Еми ела сега карай на руното със струг като не слушаш Ама вземи и 5 циганина да тичат след тебе и да ти го вдигат
                                DCRT®

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X