Обява

Свий
Няма добавени обяви.

АНКЕТА: Ендуро/ATV "Кръг на годината"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • АНКЕТА: Ендуро/ATV "Кръг на годината"

    Правим едно простичко допитване за това кой според вас беше най-добре организирания кръг от Ендуро шампионата през 2007ма. Всеки организатор си мисли, че той е направил най-доброто . Интересно е вие какво мислите?
    Моля дайте някакви що годе обосновани отговори.
    К. Кулев

  • #2
    До: АНКЕТА: Ендуро/ATV "Кръг на годината"

    според мен някои модератор до пусне гласуване
    наистина 6те е интересно да се види
    вапроса е 4е според мен са Шумен СТ.Загора Софиа Самоков Габрово и не занам за кого да гласувам ако трябва да избирам един

    Коментар


    • #3
      До: АНКЕТА: Ендуро/ATV "Кръг на годината"

      AAA...ас знам! ! ! ШУМЕН...що ли аа?щото си беше супер.всичко беше подредено,организирано,пресметнато до най-малките подробности! Пак и КАЛИН ми е приятел и наблюдавах как се раздаваше навсякъде и за всеки...
      ANTON-101

      Коментар


      • #4
        До: АНКЕТА: Ендуро/ATV "Кръг на годината"

        Пък и наградата взе
        Ти си ясен. Другите да кажат.
        К. Кулев

        Коментар


        • #5
          До: АНКЕТА: Ендуро/ATV "Кръг на годината"

          Аз не съм бил на всичките, но от тези които съм бил най-претупан набързо беше Тополовград. Някак си като чели никои го неинтерсуваше какво става.
          За най-добър кръг се чудя м/у Ст. Загора, Самоков, Шумен!? На Стара Загора беше добре но имаше пак много неуредици. Самоков се чуствах като на европеиско състезание. За Шумен беше най-тежкото състезание за всички - кал,дъжд,магла мани, мани за мен лично беше ужасно чуствах се смазан. Но пък беше урегулирано всичко, даже Калин се беше престарал с някои работи. Имаше награди, водещ, добър ендуро тест. абе перфектно, но може би времето непозволи на състезанието да си покаже истиското лице. Много се чудя за Самоков и Шумен. След като излезе анкета с всички кръгове ще гласувам. До тогава ще се мисля.

          Коментар


          • #6
            До: АНКЕТА: Ендуро/ATV "Кръг на годината"

            Няма ли някои модератор да пусне анкета? Мястото и не е ли в раздел БЕШ?

            Коментар


            • #7
              До: АНКЕТА: Ендуро/ATV "Кръг на годината"

              Доколкото виждам в анкетата може да се зададе само един въпрос и нещо не ми става ясно как да сложа 10 възможни отговора и то с имената на отделните кръгове.
              Може би Венци трябва да помогне.

              Коментар


              • #8
                До: АНКЕТА: Ендуро/ATV "Кръг на годината"

                Мястото и не е ли в раздел БЕШ?
                Въпроса ми беше отправен не само към участниците на РШЕ (бивш БЕШ), а към всички които искат да изкажат мнение.
                Доколкото виждам в анкетата може да се зададе само един въпрос и нещо не ми става ясно как да сложа 10 възможни отговора и то с имената на отделните кръгове.
                Въпроса е "Кой според вас е кръга на годината" и това предполага един отговор... Aма това не спира никого да каже каквото има да каже. Пък някой ако иска, може и анкета да пусне (с 10 възможни отговора) ..?..
                С'а к'о? Ако е анкета можете да гласувате, ако е две думи да напишете- не става, тъй ли? Или анонимността преди всичко
                К. Кулев

                Коментар


                • #9
                  До: АНКЕТА: Ендуро/ATV "Кръг на годината"

                  Aз направих само за ATV-истите. По същия начин може и тук да се добави анкета за всички.
                  http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=22603

                  Коментар


                  • #10
                    До: АНКЕТА: Ендуро/ATV "Кръг на годината"

                    Калине,не ме разбра.Анкетата,която се трябва да се прикрепи към темата, трябва да има 10 възможни отговора.И после на графиката излиза кой е получил най-много гласа.

                    Коментар


                    • #11
                      До: АНКЕТА: Ендуро/ATV "Кръг на годината"

                      Не исках да вземам отношение по въпроса, тъй като служебно се прави такава анкета и е направено допитване до състезатели, които са участвали на всички кръгове от РШЕ, но щом Калин е пуснал такава и тук, няма проблем !
                      Предполагам, че анкетата явно не е анонимна, тъй като отговори в този случай ще пускат и колеги, които не са били на кръговете и ще се влияят предимно от темите и снмките във форума, което няма да е представителна извадка.
                      Ендурото и сексът не са шега работа !
                      -------------
                      Животът се измерва с броят на издишванията !

                      http://sixdayscrazyjob.com
                      http://crazy-job.com

                      Коментар


                      • #12
                        До: АНКЕТА: Ендуро/ATV "Кръг на годината"

                        Явно имах превид нещо различно и "АНКЕТА" не беше правилната дума. Не пуснах 10 възможни отговора, защото идеята беше не за анонимни гласувания, а и нямаше кой знае каква цел. Няма никакво значение кой и от какво е повлиян и колко представителна извадка ще се получи. А просто който иска да сподели къде според него най-добре се е получило и защо. Ама явно няма особен интерес, към темата тъй че...
                        К. Кулев

                        Коментар


                        • #13
                          До: АНКЕТА: Ендуро/ATV "Кръг на годината"

                          Малко офтопик, съжалявам за което - защо 2008 Шуменското състезание да не е в синоптично по- благоприятен период? Всяка година отзивите са "Много яко беше в Шумен, супер организирано, ама времето майкта ни такова".

                          Коментар


                          • #14
                            До: АНКЕТА: Ендуро/ATV "Кръг на годината"

                            Извинявай, че ще бъда маааалко остър, ама на колко състезания в Шумен си бил? 2007 беше първия път с лошо време. В предишните години винаги е било дори необичайно топло. Не е в по-летен период защото:
                            ако е, трябва да го правиш ти ;
                            защото няма свободни дати (първоначално беше обявено за 13/14 септември, но се оказа, че тогава има мотокрос...);
                            и не на последно място- Ендуро Шумен традиционно е състезание с много кал. Трасетата ни са на платото (на максимум 500м надморска височина) и когато са сухи са много скучни и лесни.
                            К. Кулев

                            Коментар


                            • #15
                              До: АНКЕТА: Ендуро/ATV "Кръг на годината"

                              TОва състезание е перфектно.Аз предни години не съм участвал,иняман мнения но за тази година нямам думи.Просто организаторите се бяха постарали много.За лошото време никои не е виновен.Това за мен беше кръга на годината.Имаме всички какво да научим .

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X